Meghan Markle na British Fashion Awards 2018
INSTAGRAM
1/9
Które gwiazdy urodzą w 2019 roku?

 

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Już dziś wieczoram powitamy nowy, 2019 rok, który z pewnością będzie wyjątkowy m.in. dla Meghan Markle, Kasi Tusk i Joanny Kulig! Właśnie w 2019 roku księżna Sussex, blogerka i aktorka po raz pierwszy zostaną mamami! Ale nie tylko Meghan, Kasia i Joanna przygotowują się do narodzin dziecka. Baby boom trwa w najlepsze, więc w ostatnich miesiącach dowiedzieliśmy się o jeszcze kilku innych gwiazdach, które są w ciąży. 

Kto jeszcze w 2019 roku dołączy do grona szczęśliwych rodziców? Odpowiedź w naszej galerii!

Zobacz także: Oto 10 najlepiej sprzedających się okładek "Party" w 2018 roku! Aż 4 z Małgosią Rozenek. Co z Lewandowską?

2/9
Meghan Markle na British Fashion Awards 2018
INSTAGRAM

 

W połowie października 2018 roku Pałac Kensington podał oficjalną informację, że Meghan Markle jest w ciąży. Według wyliczeń zagranicznych mediów Meghan Marle i książę Harry zostaną rodzicami na przełomie marca i kwietnia 2019 roku. Wciąż nie wiadomo, czy żona księcia urodzi syna czy córkę - jedno jest jednak pewne - o tych narodzinach usłyszy cały świat! 

Kto jeszcze oczekuje narodzin dziecka w 2019 roku? Zobaczcie!

Zobacz także: Mamy nowe zdjęcia Meghan Markle! Jej brzuch jest już naprawdę duży!

3/9
East News

 

Na narodziny pierwszego dziecka czeka również Joanna Kulig. Aktorka, która zachwyciła swoją rolą w filmie "Zimna wojna" jest w zaawansowanej ciąży i już na początku 2019 roku powita na świecie... syna! Według doniesień magazynu "Flesz" Joanna Kulig najprawdopodobniej urodzi w USA. Taką decyzję podjęła ponoć po konsultacji z Weroniką Rosati, która rodziła w Los Angeles. 

Zobacz także: Zdjęcie Joanny Kulig z Bradem Pittem podbija sieć!

4/9
Olga Kalicka
ONS.pl

 

Mamą już wkrótce zostanie również Olga Kalicka. Według medialnych informacji, aktorka urodzi pod koniec stycznia. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" spodziewa się syna! 

Zobacz także: Olga Kalicka pokazała swojego partnera i naprawdę duży brzuszek! Do porodu zostało już niewiele czasu

5/9
Anna Czartoryska-Niemczycka z mężem na premierze serialu "1983"
ONS

 

Zaledwie kilka tygodni temu okazało się, że dziecka spodziewa się również Anna Czartoryska-Niemczycka! Aktorka jest już mamą 4-letniego Ksawerego i 2-letniej Janiny. Teraz, według doniesień magazynu "Na żywo", gwiazda ma urodzić kolejnego chłopca.

6/9
Kasia Tusk ciążowy brzuszek
East News

 

Do narodzin pierwszego dziecka przygotowuje się Kasia Tusk. Chociaż początkowo córka Donalda Tuska nie chciała komentować plotek o swojej ciąży, to teraz z dumą prezentuje rosnący brzuszek na zdjęciach publikowanych na Instagramie. Blogerka oczywiście nie zdradziła, jakiej płci będzie maleństwo, ale wydaje się, że rąbka tajemnicy uchylił jakiś czas temu jej tata. Donald Tusk zdradził wówczas, że chciałby, żeby w jego rodzinie pojawiła się wnuczka...

Zobacz także: Brzuszek Kasi Tusk jest już naprawdę duży! Nawet luźny sweterek go nie ukryje!

7/9
Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk na spotkaniu świątecznym ATM

 

Już wkrótce rodzicami zostaną również Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk. Sylwia Juszczak ma już dwóch synów z pierwszego małżeństwa: Nataniela i Vincenta, a Mikołaj Krawczyk jest ojcem bliźniaków, Roberta i Michała, które są owocem jego związku z Anetą Zając. Teraz para czeka na narodziny ich pierwszego wspólnego dziecka. 

Zobacz także: Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk na świątecznych zakupach! Brzuszek aktorki jest już bardzo widoczny!

8/9
Niepublikowane wcześniej zdjęcia ze ślubu Małgosi i Pawła z Rolnik szuka żony

 

Na narodziny dziecka czeka również jedna z najpopularniejszych par programu "Rolnik szuka żony"! O tym, że Małgosia jest w ciąży dowiedzieliśmy się z pierwszego odcinka 5. edycji show. 

Dostaliśmy piękny prezent, zostaniemy rodzicami mówił wówczas szczęśliwy Paweł.

Mąż rolniczki już jakiś czas temu zdradził, że Małgosia urodzi syna. W programie "Pytanie na śniadanie" para zdradziła, że dziecko urodzi się wiosną 2019 roku. 

Zobacz: Małgosia z "Rolnik szuka żony" zaczęła urządzać pokój dla dziecka, a Paweł... nie jest na to gotowy?!

9/9
 Marta Domachowska i Jerzy Janowicz na zakupach
ONS.pl

 

Ostatnio okazało się również, że dziecko urodzi również Marta Domachowska! O tym, że słynna tenisistka jest w ciąży dowiedzieliśmy się ze... zdjęć paparazzi, którzy przyłapali przyszłą mamę i Jerzego Janowicza na zakupach. W sklepie para oglądała zdjęcia USG swojego dziecka.

Zobacz: Marta Domachowska i Jerzy Janowicz będą mieli DZIECKO! Tenisistka jest w zaawansowanej ciąży! Zobacz ZDJĘCIA