Krzysztof Ibisz oświadczał się ukochanej aż dwa razy
Instagram @krzysztof_ibisz_official
Newsy

Krzysztof Ibisz oświadczał się ukochanej dwa razy: "Wykupiłem billboard w Warszawie" Nie zauważyła!

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska udzielili wspólnego wywiadu. Opowiedzieli o swoim ślubie, różnicy wieku oraz zaręczynach.

Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna Kudzbalska udzielili właśnie wspólnego wywiadu o ślubie i swojej miłości. Prezenter opowiedział, gdzie poznał ukochaną oraz jak podchodzą do tego, że dzieli ich aż 27 lat. Krzysztof Ibisz przy okazji wyznał, że oświadczał się Joannie aż dwa razy. Co się stało za pierwszym razem? Musicie poznać tę historię! 

Byliśmy na próbie sztuki "Szalone nożyczki". Zobaczcie, jak Dominika Gwit uwodzi Krzysztofa Ibisza!

Krzysztof Ibisz wspomina ślub z młodszą o 27 lat partnerką

Krzysztof Ibisz wziął ślub z o 27 lat młodszą partnerką. Wraz z Joanną Kudzbalską zdecydowali się na ślub w tajemnicy. Para młoda korzystała z pomocy wedding plannerki, by wszystko było idealne. Krzysztof Ibisz pokazywał nawet zdjęcia z sesji ślubnej. Na co dzień jednak niewiele mówi o swoim związku w mediach. Po tym, jak okazało się, że oświadczył się ukochanej, a potem wziął ślub, internauci chcieli wiedzieć o nich wszystko. 

Teraz Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska udzielili wspólnego wywiadu. Na kanale Wedding Dream Izabeli Janachowskiej opowiedzieli o początkach swojej miłości i tym, kiedy zdecydowali się ze sobą zamieszkać. Wyznali, że było to kilka miesięcy przed ślubem. Co więc w ich związku zmieniła ceremonia ślubna? 

Coś się jednak zmieniło, to uczucie stało się silniejsze. Nie wiem, jak to nazwać. Po ślubie jest jednak inaczej, jakoś tak blisko, pełniej - powiedziała Joanna. 

Krzysztof Ibisz dodał: 

Po ślubie jest nam jeszcze piękniej i jeszcze pełniej. Stan taki wesela, ślubu, uroczystości utrzymuje się w nas długo

Krzysztof Ibisz wziął ślub
Instagram / krzysztof_ibisz_official

Zobacz także: PLEBISCYT na 15-lecie Party! Wybierz z nami "Osobowość telewizyjną"! GŁOSUJ

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska o różnicy wieku. Dzieli ich 27 lat 

Joanna Kudzbalska w wywiadzie z Izabelą Janachowską opowiedziała, jak podchodzi do kwestii dużej różnicy wieku w związku. Z mężem, Krzysztofem Ibiszem dzieli ją w końcu aż 27 lat: 

Zawsze pierwszym szokiem było jak wyszło, że jesteśmy razem, bo staraliśmy się, żeby to nie wyszło . Ta lawina komentarzy była dla mnie szokująca, więc najpierw był szok ale wśród bliskich osób, to może niektórzy byli sceptyczni na początku ale jak poznali nas razem to opinia bliskich osób jest dla mnie ważniejsza niż kogoś, kogo nie znamy. Myślę, że wszyscy się przekonali do nas i do naszej różnicy wieku. 

Krzysztof Ibisz dodał: 

Taka różnica wieku to również możliwość spojrzenia z perspektywy tej drugiej osoby, z perspektywy jej wiedzy o świecie, my się powymienialiśmy przyjaciółmi i stworzyliśmy paczkę ludzi, który kochają życie. 

Krzysztof Ibisz oświadczał się dwa razy
Instagram @krzysztof_ibisz_official

Zobacz także: Krzysztof Ibisz skończył 57 lat. W swoje urodziny zaskoczył... krytyką innych celebrytów!

Krzysztof Ibisz oświadczał się ukochanej aż dwa razy! Pierwszego razu nie zauważyła!

Krzysztof Ibisz wyznał, że poznał ukochaną na siłowni i była to miłość niemalże od pierwszego wejrzenia. 

Zobaczyłem Asię i od razu strzeliło. Piorun sycylijski. Od razu miałem myśl, by być z tą kobietą i by była ona moją żoną. (...) Cisnąłem do bycia razem przyznam, potem oświadczyłem się, potem ślub. Wiedziałem, czego chcę, a chciałem po prostu być z Asią - opowiadał Izabeli Janachowskiej na kanale Wedding Dream

Od poznania do zaręczyn minęło 10 miesięcy. Krzysztof Ibisz wyznał, że oświadczył się ukochanej aż dwa razy. 

Wymyśliłem, że zrobię taką niespodziankę i wykupiłem billboard w centrum Warszawy, gdzie były dwa jabłka, ponieważ symbolem naszej miłości są dwa jabłka. Taki, że jak Asia wychodziła na balkon swojego starego mieszkania, to po prawej ręce był ten billboard, czyli było "Asiu, kocham Cię" i dwa jabłka w sercu . Trzy dni nie widziała tego.

Prezenter przyznał, że zaplanował to tak, że Joanna zauważy billboard, a w dodatku w domu będzie czekała na nią meksykańska kolacja, ponieważ taką kuchnię uwielbia. Niestety niespodziankę przerwał mu COVID. Podczas Wigilii postanowił oświadczyć się drugi raz, tym razem z sukcesem! 

- Krzysztof zrobił taki prezent pudełko w pudełku. I tak się wzruszył, że w ogóle nie klęknął tylko tak stoi przede mną z tym pierścionkiem
- Wzruszyłem się, łzy mi leciały, nie mogłem powiedzieć o co mi chodzi. 
- Więc było bez klęknięcia. 
- Przez najbliższe sto lat będzie "Ty nie kleknąłeś" - żartował. 

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz zdecydowanie mają, co wspominać. 

Krzysztof Ibisz już po ślubie
Instagram / krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz już po ślubie
Instagram / krzysztof_ibisz_official
Newsy
Krzysztof Ibisz już po ślubie! Prezenter Polsatu pokazał zdjęcia z żoną, gwiazdą "Top Model"! 
Krzysztof Ibisz i jego młodsza o 27 lat partnerka, Joanna Kudzbalska, wzięli cichy ślub! Gwiazdor "Polsatu" pokazał romantyczne zdjęcia!

Co za niespodzianka! Krzysztof Ibisz właśnie pokazał zdjęcia ze swojego... ślubu! Prezenter Polsatu poślubił młodszą o 27 lat Joannę Kudzbalską, z którą jest od prawie dwóch lat. Na swoim Instagramie Krzysztof Ibisz, pod ich ślubną fotografią, napisał tylko: Szczęśliwi Razem❤️ Krzysztof i Joanna Ibisz A to oznacza, że Joanna przyjęła imię męża! Gratulacje! Krzysztof Ibisz wziął trzeci ślub! To trzeci ślub w życiu Krzysztofa Ibisza. Gwiazdor ma za sobą dwa rozwody - z Anną Zejdler-Ibisz oraz Anną Nowak. Z obu małżeństw doczekał się synów - Maksymiliana oraz Vincenta. Dziś znów stanął na ślubnym kobiercu, a jego wybranką została 29-letnia Joanna Kudzbalska, znana z programu "Top Model"! O tym, że prezenter Polsatu planuje ślub z ukochaną, mówiło się już niemal pół roku temu - nikt jednak nie wiedział, kiedy dokładnie zakochani planują się pobrać. Para na miejsce uroczystości wybrała Warszawę. Więcej szczegółów nie zdradzili, pochwalili się za to serią kilku pięknych zdjęć, które wywołały spory entuzjazm fanów oraz znajomych - także gwiazd!  Gratulacje Kochani 👏❤️ - napisała Kasia Cichopek. Wszystkiego Najlepszego ❤️❤️❤️ - dodała Ela Romanowska. O Mój Boże!!! Co za piękna wiadomość!!!! Oceanu Miłości dla Was !!!! - do gratulacji przyłączyła się również Dominika Gwit. Kim jest żona Krzysztofa Ibisza, młodsza o 27 lat Joanna Kudzbalska?  Swój związek Krzysztof Ibisz utrzymywał w tajemnicy ponad rok! Od jakiegoś czasu w mediach przewijały się jednak jego najnowsze zdjęcia z ukochaną, a dziennikarze dotarli do planów prezentera - już w marcu wiadomo było, że gospodarz "Tańca z Gwiazdami" i Joanna planują się pobrać! Kim jest wybranka Krzysztofa?...

Krzysztof Ibisz w czarnej marynarce
East News
Newsy
Krzysztof Ibisz zaręczył się? Jego wybranką ma być uczestniczka "Top model"
Krzysztof Ibisz zaręczył się? Jego wybranką ma być uczestniczka "Top model"

Wygląda na to, że Krzysztof Ibisz , który dzisiaj obchodzi swoje urodziny, nie będzie ich świętował sam. Jak poinformował portal Pudelek.pl, znany prezenter... zaręczył się z gwiazdą "Top model"! Jego wybranką ma być Joanna Kudzbalska, z którą dzieli go 27 lat różnicy. Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli! Krzysztof Ibisz zaręczył się z gwiazdą "Top model"? Krzysztof Ibisz dokładnie 25 lutego, świętuje swoje 56. urodziny! To właśnie tego dnia do mediów dotarła informacja, że prowadzący "Taniec z gwiazdami" jest zaręczony. Według portalu Pudelek.pl, prezenter jest szczęśliwie zakochany w Joannie Kudzbalskiej, która pojawiła się w drugiej edycji programu "Top model". Modelka w programie zaszła wysoko i zajęła czwarte miejsce. Dziś ma już 29 lat i wiele wskazuje na to, że jej serce skradł Krzysztof Ibisz. Co konkretnie? Do zaręczyn tej dwójki miało dojść już kilka tygodni temu. W styczniu, na profilu Joanny pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej pierścionek z brylantem, który według informacji portalu, otrzymała właśnie od Krzysztofa Ibisza. Podobno para ostatnio była razem na wakacjach w Meksyku, a jakiś czas temu, prezenter zdecydował się wykupić nawet wielki baner z napisem: ASIU KOCHAM CIĘ.  Uwadze fanów i mediów nie umknęły również komentarze na instagramowym profilu Joanny Kudzbalskiej.  Wygląda na to, że ktoś mnie kocha w tym roku - napisała pod jednym ze swoich postów Joanna Kudzbalska. Zgadnij, kto to? - dopowiadał zalotnie Krzysztof Ibisz. Komentarzy na instagramowym profilu Joanny Kudzbalskiej, które zostawia...

Krzysztof Ibisz już po ślubie
Instagram / krzysztof_ibisz_official
Newsy
Krzysztof Ibisz pokazał sesję ślubną! Korzystali z pomocy wedding plannerki. „Skromnie, naturalnie”
Krzysztof Ibisz pochwalił się galerią zdjęć ze ślubu i przygotowań do niego, a internauci są pod wrażeniem oprawy na weselu. Para skorzystała z pomocy konsultanta ślubnego!

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zdecydowali się na ślub w tajemnicy. Bawili się na nim najbliżsi i znajomi pary. Po weselu okazało się, że państwo młodzi poprosili uczestników, by nie robili zdjęć w trakcie uroczystości - dzięki temu uniknęli relacji w mediach społecznoścowych, zdradzających szczegóły wesela. Teraz prezenter sam opublikował na Instagramie obszerną galerię zdjęć, zarówno z przygotowań do ślubu, jak i z samej uroczystości. Para postawiła na klimat boho i zachwyciła internautów skromnym i naturalnym przyjęciem. Krzysztof Ibisz zdradził też, kto pomagał im w organizacji - wcale nie była to Izabela Janachowska! Krzysztof Ibisz pochwalił się galerią zdjęć ze ślubu Ślub Krzysztofa Ibisza z Joanną Kudzbalską  był ogromnym zaskoczeniem! Parze udało się utrzymać szczegóły tego wyjątkowego dnia w tajemnicy, a niedługo po uroczystości zdjęciami z zabawy weselnej pochwaliła się Paulina Sykut-Jeżyna. Teraz to sam prowadzący "Tańca z gwiazdami" zdecydował się pokazać swoim fanom, jak wyglądał jego ślub oraz przygotowania do uroczystości. Okazuje się, że para skorzystała z pomocy konsultanta ślubnego i dzięki temu wszytko poszło zgodnie z planem, a dekoracje w pełni spełniły oczekiwania panny młodej: Za każdą zadowoloną Parą Młodą stoi w 100% profesjonalny Wedding Planner! Dziękujemy Kochana 🙏🏻 Zobacz także:   K rzysztof Ibisz na swoim weselu zabronił gościom tej jednej rzeczy! Zdjęcia ze ślubu Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej zrobiły ogromne wrażnie na internautach. Naturalne dekoracje w stylu boho to w ostatnim czasie jeden z najmodniejszych trendów w modzie ślubnej i właśnie na ślub i wesele w takim klimacie zdecydował się gwiazdor Polsatu.  Pięknie !skromnie ,naturalnie i boho😍 Pięknie i młoda para szczęśliwa...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik