Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska
Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska
ONS/Instagram
1/6
Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska
ONS/Instagram

Tak szczerego wywiadu Kuby Badacha jeszcze nie było! Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej w rozmowie z magazynem "Viva!" opowiedział o początkach swojego związku z córką byłego prezydenta Polski. Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska, choć oboje są osobami publicznymi, rzadko opowiadają o swoim życiu prywatnym. Sporadycznie pokazują się razem na imprezach, lecz zdarza się, że na instagramowym profilu Kwaśniewskiej pojawiają się fotki z mężem. Tym razem to Kuba Badach zrobił wyjątek. W rozmowie z Piotrem Najsztubem zdradził, jak na początku wyglądała jego relacja z Olą Kwaśniewską. Co powiedział o kulisach związku z Olą?

 

Zobacz też: Ola Kwaśniewska zdradziła, dlaczego wycofała się z życia publicznego. Nawiązała do Ani Lewandowskiej

 

Przeczytaj na następnej stronie!

 

Polecamy: Pięć lat temu powiedzieli sobie „tak’’! Dziś rocznica ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. EKSKLUZYWNA SESJA VIVY!

2/6
Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska
Instagram/Aleksandra Kwaśniewska

Choć Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem już od kilku lat, to początki ich relacji wiązały się z pewnym stresem. Muzyk zdradził w wywiadzie, że bardzo obawiał się reakcji rodziców Oli na informację, czym zajmuje się zawodowo.

- Oli współczułem, gdy po raz pierwszy musiała rodzicom powiedzieć, czym ja się zajmuję. Myślę, że to koszmar dla każdego rodzica — zameldowanie, że „mój chłopak jest muzykiem’’ - powiedział Badach na łamach magazynu "Viva!".

- Na pewno pije, ćpa, ma napalone fanki... - kontynuował rozmowę Piotr Najsztub.

- Dokładnie - podsumował Kuba Badach.

Muzyk wyznał jednak, że uczucie między nim, a Olą od początku było bardzo silne. Więcej na następnej stronie.

3/6
Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska
Instagram/Aleksandra Kwaśniewska

Kuba Badach wyznał, że kiedy poznał Olę Kwaśniewską wiele w jego życiu się zmieniło. Pojawiło się gorące uczucie, którego muzyk zupełnie się nie spodziewał.

- Wydawało mi się, że facet po trzydziestce już nie czuje motyli w brzuchu... Że to przytrafia się tylko nastolatkom, a potem człowiek się staje coraz bardziej racjonalny, cyniczny - wyznał mąż Oli Kwaśniewskiej.

Od momentu poznania pary minęło osiem lat. Piotr Najsztub zasugerował, że według badań naukowców uczucie zwykle wypala się po około trzech latach. Czy tak zdarzyło się również w przypadku Oli i Kuby?

4/6
Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska
ONS

Tak piszą? To nie jest mój przypadek. I bardzo mnie to intryguje i zastanawia (...) - skomentował jego słowa Badach.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się we wrześniu 2012 roku. Wesele odbyło się w jednym z podwarszawskich hoteli. Na imprezie bawiło się 400 gości. Panna młoda miała na sobie kreację od projektantki Sabriny Pilewicz. 

5/6
Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska
ONS

Od ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badach minęło pięć lat. Para uchodzi za jedną z najszczęśliwszych w polskim show-biznesie.

6/6
Kuba Badach
ONS

Jak widać zawód Kuby w żaden sposób nie stanął na drodze do miłości. Co więcej, w najnowszej "Vivie!", Badach zdradza, że Ola Kwaśniewska jest bardzo muzykalna. Kto wie, być może w przyszłości małżonkowie zdecydują się to jakoś wykorzystać. ;)