Małgorzata Rozenek o programie "Perfekcyjna Pani Domu"
ddtvn.pl
Newsy

Do "Perfekcyjnej" zgłosił się ksiądz. Rozenek: Podjęłabym to wyzwanie, ale...

Dlaczego Małgorzata zrezygnowała z wizyty?


Małgorzatę Rozenek śmiało można uznać za kobietę sukcesu. Znana prawniczka jest jurorką w popularnym programie "Bitwa o dom", została twarzą wielkiej kampanii reklamowej, a na antenę już niedługo wróci program, który przyniósł jej największą popularność - "Perfekcyjna Pani Domu". Przypomnijmy: Producent dużej reklamy z Rozenek zachwycony gwiazdą. Ujawnił szczegóły kampanii

Dziś Rozenek była jednym z gości Dzień Dobry TVN. Gwiazda opowiadała o przygotowaniach do świąt Wielkanocnych. Radziła wszystkim fankom, jak zaplanować pracę, by wypadły one jak najlepiej. Przypomniała również widzom, że niedługo ruszają castingi do nowego sezonu "Perfekcyjnej Pani Domu", za którym bardzo tęskni:

Ja lubię ten program, ta przerwa zrobiła mi dobrze, bo mam więcej czasu dla dzieci, ale zdążyłam się już stęsknić - mówiła Małgorzata


Opowiedziała również o pewnym incydencie, kiedy to do programu zgłosił się... ksiądz, z prośbą o nauczenie utrzymania porządku mieszkańców męskiej bursy. Jak na tę propozycję zareagowała gwiazda?

Ja bym podjęła to wyzwanie, bardzo podobał mi się pomysł. Ale to były problemy natury technicznej, zgody na wizerunek. Bardzo dużo osób zaangażowanych w to, nie zgłosiłyby się do programu. Ale ja się nie boję żadnych wyzwań - wyjaśniła

A mógłby to być jeden z najciekawszych odcinków. Czekacie na powrót programu?

Zobacz: Rozenek spędzi wakacje w pracy. Majdan znalazł sposób na rozłąkę

Małgorzata Rozenek zachwyca w programie "Bitwa o dom"

Nowe show Rozenek traci widzów
ONS
Newsy
Show Rozenek traci oglądalność
Za dużo Perfekcyjnej Pani Domu w TVN?

W kwietniu na antenie TVN zadebiutował nowy program "Bitwa o dom" , w którym jedną z jurorek i zdecydowanie największą gwiazdą jest Małgorzata Rozenek . Program miał okazać się sukcesem takim jak "Perfekcyjna Pani Domu". Jest inaczej. Za nami emisja trzech odcinków i okazuje się, że każdy z nich cieszył się coraz słabszym zainteresowaniem widzów. Premierowy epizod obejrzało ponad 1,2 miliona ludzi , a ostatni już prawie 100 tysięcy osób mniej. Szczęśliwie dla Rozenek, "Bitwa o dom" i tak wygrywa w swoim paśmie komercyjnym z innymi programami i w porównaniu z analogicznym okresem sprzed roku, znacznie poprawia notowania TVN-u o tej porze emisyjnej. Może zatem być spokojna o swoją silną pozycję w największej stacji w Polsce. Myślicie, że przez ostatni rok Perfekcyjnej Pani Domu było za dużo w mediach? Może czas na przerwę? Zobacz też zdjęcia Małgorzaty Rozenek na planie programu "Bitwa o dom":

Małgorzata Rozenek w kwiecistej sukience
TV-Show
TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek dostała kolejny program! To już trzeci. O czym będzie jej nowe show?
TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek dostała kolejny program! To już trzeci. O czym będzie jej nowe show?

Małgorzata Rozenek dostała kolejny program w telewizji! To już trzeci! Tym razem na antenie TVN Style Małgorzata Rozenek  pokaże, jak zadbać o dom i siebie. Jak donosi magazyn "Flesz" w nowym programie gwiazda będzie rozmawiać z ekspertami, gotować na wizji, czyli szykuję się coś na kształt Perfekcyjnej pani domu, ale bez współzawodnictwa i wytykania błędów. W programie będzie za to wiele cennych porad i ciekawych przepisów kulinarnych. Czy w programie będzie się wypowiadał Radosław Majdan? Czy popisowe dania będą smakować synowi Małgosi? Tego dowiemy się dopiero jesienią.  Cały program będzie nagrywany w studio w Warszawie, więc Małgorzata będzie miała więcej czasu dla rodziny. Pierwsze odcinki powstaną we wrześniu. A na razie czekamy z niecierpliwością na program  "Projekt: Lady", w którym Małgorzata Rozenek zmienia pannice w damy. Pierwszy odcinek "Projekt: Lady" już 27 czerwca w TVN. Zobacz także: Tak wyglądały urodziny Małgosi Rozenek - paznokcie, kwiaty i te piękne balony! ZDJĘCIA   Małgorzata Rozenek startuje teraz w letniej ramówce TVN. Gwiazda niedługo robi sobie przerwę i jedzie z dziećmi na wakacje.   Małgorzata Rozenek i Radek Majdan niedawno wrócili z planu programu "Azja Express". Kilka dni temu gwiazda obchodziła w gronie rodziny swoje urodziny.

Małgorzata Rozenek ma dylemat - rodzina czy dzieci?
Newsy
Skromna Rozenek: Pracuję jak typowa Polka
Kariera kwitnie, ale co dalej z dziećmi?

Kariera Małgorzaty Rozenek nabiera tempa. Cały czas trwają zdjęcia do trzeciej serii jej programu "Perfekcyjna Pani Domu", a już niedługo gwiazda pojawi się na planie nowej produkcji, "Bitwa o dom". Nadmiar pracy, obowiązków i spraw związanych ze zbliżającą się pierwszą sprawą rozwodową w sądzie sprawia, że gwiazda ma co raz mniej czasu dla synów: starszego Stasia i młodszego Tadzia . Rozenek w wywiadzie, którego udzieliła "Super Expressowi" zapewniła jednak, że troszczy się o dzieci, tak samo, jak kilka lat temu, jeszcze kiedy była anonimową prawniczką. - Spędzam z nimi każdą wolną chwilę. Staram się, by tego nie odczuwały - zapewnia gwiazda. Perfekcyjna Pani Domu jednak miewa wyrzuty sumienia z powodu, że czasami zostawia chłopców na kilka dni, gdy rusza w Polskę nagrywać program . Nie uważa tego za coś złego, gdyż wiele kobiet, które wykonują tradycyjne zawody na wiele godzin rozstaje się z dziećmi.  - Łączenie życia zawodowego i prywatnego wymaga organizacji. Często jak zaczynam odczuwać wyrzuty sumienia, pytam samą siebie, czy kobieta, która pracuje w biurze, chodzi na 8 rano do pracy, czy ona pracuje dużo mniej niż ja. Nie! Czasem nawet dużo więcej. Jestem przekonana, że pracuję jak każda typowa Polka - wyznała tabloidowi Rozenek. Małgorzata Rozenek do tej pory dała się poznać jako bardzo zorganizowana osoba. W każdym wywiadzie podkreśla również, że najważniejsi są dla niej synowie. Gdy Perfekcyjna będzie musiała stanąć przed dylematem rodzina czy kariera z pewnością wybierze to pierwsze. Małgorzata Rozenek jakiej nie znacie w sesji dla magazynu "Viva!":

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner