Krystyna Rolnik szuka żony 2 szykuje się do ślubu
Instagram

Krystyna z "Rolnik szuka żony 2" szykuje się do ślubu ze swoją partnerką! Pokazała jej zdjęcia

Krystyna Rolnik szuka żony 2 szykuje się do ślubu
Instagram

Krystyna z "Rolnik szuka żony" 2 już kilka lat temu przyznała, że jest lesbijką. Po tym, jak na jej koncie zaczęły pojawiać się zdjęcia z partnerką, w wywiadzie powiedziała jaka jest prawda i zdecydowała się na szczere wyznanie:

Nie będę jednak „owijać w bawełnę” i przyznam się – od niedawna jestem z Dominiką - powiedziała Krystyna w 2016 roku wywiadzie dla Fakt24.

Jej życie po programie zmieniło się całkowicie, a teraz Krystyna pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem obrączki i dodała bardzo wymowny opis. Krystyna szykuje się do ślubu? Zobaczcie...

Krystyna z "Rolnika" weźmie ślub z partnerką?

Krystyna już w programie "Rolnik szuka żony" dała się poznać, jako szczera i otwarta kobieta. Jeszcze długo po zakończeniu drugiej edycji było o niej głośno. Zaczęła się spotykać z Łukaszem, jednym z kandydatów Ani, a jakiś czas potem na jaw wyszedł jej związek z kobietą. Teraz okazuje się, że Krystyna szczęście odnalazła u boku Agnieszki. Na Instagarmie pochwaliła się zdjęciem obrączki na palcu i dodała:

Nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę mogła założyć i już nie zdejmować 💍
#lgbtmarriage #comingsoon - napisała Krystyna na Instagramie. 

Uczestniczka w mediach społecznościowych publikuje mnóstwo zdjęć z partnerką i czeka na spełnienie marzeń o wspólnym ślubie!

Krystyna w "Rolnik szuka żony"

Krystyna w 2. edycji "Rolnika" była jedną z kandydatek Roberta. Ich relacja w programie układała się bardzo dobrze, a ich wspólne randki i pocałunki wydawały się być zapowiedzą czegoś więcej. Jednak ostatecznie rolnik zdecydował się wybrać znacznie spokojniejszą Agnieszkę. Para wzięła ślub 4 kwietnia 2016 roku, a niedługo przed pierwszą rocznicą ich ślubu na świat przyszedł syn pary, Tomasz

W programie Krystyna walczyła o serce Roberta, ale jako silna i pewna siebie kobieta nie miała zamiaru zrezygnować z kariery zawodowej i poświęcić się jedynie życiu na wsi. To zapewne ostatecznie zaważyło na decyzji rolnika. Z biegiem czasu oboje znaleźli miłość! Robert dzięki udziałowi w programie, Krystyna dokonując sporych zmian w swoim życiu! Jak teraz wygląda uczestniczka "Rolnika" zobaczycie tutaj!

 

Krystyna i Robert na randce w "Rolnik szuka żony".

Krystyna i Robert Rolnik szuka żony 2
Facebook

Agnieszka i Robert są małżeństwem od 2016 roku.

Robert i Agnieszka Rolnik szuka żony 2
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04