Księżna Kate ma stomię? W sieci pojawiło się nagranie z Trooping the Colour i fani od razu zwrócili uwagę na szczegół, który ich zdaniem może na to wskazywać. Internauci bacznie obserwujący każdy ruch żony księcia Williama podejrzewają, że pod białą sukienką było wyraźnie widać worek stomijny. Zobaczcie sami!

Reklama

Księżna Kate ma założoną stomię?

Od kilku miesięcy fani brytyjskiej rodziny królewskiej z niepokojem czekają na kolejne wieści w sprawie stanu zdrowia żony księcia Williama. W marcu okazało się bowiem, że księżna Kate ma nowotwór. Księżna poddała się zapobiegawczej chemioterapii i zniknęła z życia publicznego. Kilka dni temu zrobiła wyjątek. Uśmiechnięta księżna Kate pojawiła się na Trooping the Colour, żeby ze wszystkimi świętować urodziny króla. Fani byli zachwyceni, że żona Williama jest w tak świetnej formie, jednak teraz internauci szczegółowo przyglądają się nagraniom z parady i zwracają uwagę na niepokojący szczegół.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak księżna wysiada z powozu. Internauci zwrócili uwagę na to, jak księżna Kate dotyka ręką sukienki w okolicy brzucha. Fani podejrzewają, że żona następcy tronu ma założony worek stomijny.

Czy ona poprawiała sobie worek stomijny?
To smutne, ale wygląda to na stomię
Zachowuje się jakby miała stomię. To okropne
komentują internauci.
George powiedział to księżnej Kate
Rex Features/East News

Przypominamy, że w styczniu br. wyszło na jaw, że księżna Kate przeszła operację jamy brzusznej. Po operacji lekarze wykryli nowotwór u żony księcia Williama.

Mamy nadzieję, że księżna Kate szybko wróci do zdrowia.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Smutne wieści dot. księżnej Kate. Stało się tuż po urodzinach króla

Księżna Kate
Rex Features/East News
Reklama
Reklama
Reklama