Książę Karol i księża Camilla, będzie rozwód?
EastNews
Wszystko jasne!
1/5
Camilla Parker Bowles i książę Karol podczas oficjalnej wizyty
East News

 

Ta wiadomość wstrząsnęła Brytyjczykami. Kilka dni temu zagraniczne media poinformowały o rozwodzie księcia Karola z księżną Camillą. Małżeństwo ponoć od dłuższego czasu nie potrafiło się ze sobą porozumieć. Księżna miała dość nieustannej krytyki na jej temat, jak i pojawiły się plotki o innej orientacji seksualnej następcy tronu! W obliczu tych wstrząsających wiadomości mało kto spodziewał się, że parę zobaczymy jeszcze razem. Książę Karol i księżna Camilla zaskoczyli jednak Brytyjczyków! Zobaczcie jak prezentowali się od czasu ogłoszenia przez media rozwodu! Widać, że się ze sobą nie dogadują?

 

Zobacz też: Meghan Markle zdradziła termin porodu i... płeć dziecka? Zobacz WIDEO

2/5
Książę Karol i księża Camilla, będzie rozwód?
EastNews

 

Książę Karol i księżna Camilla udali się na ponowne otwarcie hotelu w The Fife Arms w Braemar. Małżeństwo nie wyglądało na pokłóconych. Z chęcią uśmiechali się do fotografów i rozmawiali z gospodarzami i pracownikami. Karol miał na sobie tradycyjny kilt, natomiast księżna nie chcąc odstawać od męża ubrała spódnicę w tradycyjną szkocką kratę. 

 

3/5
Książę Karol i księża Camilla, będzie rozwód?
EastNews

 

Wizyta w hotelu była pierwszym wspólnym wyjściem Karola i Camilli od czasu ogłoszenia przez zagraniczne media rozwodu pary. Księżna w ostatnim czasie ponoć sporo chorowała. Po najnowszych zdjęciach widać, że 71-latka wróciła już do formy!

 

4/5
Książę Karol i księża Camilla, będzie rozwód?
EastNews

 

Książę Karol i księżna Camilla małżeństwem są od 14 lat. Para poznała się jednak sporo wcześniej, bo już w latach 70. tworzyła szczęśliwy związek. Ten rozpadł się z powodu nacisku Camilli na ślub. Karol nie był gotowy na bycie mężem. Choć książę i Camilla założyli rodziny i poszli w swoje strony nigdy nie zapomnieli o sobie. Ponoć ich sekretny związek był głównym powodem rozpadu małżeństwa Karola z Dianą. 

 

5/5
Książę Karol i księża Camilla, będzie rozwód?
EastNews

 

Czy książę Karol rozwiedzie się z księżną Camillą? My mamy nadzieję, że nie i zagraniczne wiadomości okażą się tylko plotkami.