Krzysztof Ibisz z żoną na ślubnych zdjęciach
Instagram
Newsy

Krzysztof Ibisz wziął ślub z młodszą o 27 lat partnerką. Kim jest Joanna? Jak się poznali? 

Krzysztof Ibisz od ponad roku planował ślub z Joanną Kudzbalską. Dziś para jest już małżeństwem! Kim jest trzecia żona prezentera Polsatu?

Wydawał się zdeklarowanym singlem. Po przejściach: dwóch rozwodach i siedmioletnim związku, który zakończył się głośnym rozstaniem. Przez trzy ostatnie lata Krzysztof Ibisz (56) zapewniał: „Nie szukam już miłości”. Dziennikarzom opowiadał o ukochanym bulterierze Nicponiu, z którym spędza sylwestrowe noce na długich spacerach. Podkreślał, że nie czuje się samotny, bo ma dwóch wspaniałych synów: Vincenta (14) i Maksymiliana (21). Czasem wpadał do byłej żony, Anny Nowak-Ibisz, by zjeść z nią i młodszym synem obiad. Plotkowano nawet, że mają tak dobre relacje, że może do siebie wrócą. Ale Krzysztof już wtedy był zakochany. Okazuje się, że związek z Joanną Kudzbalską (29) udawało mu się ukrywać przed mediami przez prawie rok! Tuż po swoich 56. urodzinach potwierdził, że są zaręczeni.

– Od razu wiedziałam, że Krzysiek się zakochał. Na planie biła od niego zupełnie nowa energia, uśmiechnięty pisał do kogoś SMS-y – mówi „Party” Paulina Sykut-Jeżyna.

Para zaręczyła się w święta Bożego Narodzenia. Kudzbalska opublikowała na Instagramie zdjęcie pierścionka, które podpisała: „Wygląda na to, że rok 2021 zaczyna się nową przygodą”. Kim jest dziewczyna, która zdobyła serce Krzysztofa Ibisza? 

Kasia Sokołowska zdradziła, jak czuje się po porodzie! "To jest wyjątkowe dla mnie, wyczekane, ukochane"

Lekarka na wybiegu 

Joanna Kudzbalska to lekarka, która pracuje w jednym z warszawskich szpitali. Przed laty brała udział w drugiej edycji „Top Model”, w której zajęła czwarte miejsce. Po programie posypały się oferty od agencji modelek. Joanna studiowała już wtedy na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale wzięła rok urlopu dziekańskiego, by spróbować sił w modelingu. Pracowała i podróżowała po całym świecie, a jednocześnie kończyła medycynę.

– To bardzo ambitna dziewczyna. Interesuje ją medycyna stylu życia, która w Polsce dopiero się rozwija. Chodzi o holistyczne podejście do pacjenta, czyli leczenie również za pomocą diety, sportu, relaksu – opowiada znajomy Ibisza.

Młoda lekarka ciągle się dokształca i nawet w czasie pandemii zdobyła dyplom międzynarodowej uczelni International Board of Lifestyle Medicine.

– Krzysiek jest szczęśliwy, bo ma o kogo dbać. Kiedy Aśka odsypia nocne dyżury, on chodzi na paluszkach i przygotowuje kolację. Cieszy się, że jego ukochana jest już zaszczepiona przeciw koronawirusowi, bo jest o nią spokojniejszy – zdradza znajomy pary.

Jeszcze w grudniu Joanna zamieściła na Instagramie zdjęcie siebie na tle billboardu przedstawiającego dwa jabłka w sercu i z napisem „Asiu, kocham cię”. „Ktoś” wykupił go niedaleko jej mieszkania. Dziś wiadomo, że na takie romantyczne wyznanie zdecydował się właśnie Krzysztof. Ponoć dzięki miłości prezenter Polsatu ma teraz tyle energii, że mógłby przenosić góry... 

Sztuka uważności 

25 lutego, w dniu swoich 56. urodzin, napisał:

„Jak Wam wiadomo, w moim przypadku wiek nie ma znaczenia i czuję, że jestem w najwspanialszym momencie życia. Każdego dnia mam urodziny i każdy dzień to nowy początek”.

Krzysztof faktycznie jest w doskonałej formie, wcale nie widać, że jego wybranka ma 27 lat mniej od niego. Przepis Ibisza na świetne samopoczucie? Rok temu mówił:

„Czuję się dokładnie jak 30 lat temu. Kocham życie, ludzi i mam wrażenie, że świat mi to odwzajemnia. Nie przeszkadzam mojemu organizmowi przy pomocy złej diety, braku ruchu i używek”.

W wywiadzie dla Radia Zet przyznał, że na poważnie zaczął o siebie dbać dopiero po czterdziestce.

„Wyglądałem naprawdę źle. (...) Pomyślałem sobie, że to jest równia pochyła. Jeśli nie wezmę się za siebie, to coraz trudniej będzie się z tego odkopać”.

Teraz ma nowe nawyki, do których przekonała go Joanna. Razem medytują i uczą się uważności. A także są już małżeństwem! Para pobrała się w piątek, 13 sierpnia 2021 roku w Warszawie. Oboje pokazali serię ślubnych zdjęć na Instagramie. Gratulacje!

Krzysztof Ibisz już po ślubie
Instagram / krzysztof_ibisz_official

Zobacz także
Krzysztof Ibisz w czarnej marynarce

Modelka? Nie tylko! Kim jest nowa narzeczona Krzysztofa Ibisza i kiedy para planuje ślub?

Krzysztof Ibisz z partnerką przed sklepem

Krzysztof Ibisz z nową narzeczoną młodszą o 27 lat przyłapany przez paparazzi!

 

Krzysztof Ibisz w czarnej marynarce
East News
Newsy
Modelka? Nie tylko! Kim jest nowa narzeczona Krzysztofa Ibisza i kiedy para planuje ślub?
Joanna Kudzbalska - narzeczona Krzysztofa Ibisza. Kiedy para planuje ślub?

Ten związek udawało się trzymać w sekrecie Krzysztofowi Ibiszowi przez blisko rok. Ale niedawno prezenter Polsatu przyznał, że jest zaręczony .  Media szybko opisały jego ukochaną jako niezrealizowaną modelkę. A jaka jest prawda? Joanna Kudzbalska jest lekarką, która pracuje w jednym z warszawskich szpitali i tzw. nocnej pomocy lekarskiej. Przed laty brała udział w drugiej edycji „ Top Model ”, w której zajęła czwarte miejsce. Po programie posypały się oferty od agencji modelek. Joanna studiowała już wtedy na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale wzięła rok urlopu dziekańskiego, by spróbować sił w modelingu. Pracowała i podróżowała po całym świecie, a jednocześnie kończyła medycynę.  Młoda lekarka ciągle się dokształca i nawet w czasie pandemii zdobyła dyplom międzynarodowej uczelni International Board of Lifestyle Medicine. To bardzo ambitna dziewczyna. Interesuje ją medycyna stylu życia, która w Polsce dopiero się rozwija. Chodzi o holistyczne podejście do pacjenta, czyli leczenie również za pomocą diety, sportu, relaksu.  – opowiada znajomy Ibisza. Czy Krzysztof Ibisz weźmie ślub? Krzysztof Ibisz jest szczęśliwy, bo ma o kogo dbać. Kiedy Aśka odsypia nocne dyżury, on chodzi na paluszkach i przygotowuje kolację. Cieszy się, że jego ukochana jest już zaszczepiona przeciw koronawirusowi, bo jest o nią spokojniejszy – zdradza znajomy pary. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ślub tej pary zbliża się wielkimi krokami. Oni mają już nawet ustaloną datę. Ceremonia odbędzie się jeszcze w tym roku! Zobacz:  Krzysztof i Anna Ibiszowie wrócą do siebie?! Prezenter wyjawił, co ich łączy. Narzeczona Krzytofa Ibisza pracowała jako modelka na całym świecie.        ...

Krzysztof Ibisz już po ślubie
Instagram / krzysztof_ibisz_official
Newsy
Krzysztof Ibisz już po ślubie! Prezenter Polsatu pokazał zdjęcia z żoną, gwiazdą "Top Model"! 
Krzysztof Ibisz i jego młodsza o 27 lat partnerka, Joanna Kudzbalska, wzięli cichy ślub! Gwiazdor "Polsatu" pokazał romantyczne zdjęcia!

Co za niespodzianka! Krzysztof Ibisz właśnie pokazał zdjęcia ze swojego... ślubu! Prezenter Polsatu poślubił młodszą o 27 lat Joannę Kudzbalską, z którą jest od prawie dwóch lat. Na swoim Instagramie Krzysztof Ibisz, pod ich ślubną fotografią, napisał tylko: Szczęśliwi Razem❤️ Krzysztof i Joanna Ibisz A to oznacza, że Joanna przyjęła imię męża! Gratulacje! Krzysztof Ibisz wziął trzeci ślub! To trzeci ślub w życiu Krzysztofa Ibisza. Gwiazdor ma za sobą dwa rozwody - z Anną Zejdler-Ibisz oraz Anną Nowak. Z obu małżeństw doczekał się synów - Maksymiliana oraz Vincenta. Dziś znów stanął na ślubnym kobiercu, a jego wybranką została 29-letnia Joanna Kudzbalska, znana z programu "Top Model"! O tym, że prezenter Polsatu planuje ślub z ukochaną, mówiło się już niemal pół roku temu - nikt jednak nie wiedział, kiedy dokładnie zakochani planują się pobrać. Para na miejsce uroczystości wybrała Warszawę. Więcej szczegółów nie zdradzili, pochwalili się za to serią kilku pięknych zdjęć, które wywołały spory entuzjazm fanów oraz znajomych - także gwiazd!  Gratulacje Kochani 👏❤️ - napisała Kasia Cichopek. Wszystkiego Najlepszego ❤️❤️❤️ - dodała Ela Romanowska. O Mój Boże!!! Co za piękna wiadomość!!!! Oceanu Miłości dla Was !!!! - do gratulacji przyłączyła się również Dominika Gwit. Kim jest żona Krzysztofa Ibisza, młodsza o 27 lat Joanna Kudzbalska?  Swój związek Krzysztof Ibisz utrzymywał w tajemnicy ponad rok! Od jakiegoś czasu w mediach przewijały się jednak jego najnowsze zdjęcia z ukochaną, a dziennikarze dotarli do planów prezentera - już w marcu wiadomo było, że gospodarz "Tańca z Gwiazdami" i Joanna planują się pobrać! Kim jest wybranka Krzysztofa?...

Patrycja Markowska w słomianym kapeluszu na planie Ameryka Express
x-news
TV-Show
Wielkie zmiany w życiu Patrycji Markowskiej i jej rodziny! Opowiedziała nam też o synku i "Ameryce Express"!
Wywiad z Patrycją Markowską. Patrycja Markowska - partner, dzieci, mąż, rodzina. Wywiad o tęsknocie i udziale w Ameryka Express.

Kiedy patrzę, jak w programie „Ameryka Express” biegnie pod górę z plecakiem, który na oko waży więcej niż ona sama, zastanawiam się, skąd w tej drobnej blondynce tyle energii. Bo Patrycja Markowska (40) entuzjazmu i poczucia humoru ma tyle, że wystarczyłoby dla kilku innych gwiazd. A przecież nie ukrywa, że gdy jechała do Gwatemali i Kolumbii, była w trudnym momencie życia. Czy udział w programie pomógł jej pokonać kryzys? Przeczytajcie wywiad z Patrycją z nowego "Flesza"!     Zaskoczyła mnie twoja decyzja o udziale w „Ameryka Expressie”. Polecasz taką przygodę swoim znajomym?  Kiedy wróciłam z Gwatemali i Kolumbii, zadzwoniła do mnie Justyna Steczkowska i spytała: „Jak było? Bo może bym się kiedyś zdecydowała?”. A ja jej na to: „O matko, Justyna. No nie wiem...”. Ona jest bardzo dzielna, kojarzy mi się jednak z diwą. Powiedziałam więc: „Justyna, tam jako kobieta jesteś kompletnie obnażona”. Ja nawet zabrałam ze sobą puder, ale jak wstawałam po czterech godzinach snu i biegłam spocona na stopa, to nie miałam czasu go używać. Gdy obejrzałam pierwszy odcinek show, pomyślałam sobie: „Matko święta, przecież ja wyglądam, jakbym dopiero co wstała z łóżka!”.  Ale z drugiej strony czy to źle czasem odpuścić, wyjąć kij z...? (śmiech) Myślę, że nie!  Warto było się tak męczyć?  Przed wyjazdem miałam słabszy moment, czułam się przepracowana i zmęczona. Byłam świeżo po wydaniu płyty „Droga” z moim tatą i po trasie koncertowej. Rok wcześniej wydarzyło się kilka ciężkich sytuacji w moim życiu osobistym i zawodowym. Wpadłam w stupor, niczego nowego nie pisałam, a bardzo lubię tworzyć. Czułam więc, że potrzebuję zmiany. I powiem...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik