Krzysztof Rutkowski udowodnił, że uwielbia rozpieszczać swoich najbliższych i komunia, jaką wyprawił Krzysztofowi juniorowi przejdzie do historii. Chłopiec w prezencie otrzymał od słynnego detektywa aż dwa samochody, a Krzysztof Rutkowski w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że jego syn uzbierał taką kwotę, która wystarczyłaby mu na zakup kolejnego auta. Okazuje się, że stylizacje komunijne ojca i syna też nie były tanie, ale to cena dodatków może szokować najbardziej... Ten zegarek Juniora jest wart fortunę!

Reklama

Krzysztof Rutkowski kupił synowi zegarek warty fortunę

Początek maja dla rodziny Krzysztofa Rutkowskiego rozpoczął się bardzo emocjonująco. 11 maja słynny detektyw i jego żona odnowili przysięgę małżeńską, organizując przy okazji wielkie przyjęcie weselne. Następnego dnia syn Krzysztofa Rutkowskiego przystąpił do I Komunii Świętej. Chłopiec został obsypany prezentami i dostał m.in. dwa auta, a jedno z nich kosztowało 200 tys. zł. Na zdjęciach z uroczystości Krzysztof Rutkowski Junior pozował w identycznej stylizacji, jak jego tata. Ten błękitny garnitur zwracał uwagę, ale wzrok przyciąga też modny dodatek w postaci zegarka. Ten element kosztuje majątek...

Krzysztof Rutkowski Jr, Maja Rutkowski
fot. Podlewski / AKPA

Według obliczeń "Super Expressu" zegarek z niebieską tarczą, który nosił syn Krzysztofa Rutkowskiego kosztuje ok. 40 tys. zł. Z kolei słynny detektyw też postawił na modne dodatki i w rozmowie dla "Wprost" przyznał, że zegarek, który on sam nosił na uroczystości kosztował 150 tys. Trzeba przyznać, że ta rodzina kocha drogie dodatki i imprezy z rozmachem!

Krzysztof Rutkowski Jr, Maja Rutkowski
fot. Podlewski / AKPA
Reklama

Tak prezentował się Krzysztof Rutkowski z synem na tle prezentu wartego 200 tys. zł.

Krzysztof Rutkowski z synem
Krzysztof Rutkowski z synem AKPA
Maja i Krzysztof Rutkowski odnowili przysięgę małżeńską i świętowali komunię syna
Podlewski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama