Kuba Wojewódzki miał wypadek samochodowy. Od jakiegoś czasu gwiazdor TVN porusza się po mieście nowym bentleyem. Niestety, wczoraj wjechał w niego pijany kierowca. Przód luksusowego auta jest nieco zgnieciony, a więc Kubę czeka wizyta w warsztacie. Na szczęście dziennikarzowi nic się nie stało.

WIDEO

player placeholder

Wypadek Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki ma słabość do drogich aut. Niedawno upodobał sobie pięknego czarnego bentleya. Teraz będzie chyba musiał się przesiąść do innego samochodu (ma w czym wybierać). Na swoim Instagramie wstawił zaś zdjęcie bentleya tuż po małej kolizji z kierowcą, u którego stwierdzono aż dwa promile alkoholu:

#pan#robert#sie#spieszyl#bo#mial#dwa#promile????????- napisał w hashtagach.

Kuba, uważaj na siebie!

Zobacz także:

Zobacz także: Jak alkohol wpływa na organizm?

Kuba Wojewódzki pokazał samochód tuż po stłuczce.

imgjuKuGp-9e67c8d

Kuba Wojewódzki miał wypadek samochodowy!

imgy1Babs-cf91112
Instagram

W ostatnim czasie wszyscy zastanawiają się, czy Kuba Wojewódzki rzeczywiście wziął ślub z Renatą Kaczoruk.

imgZI9YLe-d6db551