Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
TVP o konflikcie z Małgorzatą Kożuchowską
ONS
Newsy

Ciężarna Kożuchowska skonfliktowana z TVP? Jest oficjalny komentarz

Aktorka straci rolę w rodzince.pl?

Małgorzata Kożuchowska odkąd jest w ciąży, karierę i pracę na planie seriali odłożyła na boczny tor. Najważniejszy jest dla niej spokój oraz dobre przygotowanie się do najważniejszej roli w życiu - mamy. Aktorka od dłuższego czasu szykuje wyprawkę dla swojego pierwszego dziecka. Przypomnijmy: Na to zdjęcie czekaliśmy miesiącami. W końcu widać wyraźnie ciążowy brzuszek Kożuchowskiej

Tymczasem "Fakt" podał niedawno informację o rzekomym konflikcie Kożuchowskiej z Telewizją Publiczną. Podobno producenci serialu rodzinka.pl, gdzie gra główną rolę, nie byli zadowoleni z faktu, że aktorka przesunęła zdjęcia nad kolejnymi odcinkami na rzecz konkurencyjnego "Prawa Agaty" w TVN. Dalszy udział Małgorzaty w produkcji TVP 2 stanął więc pod znakiem zapytania. Jaka jest prawda? Jastrzabpost.pl zwrócił się w tej sprawie do rzecznika prasowego, który dementuje wszystkie plotki:

Te doniesienia nie mają nic wspólnego z prawdą. Pozostajemy w stałym kontakcie zawodowym z panią Małgorzatą Kożuchowską i te stosunki są wzorowe. Nie ma również mowy o żadnych pretensjach w stosunku do gwiazdy serialu „Rodzinka.pl” ze strony stacji. Niepoważne są też doniesienia, jakoby pani Małgorzata Kożuchowska miała w kolejnym sezonie spędzić jedynie kilka dni zdjęciowych na planie. To niemożliwe, gdyż jest jedną z głównych postaci serialu. Poza wszystkim, nie pozwoliłyby na to wymogi licencyjne serialu „Rodzinka.pl”. - mówi Jacek Rakowiecki.

Czekacie na nowe odcinki sitcomu?

Zobacz: Kożuchowska zrobi sesję w ciąży? Dostała propozycję wartą fortunę
 


Ciężarna Kożuchowska na planie nowej sesji zdjęciowej: 

Englert o ciąży Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Englert skomentował plotki o ciąży Kożuchowskiej. Rozwiał wszelkie wątpliwości
Dyrektor teatru o sytuacji swojej aktorki

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej to w polskim show-biznesie nie lada wydarzenie. Sama zainteresowana konsekwentnie milczy na ten temat i odmawia udzielania jakichkolwiek komentarzy, ale do mediów przedostaje się coraz więcej informacji. Przypomnijmy: Znajomi zdradzili termin porodu Kożuchowskiej Doniesienia prasy potwierdzają natomiast kolejni to znajomi i współpracownicy Kożuchowskiej. W rozmowie z "Fleszem" Jan Englert , dyrektor teatru, w którym gra aktorka, przyznaje, że Małgorzata dostarczyła mu zaświadczenie lekarskie. Zwalnia ono ją od podróżowania samolotem, przez co Kożuchowskiej zabraknie na amerykańskim tournee sztuki "Kotka na gorącym blaszanym dachu". W tej roli widzowie zobaczą Edytę Olszówkę .   Pani Kożuchowska dostarczyła dokument od lekarza zwalniający ją z latania samolotem. W sztuce podczas wyjazdu do Ameryki zastąpi ją prawdopodobnie Edyta Olszówka - potwierdza w rozmowie z "Fleszem" Jan Englert. Nieco więcej entuzjazmu wykazuje Tomasz Karolak , który partneruje Małgorzacie w hitowym serialu "Rodzinka.pl".   Uważam, że to wielkie szczęście, że Gośka jest w ciąży! Będzie znakomitą mama, bardzo wyrozumiałą - wyznaj podekscytowany w rozmowie z magazynem. Myślicie, że Kożuchowska zdecyduje się w końcu na skomentowanie tych doniesień? Zobacz: Ciężarna Kożuchowska idzie na urlop? Jest oficjalny komentarz Ciężarna Małgorzata Kożuchowska na planie serialu:

Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak siedzą na kanapie na konferencji TVP
ONS
Seriale
Kożuchowska już nie Boska? TVP wydała oświadczenie w sprawie odejścia aktorki z Rodzinka.pl
Kożuchowska już nie Boska? TVP wydała oświadczenie w sprawie odejścia aktorki z Rodzinka.pl

Małgorzata Kożuchowska już nie chce być Boska? Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że aktorka chce zrezygnować z roli w serialu " Rodzinka.pl ", który jest wielkim hitem Telewizji Publicznej. Bez aktorki kontynuowanie serialu nie byłoby możliwe. Czy Tomasz Karolak i Maciej Musiał stracą przez Kożuchowską pracę? Dostaliśmy oficjalne oświadczenie TVP w sprawie odejścia Kożuchowskiej z serialu "Rodzinka.pl". W związku z artykułem „Kożuchowska rzuca Rodzinkę.pl” opublikowanym 19 listopada br. w dzienniku „Super Express” i na stronie internetowej SE.pl, Telewizja Polska informuje, że zawiera on całkowicie nieprawdziwe treści, które nie były weryfikowane ani u Rzecznika prasowego, ani w Centrum Informacji TVP. Informacja, jakoby Pani Małgorzata Kożuchowska chciała zrezygnować z roli w 8 serii „Rodzinki.pl”, jest nieprawdziwa. Umowa pomiędzy Telewizją Polska S.A. a Panią Małgorzatą Kożuchowską na kontynuację serialu została podpisana w czerwcu br.,  a obecnie Telewizja Polska S.A. prowadzi prace przygotowawcze do zdjęć, które rozpoczną się w grudniu 2015 r. i potrwają do lutego 2016 r. Kożuchowska pracuje obecnie na planie serialu "Druga szansa", dlatego pojawiły się podejrzenia, że nie pogodzi pracy na planie dwóch seriali z opieką nad swoim synkiem Jankiem .  Wszystko wskazuje jednak na to, że Kożuchowskiej udało się ułożyć swój kalendarz tak, by nie musiała z niczego zrezygnować. Cieszycie się?   ZOBACZ: Wellman, Kożuchowska, a może... Lewandowska? Oto najbardziej wpływowi celebryci 2015!   Obsada serialu Rodzinka.pl Ekipa serialu Rodzinka.pl na konferencji Małgorzata Kożuchowska na premierze Listów do M. 2      

Ciężarna Małgorzata Kożuchowska na planie Rodzinka.pl
tvp.pl
Newsy
Zdjęcia do Rodzinki.pl odwołane! Ciężarna Kożuchowska tłumaczy zaskakującą decyzję
To nie jest dobra informacja dla fanów serialu

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej zaskoczyła nie tylko polskie media, ale i scenarzystów produkcji, w które zaangażowana jest aktorka. Producenci serialu "Rodzinka.pl" zapewniali, że nie będzie potrzeby dostosowywania scenariusza pod kątem aktorki i zdjęcia odbędą się zgodnie z planem. Nieco więcej pogłówkować musiał reżyser "Kotki na gorącym blaszanym dachu", który zdecydował się na zastępstwo innej aktorki, co doprowadziło do wielu plotek. Przypomnijmy: To Olszówka wygadała ciążę Kożuchowskiej? Jest komentarz Małgorzaty Wszystko jednak wskazuje na to, że stan gwiazdy nie pozwala na realizację wcześniejszych założeń. Paulina Drażba w programie "Pytanie na Śniadanie" odwiedziła plan zdjęciowy "Rodzinki.pl" i niestety, nie przyniosła dobrych informacji dla fanów produkcji. Małgorzata Kożuchowska poinformowała bowiem, że mające rozpocząć się za kilka dni zdjęcia do szóstego sezonu serialu zostały odwołane. Ekipa wróci na plan dopiero pod koniec roku, a nowe odcinki zostaną wyemitowane w marcu 2015. Są jednak pozytywy całej tej sytuacji - Kożuchowska promienieje wręcz w ciąży!   Szósty sezon proszę państwa naprawdę nieźle się zapowiada, będzie tutaj prawdziwa włoska rodzina pod jednym dachem. Niestety, musimy państwa z przykrością poinformować, że za parę dni nie pojawimy się na planie, nie możemy teraz tak intensywnie pracować. Ale nie martwcie się, nic straconego - pojawimy się w waszych domach już w marcu. A na plan wrócimy pod koniec roku - zapewnia aktorka w "Pytaniu na Śniadanie". Będziecie tęsknić za serialem "Rodzinka.pl"? Zobacz: Ciężarna Kożuchowska nie zwalnia tempa. Przyjęła oryginalną propozycję     Małgorzata Kożuchowska przed studiem telewizyjnym:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner