Weronika Rosati
ONS

Rosati odmówiła prowadzenia hitowego show

Weronika Rosati
ONS

Już po wakacjach startują nowe telewizyjne ramówki. Najwięksi gracze na rynku ponownie będą ścigali się o względy widzów. Kanał Fox Life planuje jesienią pokazać nowe modowe reality show "Projektanci na start", wzorowane na programie "Project Runway", którego pomysłodawczynią jest top modelka Heidi Klum. Widowisko w Stanach od kilku lat cieszy się ciągle niesłabnącą popularnością Jak informują polscy producenci udział w projekcie otworzy najzdolniejszym twórcom drzwi do kariery w świecie mody.

Już trwają spekulacje, kto poprowadzi modowe talent show. AfterParty.pl dowiedziało się, że największe szanse w tej kwestii miała Weronika Rosati. Niestety aktorka musiała odmówić, gdyż jej zobowiązania aktorskie nie pozwalają na wzięcie udziału w nowym projekcie.

Bardzo nam zależało, żeby to Weronika poprowadziła ten program. Teraz starają się znaleźć kogoś, kto tak jak ona przyciągnąłby przed telewizory widzów. Zastanawiają się nad Marceliną Zawadzką, Mariettą Żukowską, Anną Zajdler-Ibisz oraz Agatą Nizińską - zdradziła w rozmowie z AfterParty.pl osoba z produkcji show.


Widzicie szansę dla takiego programu u nas w kraju. A wy kogo byście widzieli w roli polskiej Heidi Klum, Michaela Korsa czy Tima Gunna z amerykańskiego "Project Runway"?

Zobacz: Rosati na plakacie hollywoodzkiego filmu z Chrisem Brownem

Weronika Rosati na charytatywnym balu u Eltona Johna


Project Runway

Tak wygląda hollywoodzkie życie Weroniki Rosati:

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54