Jakub, znany już widzom z drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony”, nadal nie ustaje w poszukiwaniu miłości. Tym razem pojawi się w najbliższym odcinku „Pierwszej randki”. Jego romantyczną kolację z nieznajomą będą śledzić dyskretnie ukryte kamery. Czy tym razem uda mu się znaleźć prawdziwą miłość?

Reklama

Jakub Kordi znajdzie miłość w nowym programie?

Droga Jakuba do wymarzonego szczęścia w programie „Rolnik szuka żony” nie była prosta. Choć nie zdobył serca rolniczki Ani, o której względy się starał, to jednak na planie poznał Krystynę – uczestniczkę programu, potencjalną kandydatkę na żonę rolnika Roberta. Choć para spotykała się jeszcze po zakończeniu emisji programu, to związek nie przetrwał próby czasu.

Od rozstania z Krystyną minął już ponad rok, a Jakub nadal marzy o prawdziwej i odwzajemnionej miłości. Czy „Pierwsza randka” stanie się jego lekiem na samotność? Z kim spotka się Kuba, czy pozna kobietę, która będzie podzielać jego podróżnicze pasje, i tak jak on szuka drugiej połówki na całe życie?

Kubę Kordiego z „Rolnik szuka żony 2" będziecie mogli zobaczyć w „Pierwszej randce” już w odcinku 20 kwietnia, w czwartek o 20.40 w TVP2.

Zobacz także: "Pierwsza randka": Krzysztof w mocnych słowach o randce z Darią: „Ta dziewczyna była stratą czasu"

Kuba Kordi uczestnik Rolnik szuka żony 2 znowu w telewizji.

Natasza Młudzik

Czy Kuba znajdzie miłość?

Natasza Młudzik

Reklama

Jak zachowywał się na Pierwszej randce?

Reklama
Reklama
Reklama