Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na komunii córki Janinki
Janinka ma burzę rudych włosów jak babcia!
1/5
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na komunii córki Janinki

W miniony weekend starsza córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora przystąpiła do pierwszej komunii świętej. Było to duże wydarzenie w rodzinie. 9-letnia Janinka przyjmowała sakrament w kościele na warszawskiej Starówce.

Towarzyszyli jej rodzice i młodsza siostra Helenka, która przyszła na świat 3 miesiące temu. W kościele zjawiła się też babcia dziewczynek, Katarzyna Dowbor. Cała rodzina cieszyła się z pięknej pogody i podniosłej uroczystości.

 

W naszej galerii kilka zdjęć z tego wydarzenia. Jak reprezentowali się Joanna i Maciej? Naszym zdaniem skromnie i odpowiednio do sytuacji. Joanna wybrała zabudowaną jasnoniebieską sukienkę za kolano, Maciej wybrał look na czarno. Gwiazdą była oczywiście Janina ze ślicznym wiankiem na głowie z białych, żywych kwiatów!

W oczy rzucają się jej przede wszystkim piękne intensywnie rude włosy po babci!

 

A jak urosła już mała Helenka?

 

Zobacz także: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z córkami na spacerze. Widzieliście już wózek małej Helenki?

2/5
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na komunii córki Janinki

Malutka Helenka też była ubrana na biało! Widać, że rośnie piękna okrągła dziewczynka. Na razie nie wiadomo, czy też będzie rudowłosa. Na komunii siostry była bardzo grzeczna.

3/5
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na komunii córki Janinki

Mała Helenka jeździ takim samym wózkiem jak Klara Lewandowska. Czyli Cybex Mios za ponad 4 tysiące złotych!

Można go kupić w sklepie Muppetshop.

4/5
Katarzyna Dowbor na komunii wnuczki

Na uroczystości nie zabrakło babci Janinki, Katarzyny Dowbor, która wręczyła wnuczce komunijny prezent - zegarek. Jaki? Widać na torebce, którą niesie :). Po komunii każde z dzieci dostało symboliczny bochenek chleba. 

5/5
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na komunii  z córkami

Dowborowie po uroczystości pozowali pod kościołem do kilku pamiątkowych zdjęć, po czym udali się świętować komunię w ścisłym gronie rodzinnym.