Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony w Pytaniu na Śniadanie Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" w "Pytaniu na śniadanie" Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" w "Pytaniu na śniadanie" Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" w "Pytaniu na śniadanie"
Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony w Pytaniu na Śniadanie
Facebook
Co zdradzili w "Pytaniu na śniadanie"?
1/4
Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony w Pytaniu na Śniadanie
Facebook

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" zdradzili, kiedy zostaną rodzicami! Jedna z najpopularniejszych par, które poznały się na planie telewizyjnego show, pojawiła się dziś w "Pytaniu na Śniadanie" i opowiedziała o swoim ślubie, życiu na wsi i przygotowaniach do narodzin dziecka. Małgosia i Paweł dokładnie 28 września ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską. Na ich ślubie nie zabrakło m.in. Marty Manowskiej i innej, równie znanej pary z programu "Rolnik szuka żony", Agnieszki i Roberta z drugiej edycji. 

Teraz, kilka dni od tamtych wydarzeń Małgosia i Paweł w śniadaniowym programie opowiedzieli, jak narodziła się ich miłość. Przyszli rodzice zdradzili również, kiedy urodzi się ich pierwsze dziecko! 

 

Zobaczcie, co powiedzieli w "Pytaniu na śniadanie"! 

 

Zobacz także: MAŁGOSIA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" POKAZAŁA DRUGĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ, ALE TO STRÓJ PANA MŁODEGO WZBUDZIŁ EMOCJE...

 

2/4
Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" w "Pytaniu na śniadanie"

Małgosia i Paweł w programie "PnŚ" opowiedzieli o początkach swojej znajomości. Rolniczka przyznała, że kiedy przeczytała list od Pawła od razu wiedziała, że musi go zaprosić do swojego gospodarstwa. A kiedy poczuli, że zaczyna rodzić się uczucie? Na randce w stadninie koni!

Myślę, że ta  nasza pierwsza randka w stadninie- już wtedy wiedzieliśmy, że coś się dzieje, a potem już się wszystko potoczyło samo- zdradziła Małgosia. Był też moment, kiedy Paweł mi się przyśnił- to mi dało do myślenia. 

Małgosia i Paweł przyznali, że zaprzyjaźnili się z osobami z produkcji programu, którzy od samego początku mocno ich wspierali.

Ze strony produkcji mieliśmy ogromne wsparcie. Wsparcie czujemy do dzisiejszego momentu, kiedy ten nasz ślub i wesele mogliśmy przeżyć również z osobami z produkcji, gdzie czuliśmy to wsparcie i mieliśmy świadomość, że to są nasi najbliżsi przyjaciele- przyznała rolniczka. 

Co jeszcze powiedzieli w PnŚ?

Zobacz także: Ślubna sesja Małgosi i Pawła z "Rolnik szuka żony". Wybrali niezwykłe miejsce! Zobacz ZDJĘCIA

3/4
Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" w "Pytaniu na śniadanie"

Prowadzący program Tomasz Kammel zapytał Pawła jak radzi sobie na wsi. 

Jest ciężko, ale myślę, że daje dobrze radę, że spisuję się na każdym poziomie- gdzy trzeba pojechać na pole traktorami, to radze sobie, gdy trzeba karmić krowę to radzę sobie- przyznał Paweł. 

 

Wiadomo, ze nasze poczatki były trudne, momentami nawet śmieszne gdy uczyliśmy się wspólnie pracy na wsi bo wiadomo, że Paweł z życiem wiejskim i pracą nie miał nic wspólnego wcześniej, ale to w żaden sposób nam nie przeszkadzało. Myślę, że jak się kocha drugiego człowieka to daje się mu szansę na każdej płaszczyźnie i potrzeba trochę czasu, żeby te dwa światy się połączyły- dodała Małgosia. 

 

A kiedy na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko? Zobaczcie, co zdradzili! 

 

Zobacz także: ODKRYTO, W JAKIM WIEKU NAJLEPIEJ URODZIĆ PIERWSZE DZIECKO. WCALE NIE PRZED 30.!

4/4
Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" w "Pytaniu na śniadanie"

Kilka tygodni temu, w pierwszym odcinku programu piątej edycji show "Rolnik szuka żony" Małgosia i Paweł zdradzili, że rolniczka jest w ciąży. Ostatnio Paweł poinformowal swoich fanów, że będą mieli syna. Teraz przyszli rodzice potwierdzili płeć dziecka i zdradzili, kiedy maleństwo pojawi się na świecie! 

My się powoli już przygotowujemy do tego wstawania w nocy- przyznała Małgosia. 

 

Mamy imię wybrane, ale jeszcze nie powiemy. Rodzi się w przyszłym roku, wiosną - powiedział Paweł. 

 

Musimy przyznać, że Małgosia promienieje w ciąży! W programie "Pytanie na śniadanie" wyglądała pięknie! 

 

Zobacz także: JAK WYBRAĆ IMIĘ DLA DZIECKA?