Dorota Wellman była molestowana

"Czasem jestem zołzą" - czyli kulisy małżeństwa Doroty Wellman! Jaką jest żoną?

Dorota Wellman była molestowana

 

Jeśli zrobilibyśmy ranking gwiazd, które najmniej mówią o swoim życiu prywatnym, Dorota Wellman byłaby zdecydowaną liderką. W showbiznesie istnieje jako dziennikarka, a nazwanie jej celebrytką byłoby obrazą. Ostatnio jednak, w krótkim wywiadzie nie szczędziła słów krytyki pod swoim adresem.

 

Dorota Wellman jest zołzą!

Dziennikarka od 31 lat jest szczęśliwą żoną polskiego fotografa Krzysztofa Wellmana. Prezenterka bardzo chroni swoje życie prywatne, sama decyduje kiedy i co z niego zostanie ujawnione. W ostatnich dniach udzieliła jednak wywiadu w Fakcie, w którym opowiedziała o relacjach z mężem:

Doceniam w moim mężu tolerancję. Ze mną trudno żyć, a jemu się to udaje. Czasami jestem zołzą. Nie ma mnie w domu, a jak wracam, to odreagowuję emocje. Jestem niespokojna, ciągle bym coś chciała robić i trudno za mną nadążyć. Mąż wszystko toleruje i bardzo mu za to dziękuję – czytamy.

Dorota została zapytana o receptę na udany związek. W swojej odpowiedzi była prawdziwa i szczera do bólu:

Kłócić się głośno i nie gromadzić złych emocji. W naszym związku szybko załatwiamy sprawy konfliktowe, by nie były jak wrzody na żołądku. Nie mamy cichych dni, bo wówczas w ludziach rośnie złość i nienawiść. Lepiej wrzasnąć raz a dobrze. Jestem w tym mistrzynią - podsumowała.

Za taką szczerość i bezpośredniość należą się brawa. Nic dziwnego, że Wellman jest bardzo lubiana i ceniona w naszym kraju. 

 

Polecamy: Dorota Wellman straciła pracę! Znamy szczegóły!

 

Z Marcinem Prokopem są ulubioną parą prowadzących DDTVN.

Dorota Wellman zniknęła z DDTVN

A jaka Dorota jest prywatnie? Dziennikarka twierdzi, że życie z nią nie jest łatwe!

Dorota Wellman
ONS.pl

 

Dorota Wellman z mężem - tak wygląda mąż gwiazdy - Krzysztof Wellman! 

Dorota Wellman - mąż

Więcej na temat Dorota Wellman
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33