Krystyna z "Rolnik szuka żony" z koleżankami
TV-Show

Krystyna z "Rolnik szuka żony" woli kobiety?! Jedno zdjęcie z klubu zdradza wszystko!

Dlatego zerwała z Kubą?

Krystyna z programu "Rolnik szuka żony" woli kobiety? Zdjęcia na portalach społecznościowych dowodzą tego, że uczestniczka popularnego show pozostaje w bliskiej relacji z kobietą. Ostatnio na Facebooku na profilu środowiska LGBT pojawiło się zdjęcie Krystyny z inną kobietą. Dziewczyna ze zdjęcia, podobnie jak Krystyna, pochodzi z Białorusi i ma na imię Margarita. Prywatnie jest instruktorką zumby. Panie są ze sobą bardzo związane, co widać na załączonym zdjęciu. 

"Hotel Paradise": Wiktoria oskarżyła show o załamanie nerwowe. Uczestnicy innych programów też przeszli przez piekło

Krystyna z "Rolnik szuka żony" zerwała z Kubą dla kobiety?

Wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" śledzą dokładnie losy jego uczestników. Jak nie trudno zauważyć, Krystyna długo nie może wytrzymać z mężczyznami. Na początku show kobieta była kandydatką Roberta, który już w kwietniu bierze ślub ze swoją wybranką - Agnieszką. Potem Krystyna związała się z Kubą, który pretendował do bycia ukochanym Ani Michalskiej. Po zakończeniu programu Kuba i Krystyna zostali parą, ale na początku lutego uczestniczka programu napisała, że to jednak nie to i dodała mocny wpis na Facebooku. 

W dniu dzisiejszym kończy się kolejny rozdział mojego życia. Są ludzie ważni i ważniejsi. Pamiętajmy, że życie jest krótkie! Nie marnujmy go na chamskich ludzi i nieuczciwe zachowania. Mężczyźni przychodzą i odchodzą, a przyjaciółki zostają! Więc skoro mężczyzna nie jest w stanie szanować moich przyjaciół, to jest nam zdecydowanie nie po drodze!
P.S. Słowo wybacz nic nie kosztuje, a tak wiele zmienia... A pomaga się z chęci, a nie żeby cokolwiek komuś udowodnić! Shame on you, shame on me!

Tuż przed rozstaniem z Kubą, Krystyna dodała na swoim profilu na Facebooku kolaż zdjęć z przyjaciółką. Podpis wiele może mówić:

Miłość mojego życia! :) Dziękuję, My Little Pony, że jesteś!!! Love you! Love you! :*<3

Czy to właśnie Margarita była przyczyną rozpadu związku Krystyny z Kubą?

 

Zobacz: Rolnicy w ogniu pytań: Rafał wybrał Justynę, bo załatwi mu dotacje unijne? A co z klątwą Grzegorza?

 

Krystyna i Margarita w klubie

Kuba i Krystyna jeszcze kilka miesięcy temu byli parą:

Rolnik szuka żony
Facebook

Uczestnicy Rolnik szuka żony 3
Facebook/Rolnik szuka żony 3
TV-Show
Rolnik szuka żony 3: Oto 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydaci do programu! Kim są? ZDJĘCIA!
Rolnik szuka żony 3: Oto 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydaci do programu! Kim są? ZDJĘCIA!
Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Koniec miłości Krystyny i Kuby z "Rolnik szuka żony". Dlaczego się rozstali? Padły BARDZO mocne słowa!
Koniec miłości Krystyny i Kuby z "Rolnik szuka żony". Dlaczego się rozstali? Padły BARDZO mocne słowa!

Po programie "Rolnik szuka żony" mamy pierwsze rozstanie. Krystyna i Kuba zerwali ze sobą. Zaskoczeniem było to, że para w ogóle była razem. Ale, jak widać, nie trwało to długo. 10 lutego Krystyna stwierdziła, że jednak Kuba Kordi to nie jest ten jedyny. Co napisała na swoim Facebooku? Padły ostre słowa... W dniu dzisiejszym kończy się kolejny rozdział mojego życia. Są ludzie ważni i ważniejsi. Pamiętajmy, że życie jest krótkie! Nie marnujmy go na chamskich ludzi i nieuczciwe zachowania. Mężczyźni przychodzą i odchodzą, a przyjaciółki zostają! Więc skoro mężczyzna nie jest w stanie szanować moich przyjaciół, to jest nam zdecydowanie nie po drodze! P.S. Słowo wybacz nic nie kosztuje, a tak wiele zmienia... A pomaga się z chęci, a nie żeby cokolwiek komuś udowodnić! Shame on you, shame on me! Pochodząca z Białorusi Krystyna w Rolnik szuka żony była kandydatką Roberta, który w kwietniu żeni się ze swoją wybranką Agnieszką. Za to Kuba startował do roli chłopaka Ani Michalskiej. Po programie Krystyna i Kuba próbowali szczęścia , ale widać się nie udało. Kuba na razie wrzuca zdjęcia z pozostałymi przyjaciółmi z Rolnik szuka żony - Martą i Łukaszem, którzy też po programie zdecydowali się być razem. Wszystko może przeminąć, ale prawdziwa przyjaźń nie zna odległości i zostaje na zawsze - napisał na swoim Facebooku. I szuka miłości dalej. Krystyna podobnie. Oby szybko ją znaleźli.   Zobacz także: Rolnicy w ogniu pytań: Rafał wybrał Justynę, bo załatwi mu dotacje unijne? A co z klątwą Grzegorza?   Jeszcze w styczniu Kuba i Krystyna dobrze się razem bawili.   Teraz wiadomo, że Kuba z Krystyną się rozstali. Domyślamy się, że nie będą już utrzymywać kontaktu.   Teraz Kuba pociesza się z przyjaciółmi z programu Rolnik szuka żony.

Rolnik szuka żony 2
Facebook
TV-Show
Nowa zaskakująca para po Rolnik szuka żony 2! Czy Krystyna i Kuba są razem?!
Nowa zaskakująca para po Rolnik szuka żony 2! Czy Krystyna i Kuba są razem?!

Po finale Rolnik szuka żony 2 widzowie byli zaskoczeni, że aż trzy pary zdecydowały się być razem. Teraz jednak jeszcze jedna para uczestników programu sugeruje, że są razem. Kuba, który starał się o serce rolniczki Anny Michalskiej oraz... Krystyna, która była kandydatką... Roberta . Co świadczy o tym, że para jest razem? Kuba jest często widywany w towarzystwie Krystyny, wrzucają wspólne zdjęcia na Facebooka, a do tego czule piszą do siebie publicznie. Krystyna z Rolnik szuka żony podzieliła się zdjęciem z Kubą, przy którym napisała: Wszedzie razem :) razem... razem... z  Kuba z Rolnik Szuka Żony Co na to Kuba? Dał to samo zdjęcie na swojego Facebooka i zapytał: Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Czy to jest przyjaźń? Czy to jest kochanie? ;) Posted by Kuba z Rolnik Szuka Żony on  1 grudnia 2015   Ale to nie wszystko! Kuba komplementuje Krysię i chwali jej urodę pod wpisem, w którym napisała, że na sercu jej ciepło: Kochanie, piękne zdjęcie, ślicznie wyglądasz.  Chcę, abyś zawsze tak wyglądała, tęsknię już Krysiu.   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Zima, a na sercu cieplo... Posted by Kristina Vi on  26 listopada 2015 Co na to fani programu Rolnik szuka żony? Sypią się gratulacje i komentarze popierające nowy związek:...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner