Krzysztof Ibisz kończy 57 lat
TRICOLORS/East News
Newsy

Krzysztof Ibisz skończył 57 lat. W swoje urodziny zaskoczył... krytyką innych celebrytów!

Krzysztof Ibisz obchodzi dzisiaj 57. urodziny. Prezenter w swoim ostatnim wpisie mocno wypowiedział się na temat treści publikowanych w mediach w czasie wojny na Ukrainie.

We wtorek 25 lutego Krzysztof Ibisz skończył 57 lat. Wiecznie młoda gwiazda telewizyjna jednak powstrzymała się od publikowania zdjęć celebracji tego dnia. Zamiast tego prezenter w ostatnich godzinach podzielił się wpisem, w którym w dosadnych słowach zaapelował do wszystkich, by mocno zastanowili się nad tym, co pokazują w mediach społecznościowych. Dziennikarz podkreślił, że nie jest to dobry moment na chwalenie się fotografiami z luksusowych wakacji. Czy miał na myśli konkretnych celebrytów?

Dla nich nie liczy się wiek. Oto związki gwiazd z dużą różnicą wieku: Ibisz, Skiba, Miszczak, Orłoś

Krzysztof Ibisz apeluje: "Powstrzymajmy się od eksploatowania w mediach i na socialach nieważnych treści..."

Chociaż Krzysztof Ibisz mógłby świętować swoje 57. urodziny, skupił się na znacznie ważniejszym temacie, o którym obecnie piszą wszystkie media. Fani, którzy śledzą jego profil na Instagramie mogli zobaczyć wpis dotyczący wojny na Ukrainie. Prezenter telewizyjny postanowił zaapelować do wszystkich, by wykazali się refleksją i w momencie, gdy w kraju naszych wschodnich sąsiadów giną ludzie, nie publikowali nieistotnych treści.

Zobacz także: Michał i Pola Wiśniewscy na wakacjach: "Nasze myśli i serca są z Ukrainą"

Drodzy, na naszych oczach zdruzgotany został porządek, w oparciu o który, Europa pokojowo istniała od niemal 80-ciu lat. Świat został podpalony... Obyśmy w tych dniach byli z Ukraińcami nie tylko tanim i łatwym słowem. Powstrzymajmy się od eksploatowania w mediach i na socialach nieważnych treści choć przez chwilę. Pochylmy się nad tym co istotne. Nad bezpieczeństwem, nad przyszłością, nad przemyśleniem tego co w życiu ważne. Nad tym, co możemy konkretnie zrobić, aby pomóc Braciom Ukraińcom i zapewnić sobie bezpieczeństwo w przyszłości - napisał Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz wziął ślub
Instagram / krzysztof_ibisz_official

Wielu celebrytom nie można odmówić zaangażowania w pomoc Ukraińcom. Na profilach aktorów, dziennikarzy i influencerów w ostatnich godzinach pojawiło się wiele wpisów informujących o tym, jak można wesprzeć naszych sąsiadów w dobie wojny. Zdarzyło się jednak kilka wpadek. Widząc piękne pocztówki z luksusowych urlopów gwiazd, internauci szybko jednak przypomnieli, że obecnie warto skupić się na ważniejszych sprawach.

Zobacz także: Ilona Ostrowska przeznaczy swoje wynagrodzenie na pomoc Ukrainie! Fani: "I to jest prawdziwy gest"

Widzieliśmy już, że Doda wypowiedziała się na temat publikowania postów o sytuacji na Ukrainie. Niedawno też Barbara Kurdej-Szatan mocno wypowiedziała się na temat Putina, przy okazji wdając się w dyskusję z internautami. Możemy się spodziewać, że w najbliższym czasie będzie to bardzo popularny temat również wśród osób znanych z polskiego show-biznesu.

Krzysztof Ibisz na festiwalu w Sopocie
POLSAT

Małgorzata Rozenek-Majdan z flagą Ukrainy w Mediolanie
Instagram @m_rozenek
Newsy
Małgorzata Rozenek przeznaczy dochód z butiku na pomoc Ukrainie! 
Małgorzata Rozenek zaangażowała się w pomoc Ukrainie. Postanowiła przekazać dochód z wyprzedaży w swoim butiku na akcje wspierające ludzi cierpiących przez agresję Rosji.

Niedawno Małgorzata Rozenek wybrała się do Mediolanu, jednak w ostatnim czasie w jej mediach społecznościowych przestały pojawiać się typowe relacje z podróży. "Perfekcyjna pani domu" dołączyła do znanych twarzy polskiego show-biznesu, które zaangażowały się w pomoc Ukrainie. Gwiazda wzięła udział w zgromadzeniu na ulicach włoskiego miasta i poinformowała, że zamierza przekazać dochód swojego warszawskiego butiku na akcje humanitarne. Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o pomocy Ukrainie Chociaż Małgorzata Rozenek wypoczywa w Mediolanie, porusza także temat wojny na Ukrainie. "Perfekcyjna pani domu" opublikowała relacje, na której widać, jak wraz z innymi ludźmi trzyma flagę Ukrainy na jednej z ulic włoskiego miasta. Wcześniej na profilu gwiazdy TVN pojawiło się wiele krytycznych komentarzy ze strony internautów, którzy zarzucili jej, że dzieli się nieistotnymi treściami. Zobacz także:   Agnieszka Hyży w mocnym wpisie o reakcji gwiazd na dramat w Ukrainie: "Urwali się chyba z choinki" Później Małgorzata Rozenek poinformowała, że zamierza przekazać dochód z wyprzedaży w swoim butiku na pomoc osobom cierpiącym z powodu agresji Rosji. "Perfekcyjna pani domu" oświadczyła, że zgromadzone środki zostaną wpłacone na rzecz akcji humanitarnych. - Kochani, dochód z wyprzedaży, która obecnie trwa w naszym butiku na ul. Mokotowskiej 46A, przeznaczymy na zakup rzeczy z listy ubrania_do_oddania - napisała Małgorzata Rozenek. - Jako marka Mrs. Drama wspieramy Ukrainę w tym ciężkim czasie. Pragniemy podkreślić, że nie zgadzamy się z brutalną agresją wymierzoną w niewinnych ludzi. Z całego serca będziemy wspierać akcje, które mają na celu pomoc niewinnym i poszkodowanym, dlatego cały dochód z wyprzedaży, która obecnie...

Sylwia Bomba o reakcjach celebrytów na wojnę w  Ukrainie: "jest to straszne..."
Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Sylwia Bomba o reakcjach celebrytów na wojnę w Ukrainie: "jest to straszne..."
Sylwia Bomba postanowiła odnieść się do treści publikowanych w sieci na temat najazdu Rosji na Ukrainę. Jak ocenia działanie celebrytów? Nagrała wymowne wideo.

Na naszych oczach dzieją się tragiczne wydarzenia. 24 lutego Władimir Putin zdecydował się rozpocząć atak na Ukrainę. Wiadomość o rozpoczęciu wojny wstrząsnęła całym światem, a w mediach społecznościowych zagranicznych i polskich celebrytów pojawiła się masa postów na temat wojny Rosji z Ukrainą. Głos w sprawie zabrała teraz jedna z największych gwiazd stacji TTV - Sylwia Bomba. W mocnych słowach oceniła to, jak osoby z show-biznesu reagują na wieści płynące o militarnym ataku na naszych wschodnich sąsiadów, a także reakcje internautów na działania gwiazd. Poznajcie szczegóły.  Sylwia Bomba o publikowaniu treści na temat ataku na Ukrainę Rozpoczęcie ataku zbrojnego Rosji na Ukrainę zaniepokoiło cały świat.  Od czwartku  wielu influencerów i gwiazd zrezygnowało z dotychczasowych relacji w sieci  i publikując m.in. flagi Ukrainy na znak solidarności z naszymi wschodnimi sąsiadami. Zrezygnowano również z branżowych eventów, m.in. stacja  TVP odwołała prezentację wiosennej ramówki , która miała się odbyć 24 lutego, czyli w dniu militarnego najazdu. I podczas, gdy wiele twarzy show-biznesu deklaruje pomoc uciśnionym Ukraińcom, jak np.  Małgorzata Rozenek, która przeznaczy dochód z butiku na pomoc Ukrainie , inni nadal prowadzą swoje media społecznościowe tak, jak dotychczas. Na ogromny hejt naraziła się m.in. Anna Wendzikowska , która w dniu ataku na Ukrainę publikowała zdjęcia z rajskiej plaży. Niestety, zarówno posty celebrytów wspierających Ukrainę, jak i te nietraktujące o wojnie spotykają się z ogromną krytyką ze strony internautów. Głos w sprawie postanowiła zająć Sylwia Bomba. - Jeżeli wstawiasz jakiekolwiek zdjęcia i informacje na temat wojny, to znaczy że siejesz panikę. Natomiast jeżeli nie wstawiasz...

"Hotel Paradise 4": Miłosz nagrał piosenkę o wojnie w Ukrainie. Miał bardzo ważny powód
East News/Adam Jankowski Reporter
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Miłosz nagrał piosenkę o wojnie w Ukrainie. Miał bardzo ważny powód
Miłosz z 4. edycji "Hotelu Pradise" zaskoczył fanów poruszającym utworem o napaści Rosji na Ukrainę. Teraz się z niego tłumaczy.

Wiadomość o militarnym napadzie Rosji na Ukrainę wstrząsnęła całym światem, a w mediach społecznościowych zagranicznych i polskich celebrytów pojawiła się masa postów na temat wojny. Wspierające słowa, zachęty do zbiórek dla uciekających z Ukrainy osób, a także oferty przyjęcia pod dach uchodźców z Ukrainy, to tylko niektóre z akcji, w jakie zaangażowały się gwiazdy. Również Miłosz z 4. edycji "Hotelu Paradise" postanowił zabrać głos w sprawie. Charyzmatyczny uczestnik miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki zdecydował się na nagranie poruszającego utworu o wojnie w Ukrainie. Okazuje się, że miał bardzo ważny powód. "Hotel Paradise 4": Miłosz w poruszającym utworze o wojnie w Ukrainie Na naszych oczach dzieją się tragiczne wydarzenia. 24 lutego Władimir Putin zdecydował się rozpocząć atak na Ukrainę. Od czwartku  wielu influencerów i gwiazd zrezygnowało z dotychczasowych relacji w sieci  publikując m.in. flagi Ukrainy, a także pokrzepiające słowa wsparcia dla naszych wschodnich sąsiadów. Zrezygnowano również z branżowych eventów, m.in. stacja  TVP odwołała prezentację wiosennej ramówki , która miała się odbyć 24 lutego, czyli w dniu militarnego najazdu.  Wiele gwiazd zadeklarowało również pomoc uciśnionym Ukraińcom.  Małgorzata Rozenek przeznaczy dochód z butiku na pomoc Ukrainie . Również Ilona Ostrowska zapowiedziała finansowe wsparcie , przekazując wynagrodzenie z trzech spektakli „Big Bang” na pomoc Ukrainie. Z kolei Elżbieta z "Rolnik szuka żony" przyjmie pod swój dach ukraińskie kobiety i dzieci . W pomoc zaangażował się również Miłosz z 4. edycji "Hotelu Paradise". Uczestnik miłosnego show, nie tylko bierze aktywny...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik