Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska znów są na ustach wszystkich. Gwiazdor Polsatu i jego młodsza niemal o 30 lat żona niebawem zostaną rodzicami. Radosną nowiną małżonkowie podzielili się ze światem za pośrednictwem Instagrama. Chłopiec czy dziewczynka?

Reklama

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zostaną rodzicami

Krzysztof Ibisz pomimo olbrzymiej rozpoznawalności i wieloletniej pracy na srebrnym ekranie należy do tych gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Gwiazdor Polsatu przez długi czas ukrywał swoją zażyłość z piękną Joanną Kudzbalską, by pod koniec ubiegłego ogłosić światu, że powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska pobrali się na początku września 2021 roku i od tego czasu coraz śmielej dzielą się z fanami szczegółami na temat swojej relacji. Niedawno Krzysztof Ibisz zdradził do jakich poświęceń jest zdolny dla ukochanej. Teraz prezenter po raz kolejny zaskoczył wszystkich szczerym wyznaniem. Okazuje się, że Joanna Kudzbalska jest w zaawansowanej ciąży, o czym Krzysztof Ibisz poinformował za pośrednictwem swojego instagramowego profilu.

- Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy❤️ - napisał na Instagramie Krzysztof Ibisz.

Pod postem w mgnieniu oka pojawiła się masa komplementów i gratulacji. Trzeba przyznać, że Joanna Kudzbalska wygląda naprawdę kwitnąco!

- Ale czad????Gratulacje❤️

Zobacz także

- Gratuluję!!! ❤️❤️❤️

- Najserdeczniejsze gratulacje dla przyszłych rodziców ???? - komentują zachwyceni fani.

Instagram @krzysztof_ibisz_official

Nie zabrakło również ciepłych słów od przyjaciół z show-bisnezu. Gratulacjami zakochanych obsypali m.in. Małgorzata Rozenek, Golec uOrkiestra, Agnieszka Włodarczyk, czy Katarzyna Cichopek.

- Gratulacje ❤️ piękna wiadomość - pisze Małgorzata Rozenek.

- Gratuluję❤️???? - wtóruje Agnieszka Włodarczyk.

- ???? Gratulacje!!! - komentuje Katarzyna Cichopek.

East News

Choć zakochani rzadko dzielą się w sieci szczegółami na swój temat, niedawno udzielili obszernego wywiadu Izabeli Janachowskiej. Okazało się wtedy, że Krzysztof Ibisz oświadczał się Joannie Kudzbalskiej aż dwa razy, a historia ich związku jest niczym scenariusz filmu romantycznego.

Już wrześniu para będzie świętować pierwszą rocznicę ślubu, jednak to dopiero początek powodów do świętowania. Małżonkowie bowiem niebawem przywitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Póki co nie zdradzili jeszcze płci maleństwa. Dla Krzysztofa Ibisza będzie to trzecie dziecko. Gwiazdor Polsatu jest już ojcem 23-letniego Maksymiliana i 16-letniego Vincenta.

Reklama

Gratulujemy!

Instagram / krzysztof_ibisz_official
Reklama
Reklama
Reklama