Basia Kurdej-Szatan Księżna Kate w szortach, odsłoniła nogi na jachcie Księżna Kate w szortach, odsłoniła nogi na jachcie Basia Kurdej-Szatan Księżna Kate odsłoniła zgrabne nogi
Księżna Kate na jachcie
East News

Gdy w 2008 roku Kate Middleton udała się na wrotki, świat zachwycił się jej nogami! Było to jednak trzy lata przed ślubem z księciem Williamem. Po tym jak dołączyła do rodziny królewskiej jej strój stał się dużo bardziej formalny. Obowiązkowym elementem garderoby są grzeczne, zakrywające kolana sukienki i spódniczki. 

Jednak coś się zmieniło! Z okazji sportowej imprezy księżna tak się wyluzowała, że pokazała naprawdę dużo. Paparazzi udało się sfotografować księżną Kate z rodziną na regatach! 37-latka miała na sobie bardzo kuse spodenki. Tylko spójrzcie na jej nogi. Brytyjscy poddani są zachwyceni.

1/5
Basia Kurdej-Szatan
EastNews

Żona księcia Williama może pochwalić się bardzo zgramnymi i ładnie wyrzeźbionymi nogami, czego w ogóle nie widać pod sukienkami, które na co dzień nosi. Kate uwielbia długie spódnice za kolano. Rzadko zdarza jej się założyć coś krótszego.

2/5
Księżna Kate w szortach, odsłoniła nogi na jachcie
East News

Jak ostatnio pisaliśmy, księżna bardzo dba o swoją sylwetkę. Kate uwielbia biegać i ćwiczy w domu "deskę". Czy wykonuje także jakieś treningi na nogi? Wnioskując po zdjęciach - oczywiście, że tak! 

Zobacz także: To przez nią związek księżnej Kate i księcia Williama prawie się rozpadł! Jak wygląda? Zobacz

3/5
Księżna Kate w szortach, odsłoniła nogi na jachcie
East News

Kate jest matką trójki dzieci, a mimo to wciąż może pochwalić się pięknym ciałem. W 2013 roku na świat przyszedł książę George, dwa lata później księżniczka Charlotte a w 2018 roku książę Louis. Przy trójce dzieci Kate musi być bardzo wysportowana. 

4/5
Basia Kurdej-Szatan
EastNews

W porównaniu do 2008 roku Kate prawie wcale się nie zmieniła, może jest odrobinę... szczuplejsza! 

5/5
Księżna Kate odsłoniła zgrabne nogi

Internauci są zachwyceni Kate i jej nogami.

Jestem wielkim fanem nóg Kate

Zapiszę te zdjęcia i pokaże trenerowi. Też chce mieć nogi jak Kate - rozpisywali się fani w komentarzach na Twitterze.

Czy Kate częściej powinna nosić takie stroje? My jesteśmy na tak!

 

Więcej na temat Księżna Kate