Krzysztof Ibisz po raz trzeci został ojcem - informuje portal pomponik.pl. Serwis donosi, że żona prezentera Polsatu, Joanna Ibisz, urodziła kilka dni przed terminem, ale wszystko poszło zgodnie z planem. Jak czują się młoda mama i dziecko? Poznajcie szczegóły! A pamiętacie historię miłości Ibiszów? Okazuje się, że prowadzący "Tańca z Gwiazdami" był pierwszym pacjentem swojej przyszłej żony!

Reklama

Joanna i Krzysztof Ibiszowie zostali rodzicami!

O ciąży swojej młodszej o 27 lat żony, Joanny, Krzysztof Ibisz poinformował fanów na początku czerwca tego roku. Dziś są już szczęśliwymi rodzicami, o czym informuje pomponik.pl. Na razie nie znana jest płeć ani imię dziecka:

Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem - zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze - czytamy.

Parze serdecznie gratulujemy!

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest żona Krzysztofa Ibisza, Joanna?

Joanna Ibisz (z domu Kudzbalska) jest lekarką w dziedzinie medycyny stylu i specjalistką akupunktury. Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, jest członkinią British Society of Lifestyle Medicine. Widzowie poznali ją zaś w „Top Model” - brała udział w drugiej edycji show, zajęła 4. miejsce.

Ibisz i Kudzbalska poznali się na początku pandemii koronawirusa. Co ciekawe, gwiazdor Polsatu był pierwszym pacjentem swojej przyszłej żony!

Mam to szczęście, że Asia ma w tym doświadczenie i wie, jak można wtedy pomóc. I tak, korzystamy również z metod medycyny naturalnej […] Muszę dodać, że byłem pierwszym pacjentem akupunktury mojej żony. To świadczy, że bardzo ją kocham i ufam - mówił Ibisz w rozmowie z magazynem „Energia życia”.

Instagram @krzysztof_ibisz_official@krzysztof_ibisz_official

Swój związek Krzysztof i Joanna ukrywali przed mediami ponad rok. Zaręczyli się w święta Bożego Narodzenia w 2020 roku, a kameralny ślub Ibisz i Kudzbalska wzięli w sierpniu 2021 roku. Dziś są nie tylko szczęśliwym małżeństwem, ale również rodzicami!

Serdecznie gratulujemy!

Instagram/Krzysztof Ibisz
Reklama

Krzysztof Ibisz ma dwóch synów z poprzednich małżeństw - syna Maksymiliana (z Anną Zejdler) oraz syna Vincenta (na zdjęciu) z Anną Nowak-Ibisz.

VIPHOTO/East News
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama