Już wiadomo, kto zagra Piotrusia w Koglu Moglu Kogel Mogel - zdjęcia z trzeciej części filmu! Kto zagra Piotrusia? Maciej Zakościelny, Kogel Mogel - zdjęcia z trzeciej części filmu! Kto zagra Piotrusia? Kogel Mogel - zdjęcia z trzeciej części filmu! Kto zagra Piotrusia?
Już wiadomo, kto zagra Piotrusia w Koglu Moglu
To już pewne!
1/5
Już wiadomo, kto zagra Piotrusia w Koglu Moglu

 

Znana jest już cała obsada trzeciej części kultowego filmu "Kogel Mogel 3"! A to oznacza, że wiemy już, kto wcieli się w rolę Piotrusia, syna państwa Wolańskich. Jeszcze jakiś czas temu spekulowano, że będzie to Mikołaj Roznerski. Teraz okazuje się, że najbardziej płaczącego bohatera w historii polskiego kina zagra inny przystojniak. Poznajcie szczegóły!

 

Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej części filmu pod tytułem "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Za reżyserię odpowiada Kordian Piwowarski, syn Radosława Piwowarskiego, a scenariusz - Ilona Łepkowska. Premiera filmu przewidywana jest na rok 2019 roku. O czym będzie trzecia część komedii?

 

W nowej produkcji powrócimy do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie wraz z matką nadal mieszka Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska) i dokąd po kilku latach spędzonych u ojca w Holandii wraca syn Kasi i Pawła - trzydziestoletni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki). Poznamy także dalsze losy rodziny Wolańskich: docenta Mariana i jego ekscentrycznej żony Barbary, ich niezapomnianego synka, dziś już prawie czterdziestoletniego Piotrusia oraz jego młodszej siostry Agnieszki (Aleksandra Hamkało) - informuje portal Wirtualnemedia.pl. 

 

Zobacz: Czy Piotrusia zagrał Misiek Koterski? Co stało się z aktorem, który wcielił się w Pawła? Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o filmie "Kogel Mogel"!

 

Wirtualnemedia.pl informują również o obsadzie tego filmu! Kogo zobaczymy w filmie "Kogel Mogel 3"? Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: "Kogel Mogel": Sprawdź jak uważnie oglądałeś film i rozwiąż nasz arcytrudny QUIZ

2/5
Kogel Mogel - zdjęcia z trzeciej części filmu! Kto zagra Piotrusia?

 

Syna Kasi i Pawła Zawady, 30-letniego Marcina Zawadę zagra Nikodem Rozbicki. Do obsady filmu dołączyła również sama Anna Mucha! Jej rola jest na razie owiana tajemnicą. W kontynuacji pojawią się również bohaterowie znani z poprzednich części -  m.in. Wolańscy (w tych rolach Ewa Kaspryk i Zdzisław Wardejn), a także Solska (Katarzyna Łaniewska) czy Stasiek Kolasa (Jerzy Rogalski). A kto zagra Piotrusia?

 

Zobacz: "Kogel Mogel" w telewizji! Co się stało z Piotrusiem? Jakie wpadki w filmie znaleźli widzowie? Sprawdź!

3/5
Maciej Zakościelny,

 

Piotrusia w trzeciej części "Kogel Mogel" zagra sam Maciej Zakościelny! W filmie i tak jednak pojawi się Mikołaj Roznerski, ale w inne roli!  Jak informuje portal wirtualnemedia.pl w obsadzie znaleźli się również Kasia Skrzynecka, Joanna Jarmołowicz, Małgorzata Różniatowska oraz Aleksandra Hamkało (która zagra córkę Kasi Solskiej). Czy to dobry wybór?

 

Zobacz: Rozpoznaj bohatera filmu "Kogel Mogel" po... 2 HASŁACH! Dasz radę? QUIZ!

 

4/5
Kogel Mogel - zdjęcia z trzeciej części filmu! Kto zagra Piotrusia?

 

Premiera filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" ma odbyć się już na początku 2019 roku. Czekacie? My bardzo! :) 

 

Zobacz: Przyczyny zgonu aktora filmu „Kogel-mogel’’, Dariusza Siatkowskiego, nigdy nie zostały wyjaśnione!

5/5
Kogel Mogel - zdjęcia z trzeciej części filmu! Kto zagra Piotrusia?

 

Filmowe rodzeństwo - czyli Ola Hamkało i Nikodem Rozbicki - na planie trzeciej części filmu "Kogel Mogel 3".