Meghan Markle, książę Harry wychodzą z samolotu
East News
Zobacz jej nowe fotki!
1/4
Meghan Markle, książę Harry wychodzą z samolotu
East News

 

Meghan Markle urodzi szybciej niż się spodziewamy? A może jednak będzie miała bliźniaki? Takie plotki pojawiły się po tym, jak światło dzienne ujrzały nowe fotki księżnej. Na początku tego tygodnia książę Harry i Meghan Markle wzięli udział w charytatywnym kolędowaniu, które odbyło się w jednym z kościołów w Londynie. Choć na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie nie pojawiły się jeszcze zdjęcia książęcej pary, fotoreporterzy złapali ich, gdy akurat wychodzili z kościoła. Nie byłoby nic dziwnego w tych zdjęciach, gdyby nie.... brzuch Meghan! Jest już naprawdę spory, co rodzi kolejne plotki na temat ciąży księżnej. 

Zobacz jej nowe zdjęcia w naszej galerii i dowiedz się, co książęca para robiła w kościele św. Łukasza w Londynie.

 

 

Zobacz: Zamieszanie w rodzinie królewskiej! Meghan RADZI się królowej w sprawie Kate!

2/4
Meghan Markle w ciąży
East News

Informacja o ciąży księżnej Meghan pojawiła się w mediach w połowie października. Pałac Kensington dodatkowo poinformował, że dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku. Mówi się, że aktorka ma termin na kwiecień.

Na przełomie października i listopada Meghan i Harry odbyli podróż do Australii. Wtedy brzuch Meghan był jeszcze malutki, ale teraz jest już naprawdę spory! Zobaczcie fotki!

3/4
Meghan Markle, książę Harry wychodzą z kościoła
East News

Meghan i Harry wzięli udział w charytatywnym kolędowaniu w kościele św. Łukasza w Londynie. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, książęca para wraz z innymi mieszkańcami Londynu śpiewała kolędy w kościele. Całe wydarzenie zostało zorganizowane przez fundację Henry van Straubenzee Memorial, która powstała po śmierci bliskiego przyjaciela księcia Harry'ego. Fundacja wspiera szkoły w Ugandzie. Harry często pojawia się na wydarzeniach, które organizuje ta fundacja, więc i tym razem nie mogło go zabraknąć. Podczas uroczystości w kościele, Harry wygłosił poruszającą przemowę na temat tego, jak fundacja pomaga dzieciom z Ugandy. Z kolei Meghan odczytała wiersz „Our Deepest Fear”. Po mszy i wspólnym kolędowaniu Meghan i Harry opuścili kościół i wtedy powstały zdjęcia, o których mówi teraz cała Wielka Brytania. Pojawiają się plotki, że być może Meghan i Harry będą mieli bliźniaki :)

4/4
Meghan Markle w bordowej sukience gotuje

Jeszcze dwa tygodnie temu brzuch Meghan był dużo mniejszy!

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle