Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Dorota Wellman o fragmentach na swój temat w biografii Kuby Wojewódzkiego: "Ciekawa jestem po co to zrobił"

Dorota Wellman o fragmentach na swój temat w biografii Kuby Wojewódzkiego: "Ciekawa jestem po co to zrobił"

 

Książka Kuby Wojewódzkiego wywołała w show-biznesie niemałe kontrowersje! Dziennikarz opisał w niej swoje liczne romanse, co więcej ujawnił też zdrady swoich kolegów, chodzi oczywiście o sprawę związaną z Michałem Figurskim. Większość gwiazd zdecydowała się odnieść do książki i skomentować fragmenty o sobie. Niektóre jednak milczą! Zapytaliśmy Dorotę Wellman czy przeczytała książkę i jak ocenia epizody, które bezpośrednio jej dotyczą!

Dziennikarka wprost opowiedziała nam, co sądzi o książce! Nie uwierzycie, jakich słów użyła, aby opisać Kubę Wojewódzkiego... Obejrzyjcie koniecznie wideo!

Zobacz:  "Czasem jestem zołzą" - czyli kulisy małżeństwa Doroty Wellman! Jaką jest żoną?

Dorota Wellman także wydała nową książkę. Jej pozycja "Życie towarzyskie" to m.in. sprawdzone sposoby na organizowanie niebanalnych przyjęć dla swoich bliskich. Okazuje się, że podejmować gości trzeba umieć, ale nie jest to trudne i wcale nie musi dużo kosztować. 

 

Najnowszą książkę Doroty Wellman można już kupić w księgarniach!

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Michałem Figurskim
Instagram
Newsy
Kuba Wojewódzki sugeruje, że Michał Figurski zdradzał żonę! Czy to skończy się pozwem?
Kuba Wojewódzki sugeruje, że Michał Figurski zdradzał żonę! Czy to skończy się pozwem?

  Ta książka na pewno nie spodobała się Michałowi Figurskiemu . W „Nieautoryzowanej autobiografia” Kuba Wojewódzki wyśmiewa wielu kolegów. Najbardziej dostało się Michałowi Figurskiemu. Wojewódzki pisze m.in., że Michał „lubił wypić jak anestezjolog - do utraty przytomności” i że swoje życie prywatne „spier... koncertowo”. Zasugerował też, że dziennikarz... zdradzał żonę. „Michał (...) bałamucił jakąś emigrantkę, co zaowocowało wspólnymi wypadami do wychodka na papierosa. Później swój rosyjski celownik wykierował w stronę słynnej wtedy młodej aktorki z serialu >>Na dobre i na złe<<. Zakończony ustrzeleniem. Nie było w tym specjalnej logiki, bo był już szczęśliwie żonaty...”, pisze   Kuba Wojewódzki. Co na to Figurski?  Dziwię się, że Kuba zamiast pisać o sobie w autobiografii, zajmuje się w głównie sprawami innych osób", powiedział „Fleszowi” dziennikarz.  Czy poda byłego kolegę do sądu? Czas pokaże!   ZOBACZ:  Kuba Wojewódzki w swojej książce ostro krytykuje Michała Figurskiego! Dziennikarz odpowiedział!    

Kuba Wojewódzki całuje się z Maciejem Stuhrem
Newsy
Kuba Wojewódzki całuje w usta Macieja Stuhra! Tak zaprasza na kolejny odcinek. Co na to fani?
Kuba Wojewódzki całuje w usta Macieja Stuhra! Tak zaprasza na kolejny odcinek. Co na to fani?

  We wtorkowym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" (13.11, 22:30 TVN) gośćmi będą Agnieszka Więdłocha oraz Maciej Stuhr - gwiazdorzy filmu "Planeta Singli 2" (w kinach). Kuba, na swoim Instagramie, zachęca do obejrzenia odcinka poprzez... pocałunek z Maćkiem Stuhrem! Co na to fani?   #planetasingliczyli #seksmisja dziś #tvn#kubawojewódzki z tym drugim - pisze Kuba pod fotką, na której całuje Macieja w usta   To niepierwszy raz, kiedy prezenter całuje swoich gości w show - widzowie mogli już oglądać pocałunki Wojewódzkiego z Borysem Szycem czy Bartkiem Gelnerem. Dlatego to zdjęcie nie budzi aż tak dużych emocji wśród fanów dziennikarza.    Marzy mi się Polska taka, w której Kuba ma chłopaka. I nikt tego nie przeżywa, nikt nie węszy nie wyzywa. Marzy mi się taki kraj, dalej Kuba, nie rób jaj - napisał jeden z internautów, na co Kuba odpowiedział: Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie.    Dla tych, którzy wciąż zastanawiają się, czy Kuba Wojewódzki jest gejem, przypomnienie jego wywiadu sprzed 2 lat: Wszystko zaczęło się ode mnie i od mojego programu. Semantycznie i mentalnie Polska jest czasami jak wielkie więzienie. A w więzieniu słowo pedał jest w czołówce słów poniżających. Jesteś cwelem, można tobą pomiatać, poniżać, można z tobą zrobić wszystko. Część społeczeństwa ma ten sam odruch. A we mnie nie ma na to zgody. I  zacząłem, bo lubię przewrotność, nawet na krawędzi autodestrukcji, czynić sugestie, że się jeszcze orientacyjnie waham. Że może jednak jestem waginosceptykiem. Taki coming out na pół etatu. Nie trzeba być prorokiem, żeby wiedzieć, że to chwyci. A jak na wizji całowałem się z Borysem Szycem czy Bartkiem Gelnerem wszystko było jasne. [...]   Ja na przykład lubię eksperymentować na sobie. Taki mały crash test polskiej tolerancji. Przy retoryce Wojtka...

Kuba Wojewódzki na planie show TVN
TVN
Newsy
"Przykro mu, że dostał ode mnie kosza?" Po publikacji książki gwiazdy odpowiadają Wojewódzkiemu
Prokop, Korwin-Piotrowska i Sablewska!

  W swojej najnowszej książce Kuba Wojewódzki opisuje z detalami środowisko polskiego show- biznesu. Czasem jest bezkompromisowy, czasem zdradza sekrety gwiazd, a czasem po prostu pisze drobne złośliwostki. Kolejne gwiazdy odpowiadają mu na to, co mogły o sobie przeczytać.  O Mai Sablewskiej   Kuba napisał: "Kiedy ją poznałem, była intrygującą tajemnicą przykrytą wyrafinowanymi tatuażami i nutką niedopowiedzenia. Ciekawiło mnie to. Otarliśmy się nawet o nieśmiały romans." W magazynie "Party" gwiazda odpowiedziała: Dziwię się, że Kuba w autobiografii poświęcił mi tyle miejsca. Ale cieszę się, że w końcu przyznał się do tego, jak wyglądała prawda o moim odejściu z „X Factora”. To on postawił takie ultimatum. Może po prostu było mu przykro, że dostał kosza? – skomentowała słowa Wojewódzkiego Maja. Odżyły też stare waśnie. Okrutniej Kuba rozprawił się ze swoimi kolegami po fachu. Marcina Prokopa nazwał „chałturnikiem”, Dorotę Wellman oskarżył, że nie napisała sama książki „Jak być przyzwoitym człowiekiem?”, tylko rozesłała pytania do sławnych osób z prośbą, by na nie sami odpisali. Karolinę Korwin-Piotrowską określił jako „dziennikarkę o guście odzieżowym porównywalnym z gustem Kim Dzong Una i o urodzie, która już raczej nikogo nie rozprasza”. A Michała Figurskiego diagnozuje jako człowieka, który za mało czytał, za dużo pił, a kiedy razem prowadzili audycję w radiu, „nie potrafił sobie wybaczyć, że nie jest liderem w tym duecie”.   Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać, choć jak się wydaje, nikt nie potraktował słów Wojewódzkiego zbyt poważnie i raczej nie należy się spodziewać żadnych pozwów sądowych dotyczących jego publikacji. „Kubuś, dziękuję. Wzruszenie zapiera dech w wątpliwej urody piersiach przykrytych ubraniem z Korei...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner