Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Michałem Figurskim Kuba Wojewódzki wspomina pogrzeb Anny Przybylskiej Michał Figurski planuje ślub
Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Michałem Figurskim
Instagram
1/4
Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Michałem Figurskim
Instagram

 

Książka Kuby Wojewódzkiego wywołała ostatnio spore zamieszanie w polskim show-biznesie. Dziennikarz wydał "Nieautoryzowaną biografię" z której możemy poznać wiele pikantnych i zaskakujących szczegółów z jego życia. Kuba Wojewódzki sugeruje w niej m.in.,że miał bliskie relacje z Agnieszką Kaczorowską, Martą Żmudą-Trzebiatowską oraz wspomina swój związek z Anną Muchą. Okazuje się, że w książce dziennikarza pojawił się również wątek Michała Figurskiego, z którym przez lata współpracował. Niestety, Kuba w bardzo ostry sposób wyśmiewa, chyba już byłego, kolegę i twierdzi, że Michał Figurski zazdrościł mu kariery. Co więcej, Wojewódzki twierdzi, że Michał w przeszłości zdradzał swoją żonę! 

Zobaczcie, co napisał Kuba Wojewódzki i jak odpowiedział mu Michał Figurski! Padły ostre słowa! 

 

Zobacz także: Marta Żmuda Trzebiatowska skomentowała swój "romans" z Wojewódzkim!

2/4
Kuba Wojewódzki wspomina pogrzeb Anny Przybylskiej
Instagram

Jeszcze kilka lat temu Kuba Wojewódzki i Michał Figurski razem prowadzili audycje radiowe. Po zakończeniu współpracy ich drogi się rozeszły, jednak kiedy Michał zachorował wydawało się, że ich relacje znów są poprawne. Niestety, teraz Kuba w swojej książce wbija szpile swojemu koledze. Zobaczcie, co pisze o Michale!

Michał miał problem z byciem drugim, tym drugim od Wojewódzkiego. To było najgłupsze w jego karierze, że zaczął się ścigać i to nie wiadomo czy ze mną, czy z przyrostem naturalnym własnych problemów. Nie potrafił sobie wybaczyć, że nie jest liderem w tym duecie- czytamy w książce Kuby Wojewódzkiego. 

Kuba Wojewódzki twierdzi nawet, że Michał zdradzał swoją byłą żonę Odetę Moro!

Przywołam tu przykład naszego wypadu do Chicago. Michał jeszcze zanim skrzydlata maszyna sięgnęła granic, już bałamucił jakąś emigrantkę co zaowocowało wspólnymi wypadami do wychodka na papierosa. Później swój celownik wykierował w kierunku słynnej wówczas aktorki z serialu 'Na dobre i na złe' zakończone ustrzeleniem. Nie było w tym specjalnej logiki, bo był już wówczas szczęśliwie żonaty, a szukanie w jego życiu logiki to jak szukanie kukułek w 'Locie nad kukułczym gniazdem- wspomina w autobiografii. 

Michał Figurski nie pozostał obojętny na takie zarzuty i odpowiedział Kubie! Zobaczcie, co napisał! 

 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki zdradził, co zrobił po śmierci Ani Przybylskiej. Ten fragment jego książki złamie wam serce!

3/4
Michał Figurski planuje ślub

Michał Figurski w swoim wpisie na stronie anywhere.pl odpowiedział Kubie Wojewódzkiego. 

Pomimo poważnych perypetii zdrowotnych i podeszłego wieku, mnie również pamięć nie zawodzi, i mimo wielu często bardzo intratnych namów, również bliskich Ci ludzi, nigdy nie dałem się przekonać, choćby ze względu na uszanowanie prywatności i spokoju wielu znanych nam obojgu osób trzecich, których rozczarowanie Twoim zachowaniem miałem okazję wielokrotnie obserwować. Zawsze wolałem kumpli od pochlebców, ale nie mnie oceniać Twój gust tak bardzo zawiedziony wizytą w moim domu. Wybacz, że podejmowałem Cię w salonie, gdzie książki nie służyły za fototapetę, bo zawsze uważałem, że są do czytania, a nie pokazywania i cytowania – taki drobny, różniący nas niuans leksykalny, jakich między nami wiele- odpowiada Michał Figurski. 

 

Przy okazji Michał Figurski zapowiada, że on również zamierza napisać autobiografię, jednak w jego książce zabraknie wątku Kuby. 

Dzisiaj piszesz o moim życiowym upadku, ale nic nie udowadnia niesłuszności tej tezy bardziej, niż głośny wkurw zorientowany na ludzi u boku, u których i dzięki którym dziś swoje sukcesy osiągam w życiu osobistym i zawodowym Mam tylko w całej swej naiwności nadzieje, że nikomu z nas nigdy do głowy nie przyjdzie te nasze wspólne sukcesy opisać… bo jak mawiał Dudek: „wolę być głupim z nadzieją, niż beznadziejnie mądrym”. P.S. Na zakończenie dodam, że jako Twój zawistny cień i wór, który, jak zawsze powtarzałeś, dźwigałeś przez lata, też popełniam autobiografię, w której opisuję choroby, z którymi przez lata przyszło mi się zmagać. Przykro mi, ale jestem zmuszony Cię poinformować, że mimo całej mojej do Ciebie ogromnej słabości, sympatii i sentymentu, nie znajdziesz się w niej pod literą „W”, ani nawet pod „CH”.
 

 

4/4
Instagram

Waszym zdaniem Kuba Wojewódzki przesadził? Czytaliście już jego książkę?