Śmierć Krzysztofa Respondka poruszyła polskie media, pogrążając jego przyjaciół, krewnych i fanów w głębokiej rozpaczy. W tak smutnym czasie sieć przepełniają wspomnienia o aktorze, a wielu przypomina jego zasługi czy mało znane historie z życia. Niektórzy mogą być zaskoczeni, gdy dowiedzą się, czym się pasjonował.

Reklama

Krzysztof Respondek miał nietypowe hobby

Na dwa dni przed świętami wydarzyło się coś, czego chyba nikt nie mógł się spodziewać. Odszedł od nas uwielbiany i szanowany Krzysztof Respondek. Aktor zmarł nagle, a jeszcze trzy dni przed odejściem imprezował. Miał plany, marzenia i bliskich, którymi się opiekował. Miał też nietypową pasję, o której wielu nie miało pojęcia.

Zobacz także: Rodzinę zawsze stawiał ponad karierę. Krzysztof Respondek pozostawił ukochaną żonę i dzieci

W biografii Krzysztofa Respondka na portalu kabaretrak.pl możemy przeczytać, że jego hobby była hodowla szczygłów syberyjskich. Co ciekawe, aktor był jedną z pierwszych osób w Polsce, która się tym zajęła.

Jako jeden z pierwszych w Polsce rozpoczął hodowlę szczygłów syberyjskich, bardzo kolorowych i śpiewających ptaków. Jako członek wielu stowarzyszeń hodowców ptaków popularyzuje to hobby w całej Europie

Zobacz także: Zatrzęsienie po śmierci Krzysztofa Respondka. Wpisy gwiazd wyciskają łzy

Zobacz także

Krzysztof Respondek chętnie opowiadał o swojej pasji, a przy tym nie ukrywał, że jego ukochana żona nie była zbyt wielką fanką hodowli.

Żona zachowuje się jak jastrząb. Najchętniej przepędziłaby je do ciepłych krajów. Wmawia mi, że to dobre hobby na emeryturę
- mówił swego czasu ze śmiechem.
Reklama

Poza hodowlą ptaków, Krzysztof Respondek przez lata spełniał się oczywiście jako aktor i kabareciarz w kabarecie Rak. Na ekranie mogliśmy oglądać go chociażby w: "Barwach szczęścia", "Prawie Agaty" czy "Świętej wojnie".

Reklama
Reklama
Reklama