Facebook
Newsy

Krzysztof Gojdź pokazał swoją partnerkę?! Zobacz, jak całuje tajemniczą Aleksandrę na wakacjach! ZDJĘCIE

Namiętnym pocałunkom nie było końca...

Krzysztof Gojdź pokazał zdjęcie z wakacji ze swoją... partnerką, Aleksandrą! Obecnie lekarz gwiazd przebywa na urlopie na Mykonos. Na Facebooku podzielił się zdjęciem z tajemniczą kobietą, którą namiętnie całuje! Pasują do siebie?

 

Krzysztof Gojdź ostro o pandemii w Polsce: "Wszyscy są smutni, zgnuśniali". Jak dziś wygląda jego życie?

Krzysztof Gojdź ma partnerkę?!

Do tej pory nikt nie zastanawiał się, jak wygląda życie uczuciowe doktora Gojdzia. Na imprezach zawsze pojawiał się sam, a czasami w towarzystwie innych gwiazd. Nikt jednak nie myślał, że doktor pokaże tak intymne zdjęcie z wakacji z partnerką. Czy tajemnicza Aleksandra to jego miłość? Patrząc na zdjęcie, ciężko mieć jakiekolwiek wątpliwości :)

 

W takim razie pozostaje nam tylko pogratulować!

 

Zobacz: Doktor Gojdź apeluje do Tamary Arciuch: "Rodź kolejne dzieci - taki materiał genetyczny to skarb"!

 

Krzysztof Gojdź z partnerką Olą.

Dr Krzysztof Gojdź ma partnerkę?

 

Krzysztof Gojdź ma kobietę?!

Krzysztof Gojdź na wyborach Miss Warszawy i Mazowsza

Karolina Korwin Piotrowska, Krzysztof Gojdź
ons.pl
Newsy
"Uważałem, że masz coś pod deklem. Czasami lekarze stawiają złą diagnozę" Gojdź i Korwin Piotrowska idą na wojnę!
O co poszło?

Krzysztof Gojdź odpowiedział na zarzuty Karoliny Korwin Piotrowskiej, że zrobi wszystko i powie dla lansu. Co napisała dziennikarka w swoim felietonie dla o2.pl o kitach lata, w którym wytypowała Gojdzia? Doktor Krzysztof Gojdź - rok temu o tej porze każda celebrytka marzyła o zdjęciu z nim. Dzisiaj jakoś nie. Szkoda, bo to szalenie miły, ale zbyt rozgadany człowiek. Gadulstwo i chęć medialnego lansu nie popłaca wizerunkowo, choć stan konta się zgadza. W trzy miesiące wakacji rekordowa, przewyższająca newsy o Górniak, Szulim, Rozenek czy Dodzie razem wzięte, ilość newsów w serwisach plotkarskich, z czego 99% sam sprowokował, bijąc na głowę największych lansiarzy. Knajackie pyskówki z Terlikowskim , samozwańcze wpisy o Prokopie, Wojewódzkim, Horodyńskiej, Agacie Dudzie, kobietach polityki i swoich klientkach, przy czym na pewno jedna Agata Młynarska zaprzecza, by klientką była, nie robią dobrze. Może dają cytowalność w portalach plotkarskich , ale naprawdę nic poza tym, bo od lekarza wymagamy chyba znacznie więcej i mądrzej. Do tego nerwowe reagowanie w mediach społecznościowych na niemal każdą wzmiankę o sobie… A mogło być tak fajnie… Radzę odciąć internet i założyć tę zapowiadaną klinikę w Nowym Jorku, która oby była bardziej wiarygodna niż film Almodovara, w którym miała podobno wystąpić jego przyjaciółka… Krzysztof Gojdź opowiedział dziennikarce. Padły ostre słowa pod jej adresem. Hejtu ciąg dalszy... Karolina Korwin-Piotrowska. "Dziennikarka" i pierwsza hejterka RP. Codzienna dawka nienawiści w mediach. Wie jak podlansować się na osobach, które "klikają" się w internecie. Nikt nie chce już oglądać jej programów opartych na plotach i hejcie to daje znać o sobie nienawistnymi wpisami. Zrób coś kobieto pożytecznego dla świata i dla ludzi. Wiesz co znaczy karma? Będziesz ocierała się ze swojej śliny od tego...

Krzysztof Gojdź w Tańcu z Gwiazdami?!
TV-Show
TYLKO U NAS: Krzysztof Gojdź otrzymał ofertę udziału w Tańcu z Gwiazdami! Wiemy, jaką podjął decyzję
TYLKO U NAS: Krzysztof Gojdź otrzymał ofertę udziału w Tańcu z Gwiazdami! Wiemy, jaką podjął decyzję

Lista uczestników nowej, szóstej edycji  "Tańca z Gwiazdami" jest już ponoć skompletowana. Producenci starali się, aby wziął w niej udział doktor Krzysztof Gojdź! Lekarz gwiazd otrzymał propozycję, jednak, jak udało nam się dowiedzieć, nie zgodził się na występ w programie. Dlaczego?!   Krzysztof Gojdź w Tańcu z Gwiazdami? Znamy prawdę! Udział doktora Krzysztofa Gojdzia w show Polsatu na pewno wzbudziłby ogromne zainteresowanie. W końcu jego program "Niezwykłe przypadki medyczne" jest hitem oglądalności w TVN Style. Jak udało nam się dowiedzieć, doktor Gojdź nie może wystąpić w programie ze względu na wcześniejsze zobowiązania - liczne kontrakty wykładowe po całym świecie. Doktor jest wykładowcą American Academy of Aesthetic Mecicine na region Azji, Pacyfiku, Australii, Karaibów i dzieli swoje życie zawodowe miedzy klinikami w Polsce a szkoleniem lekarzy. Nie mógłby więc pogodzić treningów z pracą.   Żałujecie?   Zobacz:  Krzysztof Gojdź pokazał swoją partnerkę?! Zobacz, jak całuje tajemniczą Aleksandrę na wakacjach! ZDJĘCIE​   Krzysztof Gojdź nie weźmie udziału w show Taniec z Gwiazdami. Na pewnie nie w tej edycji ;)   Może skusi się za rok?   Książkę Krzysztofa Gojdzia możecie kupić na hitsalonik.pl          

Krzysztof Gojdź o ciążuy Tamary Arciuch
Newsy
Doktor Gojdź apeluje do Tamary Arciuch: "Rodź kolejne dzieci - taki materiał genetyczny to skarb"!
Doktor Gojdź apeluje do Tamary Arciuch: "Rodź kolejne dzieci - taki materiał genetyczny to skarb"!

Doktor Krzysztof Gojdź apeluje do Tamary Arciuch, aby rodziła kolejne dzieci! Kilka dni temu media doniosły, że 41-letnia aktorka spodziewa się dziecka! Na Facebooku lekarza gwiazd pojawił się zaskakujący wpis dotyczący jej urody.   Doktor Gojdź apeluje do Arciuch! Doktor Gojdź uważa, że Tamara Arciuch wygląda naturalnie i świeżo. Chwali ją za to, że nie ulega modzie np. na powiększanie ust, co jest niestety słabością innych gwiazd . Na koniec gwiazdor TVN Style zaapelował do aktorki: Dziś zachwycę się urodą aktorki Tamary Arciuch. Zawsze stylowa i zadbana. "Matka Polka" i kolejne dziecko w drodze. Wygląda pięknie i świeżo. I naturalne usta - a o to w show-biznesie coraz trudniej, bo na co dzień widzimy wiele spompowanych pań. Podziwiam kobiety, które potrafią łączyć karierę zawodową, czas na wychowywanie dzieci i zadbanie o siebie. Tamara, rodź kolejne dzieci - taki materiał genetyczny to skarb - napisał Krzysztof Gojdź na Facebooku. Zgadzacie się z doktorem?   Zobacz: TYLKO U NAS: Co dalej z bohaterkami Tamary Arciuch? Czy jej ciąża wpłynie na scenariusze?   Krzysztof Gojdź chwali ciężarną Tamarę Arciuch.   Tamara Arciuch jest ponoć w czwartym miesiącu ciąży.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner