• Rozrywka
Party.pl
Party.pl
Party.pl
  • Newsy
  • TV Show
  • Seriale
  • Styl gwiazd
  • Wideo
  • Gwiazdy
  • Rozrywka
player placeholder
  1. Strona główna
  2. Newsy
  3. Marzy Ci się spotkanie z gwiazdą? Możesz wylicytować wspólną kolację! Kto „kosztuje” najwięcej?

Marzy Ci się spotkanie z gwiazdą? Możesz wylicytować wspólną kolację! Kto „kosztuje” najwięcej?

Marzy Ci się spotkanie z gwiazdą? Możesz wylicytować wspólną kolację! Kto "kosztuje" najwięcej?

Kolacja z gwiazdą - licytacja
Bartek Ufniarz
Opublikowano: 06.12.2016, 13:01
Obserwuj nas w Google

Galeria (6 zdjęcia)

1 / 6
Kolacja z gwiazdą - licytacja

Marzy Ci się kolacja z gwiazdą? Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym! Na Allegro możesz wylicytować spotkanie z wybraną sławą. Dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz fundacji "Mam Marzenie", która spełnia z kolei... marzenia chorych dzieci! A więc warto wziąć udział!

W tym momencie najwięcej trzeba wydać na kolację z... Marcinem Dorocińskim i Olgą Bołądź. Tutaj można wylicytować również spotkanie z Małgorzatą Rozenek, Małgorzatą Kożuchowską, Maciejem Musiałem, Agatą Kuleszą, Agnieszką Kaczorowską czy Piotrem Stramowskim. Zobaczcie, ile trzeba zapłacić za kolację z gwiazdą!

Zobacz także: Lekka kolacja: 2 sprawdzone przepisy

2 / 6
imgQkfdCs-ee988ef

ons.pl

Za kolację z Małgorzatą Rozenek trzeba zapłacić ponad 600 zł!

3 / 6
imghjZj5m-87925a5

Wiele osób marzy o spotkaniu z Marcinem Dorocińskim, zwłaszcza, że aktor znów jest na fali - drugi sezon serialu "Pakt" na HBO z jego udziałem jest hitem!  Szczegóły licytacji tutaj. 

4 / 6
imgXsHkqs-2d09f99

ONS

Za kolację z Olgą Bołądź należy zapłacić (na razie) ponad 1000 zł. 

5 / 6
Ró?e Gali

Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 21.11.2016 Roze Gali n/z: MALGORZATA KOZUCHOWSKA

Ponad 900 zł - za min. tyle można wylicytować kolację z Małgorzatą Kożuchowską. 

6 / 6
EN_01214455_0026

East News

Marzysz o sptokaniu z Agatą Kuleszą? Możesz wylicytować kolację z aktorką! 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.

Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Kożuchowska Marcin Dorociński Katarzyna Zielińska Olga Bołądź
Zobacz także
Małgorzata Roznek na wakacjach z Heniem. Majdan komentuje: "moje pączuszki". Odpowiedziała
Małgorzata Rozenek na wakacjach z Heniem. Majdan komentuje: "moje pączuszki". Odpowiedziała
Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała atak aktywistów na jej butik
Małgorzata Rozenek-Majdan o ataku aktywistów na swój butik. Jest oświadczenie
Kożuchowska po latach w końcu podjęła decyzję. "Lepiej późno niż wcale"
Małgorzata Kożuchowska po latach w końcu podjęła decyzję. "Lepiej późno niż wcale"
6-letni Henio Majdan dostał swój pierwszy "dom"
6-letni Henio Majdan dostał swój pierwszy „dom”. Małgorzata Rozenek pokazała jego wnętrza
Małgorzata Rozenek poleciała na wakacje. Tak bawi się z polskim milionerem Pawłem Marchewką i jego żoną
Małgorzata Rozenek poleciała na wakacje. Tak bawi się z polskim milionerem Pawłem Marchewką i jego żoną
Ale ten manicure odmładza dłonie. Małgorzata Rozenek i księżna Kate już noszą "milky rose nails"
Ten manicure to hit! Małgorzata Rozenek i księżna Kate postawiły na "milky rose nails"
Rozenek-Majdan zachwyciła na wakacjach. Ten komplet to hit
Małgorzata Rozenek zachwyciła na wakacjach. Ten wzorzysty komplet będzie hitem lata
Małgorzata Rozenek-Majdan w klapkach za 6 tysięcy złotych. Tak wybrała się na spacer z mężem i synem
Małgorzata Rozenek w klapkach za 6 tysięcy złotych. Tak wybrała się na spacer z mężem i synem
Kożuchowska po przerwie przekazała radosne wieści. Bardzo długo na to czekała. "Jestem szczęśliwa"
Kożuchowska po przerwie przekazała radosne wieści. Bardzo długo na to czekała. "Jestem szczęśliwa"
Atak na butik Rozenek i dom Andziaks. „Mówimy dość”
Aktywiści zniszczyli butik Rozenek oraz dom Andziaks i Luki. Nagrania trafiły do sieci. "Mówimy dość"
Ola Nowak zabrała głos po ataku aktywistów na Andziaks i Rozenek-Majdan. Nie kryje przerażenia
Ola Nowak zabrała głos po ataku aktywistów na Andziaks i Rozenek-Majdan. Nie kryła przerażenia
Małgorzata Tomaszewska nagle przekazała wieści: "nie mamy gdzie mieszkać"
Małgorzata Tomaszewska nagle przekazała wieści: "nie mamy gdzie mieszkać"
Małgorzata Rozenek w modnej bluzce typu "Crochet" na lato. Podobną kupisz za 35 złotych
Małgorzata Rozenek w modnej bluzce typu „Crochet” na lato. Podobną kupisz za 35 złotych
Pieczonka, Rozenek-Majdan
Rozenek i Pieczonka szalały na koncercie Bad Bunny’ego. W takim wydaniu jeszcze ich nie widzieliście
Małgorzata Socha świętowała urodziny córki. Tak dziś wygląda 13-letnia Zofia
Małgorzata Socha świętowała urodziny córki. Tak dziś wygląda 13-letnia Zofia. "Bardzo podobna do Pani"
Nie tylko kropki. Print "Toile de Jouy" zawładnie latem. Małgorzata Rozenek już lansuje ten trend
Nie tylko kropki. Print „Toile de Jouy” zawładnie latem. Małgorzata Rozenek już lansuje ten trend
Party.pl
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Porady
  • Moje zgody

Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.

©BURDA MEDIA POLSKA SP. Z O. O. 2026

Elle.pl Glamour.pl Cocolita.pl Mamotoja.pl Mojegotowanie.pl National-geographic.pl Polki.pl Kobieta.pl Przyslijprzepis.pl Viva.pl Wizaz.plStory.pl

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.