Ślub księżniczki Eugenii ślub księżniczki Eugenii- oficjalne zdjęcia opublikowane przez pałac Kensington ślub księżniczki Eugenii- oficjalne zdjęcia opublikowane przez pałac Kensington
Ślub księżniczki Eugenii
Panna młoda zadała szyku!
1/4
Ślub księżniczki Eugenii

 

Ślub księżniczki Eugenii już za nami! W miniony piątek wnuczka królowej Elżbiety II wyszła za mąż za swojego partnera Jacka Brooksbanka. Na uroczystości pojawiło się mnóstwo gości, a wśród nich sporo bardzo znanych gwiazd. Księżniczka Eugenia zachwyciła swoim wyglądem w białej sukni z długim trenem, którą zaprojektowali dla niej Pete Pilotto i Christopher De Vosa. Okazuje się jednak, że po ceremonii księżniczka Eugenia przebrała się w inną, równie efektowaną kreację! 

 

Drugą suknię ślubną księżniczki pokazał fotograf, który zrobił sesję młodej parze! Zobaczcie również oficjalne ZDJĘCIA  ślubne opublikowane przez Pałac Kensington! 

 

Zobacz także: Księżniczka Eugenia podczas ślubu pokazała ogromną bliznę na plecach!

2/4

Na ślubie zaprezentowała się spektakularnej białej sukni, ale później księżniczka Eugenia przebrała się w nieco skromniejszą kreację. Eugenia wybrała długą, zwiewną suknię w beżowym kolorze. Suknia podkreśliła zgrabną figurę panny młodej! 

Zdjęcie pary młodej pokazał fotograf Alex Bramall. 

 

Zobaczcie również OFICJALNE zdjęcia ślubne księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka!  

3/4
ślub księżniczki Eugenii- oficjalne zdjęcia opublikowane przez pałac Kensington
Instagram

Pałac Kensington opublikował piękne zdjęcia ślubne młodej pary. 

4/4
ślub księżniczki Eugenii- oficjalne zdjęcia opublikowane przez pałac Kensington
Instagram