Party Stories
Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Michałem Figurskim
Instagram
Newsy

Kuba Wojewódzki sugeruje, że Michał Figurski zdradzał żonę! Czy to skończy się pozwem?

 

Ta książka na pewno nie spodobała się Michałowi Figurskiemu. W „Nieautoryzowanej autobiografia” Kuba Wojewódzki wyśmiewa wielu kolegów. Najbardziej dostało się Michałowi Figurskiemu. Wojewódzki pisze m.in., że Michał „lubił wypić jak anestezjolog - do utraty przytomności” i że swoje życie prywatne „spier... koncertowo”. Zasugerował też, że dziennikarz... zdradzał żonę.

„Michał (...) bałamucił jakąś emigrantkę, co zaowocowało wspólnymi wypadami do wychodka na papierosa. Później swój rosyjski celownik wykierował w stronę słynnej wtedy młodej aktorki z serialu >>Na dobre i na złe<<. Zakończony ustrzeleniem. Nie było w tym specjalnej logiki, bo był już szczęśliwie żonaty...”, pisze  Kuba Wojewódzki.

Co na to Figurski? 

Dziwię się, że Kuba zamiast pisać o sobie w autobiografii, zajmuje się w głównie sprawami innych osób", powiedział „Fleszowi” dziennikarz. 

Czy poda byłego kolegę do sądu? Czas pokaże!

 

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki w swojej książce ostro krytykuje Michała Figurskiego! Dziennikarz odpowiedział!

 

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Michałem Figurskim
Instagram

 

Michał i Odeta Figurscy jeszcze jako małżeństwo
Eastnews

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Wojewódzki twierdzi, że miał romans z Martą Żmudą-Trzebiatowską

Wiemy, jak zareagował na to jej mąż

Michał Figurski opowiedział o swoim stanie zdrowia
Newsy
Michał Figurski szczerze o swoim stanie zdrowia! "Wózek inwalidzki jest już powoli nieaktualnym"

Michał Figurski opowiedział o swoim stanie zdrowia. Okazuje się, że dzięki rehabilitacji, dziennikarz może przestać korzystać z wózka inwalidzkiego i zacząć chodzić o własnych siłach. Michał Figurski w rozmowie z Super Expressem przyznał, że dzięki pomocy specjalistów wraca do zdrowia. I chociaż dziennikarz wciąż walczy ze skutkami ubiegłorocznego wylewu, to jego stan wciąż się poprawia. Zobacz także: Kuba Wojewódzki dopinguje chorego Michała Figurskiego: "Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę" Byłem w świetnym miejscu przez dwa miesiące, w ośrodku rehabilitacyjnym w miejscowości Porabka, gdzie postawiono mnie na nogi. Zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Z acząłem chodzić samodzielnie. Na razie o kulach, ale prognoza jest dobra. Pomaga mi przyjaciółka rodziny. Wózek inwalidzki jest już powoli nieaktualnym - przyznaje dziennikarz. Figurski przyznaje, że wrócił już do pracy w studiu telewizyjnym i nie może się doczekać, kiedy będzie mógł poprowadzić program "Widzimisię". Na razie trwają próby i nagrania, żeby sprawdzić, jak sobie radzę. Nie mnie oceniać, ale bardzo się cieszę, że wracam. Michałowi Figurskiemu życzymy, aby jak najszybciej powrócił do pełni sił i zdrowia!   Zobacz także: Dieta i ruch, czyli jak wzmocnić stawy domowymi metodami   Michał Figurski o swoim stanie zdrowia. Już wkrótce dziennikarz poprowadzi program Widzimisię.

Kuba Wojewódzki nie stawił się w sądzie. Michał Figurski śmieje się z Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Wojewódzki nie stawia się w sądzie. Figurski z niego drwi
Kubie grożą 3 lata więzienia!

Kuba Wojewódzki ostatnio nie przyszedł na sprawę dotyczącą rasistowskich żartów, które uprawiał na antenie Eski Rock razem z Michałem Figurskim . Magazyn "Flesz" informuje, że dziennikarz nie odebrał wezwań do sądu, ani telefonów. Z kolei policjanci, którzy chcieli mu dostarczyć wezwanie osobiście zastali zamknięte drzwi . "Flesz" zapytał Figurskiego, czy wie skąd brak reakcji ze strony Kuby. Ten ironicznie powiedział: - Nie mamy żadnego kontaktu. Następny termin na pewno zostanie dostosowany do jego kalendarza . Przypomnijmy krótko o co chodzi. W 2011 roku dziennikarze na antenie radia nazwali jednego z urzędników pół-Hindusa "Murzynem", którego telefon działa w "buszmeńskiej sieci dla czarnych". Kubie i Michałowi grożą nawet trzy lata więzienia . Jeśli Wojewódzki nie stawi się na następną rozprawę, a sędzia uzna to za jego "złą wolę" dziennikarz może zostać doprowadzony do sądu przez policję, a nawet aresztowany przed rozprawą. Ciekawe czy Michał chciał odgryźć się Kubie za ostatnie słowa na jego temat? Przypomnijmy: "Kolegów nie zostawiam. Zostawiam ludzi, z którymi pracuję" Kuba Wojewódzki z ukochaną na koncercie:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner