Krzysztof Ibisz z żoną na ślubnych zdjęciach
Instagram
Newsy

Krzysztof Ibisz wziął ślub z młodszą o 27 lat partnerką. Kim jest Joanna? Jak się poznali? 

Krzysztof Ibisz od ponad roku planował ślub z Joanną Kudzbalską. Dziś para jest już małżeństwem! Kim jest trzecia żona prezentera Polsatu?

Wydawał się zdeklarowanym singlem. Po przejściach: dwóch rozwodach i siedmioletnim związku, który zakończył się głośnym rozstaniem. Przez trzy ostatnie lata Krzysztof Ibisz (56) zapewniał: „Nie szukam już miłości”. Dziennikarzom opowiadał o ukochanym bulterierze Nicponiu, z którym spędza sylwestrowe noce na długich spacerach. Podkreślał, że nie czuje się samotny, bo ma dwóch wspaniałych synów: Vincenta (14) i Maksymiliana (21). Czasem wpadał do byłej żony, Anny Nowak-Ibisz, by zjeść z nią i młodszym synem obiad. Plotkowano nawet, że mają tak dobre relacje, że może do siebie wrócą. Ale Krzysztof już wtedy był zakochany. Okazuje się, że związek z Joanną Kudzbalską (29) udawało mu się ukrywać przed mediami przez prawie rok! Tuż po swoich 56. urodzinach potwierdził, że są zaręczeni.

– Od razu wiedziałam, że Krzysiek się zakochał. Na planie biła od niego zupełnie nowa energia, uśmiechnięty pisał do kogoś SMS-y – mówi „Party” Paulina Sykut-Jeżyna.

Para zaręczyła się w święta Bożego Narodzenia. Kudzbalska opublikowała na Instagramie zdjęcie pierścionka, które podpisała: „Wygląda na to, że rok 2021 zaczyna się nową przygodą”. Kim jest dziewczyna, która zdobyła serce Krzysztofa Ibisza? 

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

Lekarka na wybiegu 

Joanna Kudzbalska to lekarka, która pracuje w jednym z warszawskich szpitali. Przed laty brała udział w drugiej edycji „Top Model”, w której zajęła czwarte miejsce. Po programie posypały się oferty od agencji modelek. Joanna studiowała już wtedy na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale wzięła rok urlopu dziekańskiego, by spróbować sił w modelingu. Pracowała i podróżowała po całym świecie, a jednocześnie kończyła medycynę.

– To bardzo ambitna dziewczyna. Interesuje ją medycyna stylu życia, która w Polsce dopiero się rozwija. Chodzi o holistyczne podejście do pacjenta, czyli leczenie również za pomocą diety, sportu, relaksu – opowiada znajomy Ibisza.

Młoda lekarka ciągle się dokształca i nawet w czasie pandemii zdobyła dyplom międzynarodowej uczelni International Board of Lifestyle Medicine.

– Krzysiek jest szczęśliwy, bo ma o kogo dbać. Kiedy Aśka odsypia nocne dyżury, on chodzi na paluszkach i przygotowuje kolację. Cieszy się, że jego ukochana jest już zaszczepiona przeciw koronawirusowi, bo jest o nią spokojniejszy – zdradza znajomy pary.

Jeszcze w grudniu Joanna zamieściła na Instagramie zdjęcie siebie na tle billboardu przedstawiającego dwa jabłka w sercu i z napisem „Asiu, kocham cię”. „Ktoś” wykupił go niedaleko jej mieszkania. Dziś wiadomo, że na takie romantyczne wyznanie zdecydował się właśnie Krzysztof. Ponoć dzięki miłości prezenter Polsatu ma teraz tyle energii, że mógłby przenosić góry... 

Sztuka uważności 

25 lutego, w dniu swoich 56. urodzin, napisał:

„Jak Wam wiadomo, w moim przypadku wiek nie ma znaczenia i czuję, że jestem w najwspanialszym momencie życia. Każdego dnia mam urodziny i każdy dzień to nowy początek”.

Krzysztof faktycznie jest w doskonałej formie, wcale nie widać, że jego wybranka ma 27 lat mniej od niego. Przepis Ibisza na świetne samopoczucie? Rok temu mówił:

„Czuję się dokładnie jak 30 lat temu. Kocham życie, ludzi i mam wrażenie, że świat mi to odwzajemnia. Nie przeszkadzam mojemu organizmowi przy pomocy złej diety, braku ruchu i używek”.

W wywiadzie dla Radia Zet przyznał, że na poważnie zaczął o siebie dbać dopiero po czterdziestce.

„Wyglądałem naprawdę źle. (...) Pomyślałem sobie, że to jest równia pochyła. Jeśli nie wezmę się za siebie, to coraz trudniej będzie się z tego odkopać”.

Teraz ma nowe nawyki, do których przekonała go Joanna. Razem medytują i uczą się uważności. A także są już małżeństwem! Para pobrała się w piątek, 13 sierpnia 2021 roku w Warszawie. Oboje pokazali serię ślubnych zdjęć na Instagramie. Gratulacje!

Krzysztof Ibisz już po ślubie

 

Patrycja Markowska w słomianym kapeluszu na planie Ameryka Express
x-news
TV-Show
Wielkie zmiany w życiu Patrycji Markowskiej i jej rodziny! Opowiedziała nam też o synku i "Ameryce Express"!
Wywiad z Patrycją Markowską. Patrycja Markowska - partner, dzieci, mąż, rodzina. Wywiad o tęsknocie i udziale w Ameryka Express.

Kiedy patrzę, jak w programie „Ameryka Express” biegnie pod górę z plecakiem, który na oko waży więcej niż ona sama, zastanawiam się, skąd w tej drobnej blondynce tyle energii. Bo Patrycja Markowska (40) entuzjazmu i poczucia humoru ma tyle, że wystarczyłoby dla kilku innych gwiazd. A przecież nie ukrywa, że gdy jechała do Gwatemali i Kolumbii, była w trudnym momencie życia. Czy udział w programie pomógł jej pokonać kryzys? Przeczytajcie wywiad z Patrycją z nowego "Flesza"!     Zaskoczyła mnie twoja decyzja o udziale w „Ameryka Expressie”. Polecasz taką przygodę swoim znajomym?  Kiedy wróciłam z Gwatemali i Kolumbii, zadzwoniła do mnie Justyna Steczkowska i spytała: „Jak było? Bo może bym się kiedyś zdecydowała?”. A ja jej na to: „O matko, Justyna. No nie wiem...”. Ona jest bardzo dzielna, kojarzy mi się jednak z diwą. Powiedziałam więc: „Justyna, tam jako kobieta jesteś kompletnie obnażona”. Ja nawet zabrałam ze sobą puder, ale jak wstawałam po czterech godzinach snu i biegłam spocona na stopa, to nie miałam czasu go używać. Gdy obejrzałam pierwszy odcinek show, pomyślałam sobie: „Matko święta, przecież ja wyglądam, jakbym dopiero co wstała z łóżka!”.  Ale z drugiej strony czy to źle czasem odpuścić, wyjąć kij z...? (śmiech) Myślę, że nie!  Warto było się tak męczyć?  Przed wyjazdem miałam słabszy moment, czułam się przepracowana i zmęczona. Byłam świeżo po wydaniu płyty „Droga” z moim tatą i po trasie koncertowej. Rok wcześniej wydarzyło się kilka ciężkich sytuacji w moim życiu osobistym i zawodowym. Wpadłam w stupor, niczego nowego nie pisałam, a bardzo lubię tworzyć. Czułam więc, że potrzebuję zmiany. I powiem...

Katarzyna Skrzynecka
Newsy
Operacja męża i koronawirus w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej. Trudny wywiad z gwiazdą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Operacja męża i koronawirus w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej. Trudny wywiad z gwiazdą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Ostatnie miesiące były dla niej bardzo trudne. Jak wielu artystów straciła możliwość zarabiania. Walczyła też o zdrowie męża, który wymagał natychmiastowej operacji. W jej rodzinie koronawirus zebrał tragiczne żniwo... A jednak Katarzyna Skrzynecka znajduje jasne strony czasu izolacji. Dwa miesiące temu Katarzyna Skrzynecka (49), jak większość artystów, straciła możliwość pracy w teatrze, więc nie zarabia. Niewiele osób wie, że ostatnio w jej życiu zdarzyły się kolejne trudne sytuacje: operacja męża i ciężka choroba. Katarzyna opowiedziała nam, jak sobie teraz radzi i czy nadal udaje jej się zachować pogodę ducha. Rozmawiamy w momencie, gdy rząd ogłosił, że będziemy mogli chodzić do niektórych muzeów, galerii handlowych, ale jeszcze nie do teatrów. Jak się z tym czujesz? Na początku marca w wyniku decyzji o potrzebie izolacji w ciągu jednej chwili setki miejsc pracy aktorów, muzyków i artystów zostały zamknięte. Jak tysiące innych ludzi straciliśmy szansę na wykonywanie swojej pracy i zarabianie na życie. Obawiam się, że teatry jeszcze długo nie zostaną otwarte, bo to jednak przestrzeń, w której kilkaset osób siedzi blisko siebie i oddycha wspólnym powietrzem. A nawet w momencie gdy teatry i sale koncertowe zostaną już udostępnione, zapewne znaczna część widzów, zachowując ostrożność, nadal będzie się obawiała zgromadzeń w teatrze. Poza tym kogo będzie stać na kupienie biletu? Wielu ludzi przecież nie może teraz pracować i stopniowo popada w długi. Niektórzy muszą w ogóle zamykać swoje firmy. Sporo moich znajomych lojalnie nie oddaje jeszcze biletów do kas teatrów. Chcemy was oglądać i bardzo czekamy na ten moment. Na szczęście teatry stworzyły możliwość wykorzystania biletów w późniejszym terminie, gdy już będziemy...

Doda w sukni ślubnej
ARCHIWUM PRYWATNE DODY / NANI DE PEREZ
Newsy
Jak ślub odmienił Dodę? Piękny apel artystki do kobiet: "Nie bójcie się życia"
Doda o ślubie. Dwa lata po ślubie Doda zdradza szczegóły wesela i uroczystości. Jak się zmieniła?

Nie było randki w restauracji, romantycznego wypadu za granicę ani innych „fajerwerków”. Nie tak miała wyglądać druga rocznica ich ślubu. Z powodu pandemii Dorota Rabczewska-Stępień (36) i Emil Stępień (43) świętowali skromnie, w salonie w swoim mieszkaniu. Ale mimo przymusowej izolacji ten dzień i tak był dla nich wyjątkowy: oglądali film, zdjęcia i wspominali. Doda wrzuciła potem na Instagram fotografię z pierwszych wspólnych wakacji z Emilem: „Za granicą mogliśmy się czuć swobodnie, bo przypominam Wam, że przez pierwsze kilkanaście miesięcy udawaliśmy przyjaciół i nawet do samolotu nie wchodziliśmy razem”, napisała.  Faktycznie, jeszcze trzy lata temu związek Doroty i Emila był ściśle tajny. Oboje włożyli sporo wysiłku w to, by ukryć go przed światem. Dlaczego Dodzie tak na tym zależało? Jak ocenia ten pomysł dzisiaj?  UCZUCIE ŚCIŚLE TAJNE   Ta miłość to nie był grom z jasnego nieba. Cztery lata temu, w maju, Doda grała w spektaklu „Słownik Ptaszków Polskich” w Teatrze IMKA. Emila Stępnia poznała po premierze. Co było potem? W jednym z wywiadów gwiazda opowiadała, jak podczas wakacji w Hiszpanii wspomniała przyjaciółce, że zna fajnego faceta. Koleżanka namówiła ją, by do niego zadzwoniła. A Emil... natychmiast rzucił wszystko i przyleciał pierwszym samolotem. Ich związek zaczął się od przyjaźni i – jak twierdzi artystka – właśnie dlatego jest inny niż wszystkie, które do tej pory miała. A na mężczyznach zawiodła się już wiele razy. Bała się, że znowu ktoś ją zdradzi, oszuka albo potraktuje jak szansę na autopromocję w mediach. Dlatego w przypadku Emila postano- wiła być bardziej powściągliwa. Długo nie opowiadała o nim dziennikarzom. „Gra była warta...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner