Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska
ONS/Instagram
Newsy

Kuba Badach o początkach związku z Olą Kwaśniewską: "Współczułem jej, gdy musiała powiedzieć rodzicom, czym się zajmuję"

Kuba Badach o początkach związku z Olą Kwaśniewską: "Współczułem jej, gdy musiała powiedzieć rodzicom, czym się zajmuję"
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ola Kwaśniewska wspomina spotkanie z królową Elżbietą II
East News
Newsy
Ola Kwaśniewska spotkała się z Elżbietą II! Nie zgadniecie, czego się bała! "To była moja główna myśl, żeby mama..."
Ola Kwaśniewska spotkała się z Elżbietą II! Nie zgadniecie, czego się bała! "To była moja główna myśl, żeby mama..."

Przy okazji wizyty księżnej Kate i księcia Williama w Polsce , Ola Kwaśniewska postanowiła wspomnieć swoje spotkanie z królową Elżbietą II. Dziennikarka spędziła w Pałacu Prezydenckim aż 10 lat i przez dwie kadencje swojego taty miała możliwość spotkania wielu znanych osób. Jedną z nich była królowa Elżbieta II, która w 1996 roku odwiedziła Warszawę i spotkała się z parą prezydencką. Jak to wyglądało?  Ola Kwaśniewska wspomina swoje spotkanie z królową Elżbietą II Córka prezydenta zdradziła, że była wtedy w Pałacu Prezydenckim, ale nie planowała wyjść na spotkanie z królową. Ona jednak sama chciała ją poznać! "Pewnego dnia odrabiałam pracę domową. W Pałacu gościła królowa Elżbieta. Za moją ścianą na balkonie grała orkiestra, a kolacja była piętro niżej w Sali Kolumnowej. Trochę mi to przeszkadzało, bo nie mogłam się skupić. Po czym dzwoni telefon na moim biurku, że królowa chce mnie poznać. Ja mam 14 czy 15 lat i umieram. Myślę sobie: 'Jezu! Co ja ma na siebie ubrać, żeby mamie nie było wstyd. To była moja główna myśl, żeby mama się nie wstydziła - wspomina Ola w rozmowie z Plotek.pl. Na szczęście Oli udało się znaleźć szybko odpowiednią stylizację. A o czym rozmawiała z królową? "Bardzo dużo opowiadała mi o Williamie i Harrym, bo byliśmy w podobnym wieku" - zdradziła Ola.  Jak się okazuje, Ola Kwaśniewska nie pochwaliła się w szkole tym, że wypiła herbatkę z królową.  "Poszłam do szkoły następnego dnia i nawet nikomu nie powiedziałam, że wczoraj spotkała królową. Nie chciałam, żeby ktokolwiek miał poczucie, że ja jestem jakaś inna niż cała reszta" - dodała Ola w Plotek.pl   Jak wyglądało to spotkanie? Zobaczcie zdjęcie! POLECAMY:  Tym wpisem podpadnie Ani Lewandowskiej! Kwaśniewska chwali się figurą w bikini i... ZOBACZCIE!...

Dramat Oli Kwaśniewskiej
Newsy
Bolesna strata w rodzinie Oli Kwaśniewskiej!
Smutna wiadomość :(

Ola Kwaśniewska straciła ukochanego psa! Na Instagramie gwiazdy pojawiło się czarno-białe zdjęcie ukochanej suczki o imieniu Falunia, a w opisie złamane serca. Córka prezydenta Kwaśniewskiego jest wielką "psiarą", a więc strata jest dla niej na pewno bardzo bolesna.   Ola Kwaśniewska uwielbiała Falunię! Suczka Falunia towarzyszyła Aleksandrze prawie zawsze - m.in. w licznych podróżach. Na Instagramie dziennikarka bardzo często publikowała urocze zdjęcia swoich psiaków i dodawała do nich zabawne opisy, dlatego też jej obserwatorzy są załamani śmiercią owczarka. W komentarzach pojawiły się liczne wyrazy współczucia dla całej rodziny.   My również się przyłączamy!    Zobacz:  "Dużo jem, po co mam się głodzić? Chudszy się nie poznałbym", takie słowa napisała dla męża Ola Kwaśniewska. O co chodzi?   Ola straciła ukochanego psa! 

Ola Kwaśniewska, Natalia Kukulska
Newsy
Natalia Kukulska nie ma czasu na spotkanie z Olą Kwaśniewska? Ola komentuje to z humorem:)
Natalia Kukulska nie ma czasu na spotkanie z Olą Kwaśniewska? Ola komentuje to z humorem:)

Ola Kwaśniewska i Natalia Kukulska od lat są przyjaciółkami. Obie gwiazdy chętnie bywają razem na imprezach, a jakiś czas temu - z okazji Dnia Przyjaciela - Ola Kwaśniewska opublikowała zdjęcie z wokalistką na Instagramie. Teraz chyba jednak Ola i Natalia nie mają dla siebie tyle czasu, ile by chciały. Kukulska ma sporo obowiązków na głowie - wychowanie i opieka nad małą Laurą, a także pracę nad płytą oraz trasę koncetową. To wszystko pochłania ją bez reszty. A Ola - jak to ona - skomentowała to z humorem...   Co Kwaśniewska napisała Kukulskiej?› Ostatnio pod jednym ze zdjęć na Instagramie Natalii Kukulskiej Ola Kwaśniewska opublikowała komentarz:   Uważam kategorycznie, że już czas wrócić, zadzwonić do mnie i powiedzieć "hej to kiedy się spotykamy?" 😀😘 (…) Ale jak tam sobie chcesz… 😜 - napisała Kwaśniewska.     Nie wątpimy, że przyjaźń Oli Kwaśniewskiej i Natalii Kukulskiej przetrwa chwile rozłąki! ;)   Przeczytaj też:  Ola Kwaśniewska zdradziła, dlaczego wycofała się z życia publicznego. Nawiązała do Ani Lewandowskiej   Ola Kwaśniewska chciałaby się spotkać z Natalią Kukulską. Wyraźnie się za nią stęskniła   Ola i Natalia od dawna się przyjaźnią!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner