Mikołaj Roznerski zagra Piotrusia w "Kogel Mogel 3"
Gwiazda "Na dobre i na złe" zagra córkę Wolańskich!
1/4
Mikołaj Roznerski zagra Piotrusia w "Kogel Mogel 3"

 

Gwiazda "Na dobre i na złe" zagra w filmie "Misz-masz czyli Kogel Mogel 3"! I to zupełnie nową bohaterkę - córkę Barbary i Mariana Wolańskich. W dwóch częściach filmu poznaliśmy syna bohaterów - Piotrusia. Teraz okazuje się, że Piotruś będzie miał siostrę! Co jeszcze wiadomo na temat "Misz-masz czyli Kogel Mogel 3"?

Niby powoli, ale jednak coraz szybciej zbliża się TEN moment - rozpoczęcie zdjęć do filmu "Misz-masz czyli kogel mogel 3". Trzymaliśmy to dotąd w tajemnicy, ale pora zacząć odsłaniać karty. Dziś pierwsza z całej, bogatej talii - REŻYSER.Miło mi obwieścić, że trzecią część "Kogla mogla" wyreżyseruje Kordian Piwowarski. Zbieżność nazwisk nie przypadkowa - to syn Radosława Piwowarskiego, autora "Pociągu do Hollywood", "Marcowych migdałów" czy "Kolejności uczuć"... Trzymam kciuki!, napisała Ilona Łepkowska.

Kto zagra córkę Wolańskich? Odpowiedź na kolejnym slajdzie!

Zobacz: Czy Piotrusia zagrał Misiek Koterski? Co stało się z aktorem, który wcielił się w Pawła? Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o filmie "Kogel Mogel"!

2/4
Ola Hamkało
ONS

Jak podaje "Super Express", córkę Wolańskich ma zagrać gwiazda "Na dobre i na złe" oraz filmu "Big Love" - Aleksandra Hamkało. Mówi się, że jej postać będzie miała romans... z synem Kasi! 

Co jeszcze wiadomo na temat filmu? Dlaczego nie zagra w nim Mikołaj Roznerski? 

Zobacz: "No przecież dla przyjemności nikt nie pije, tylko jak mus", kto tak powiedział? Quiz z filmu "Kogel Mogel"!

3/4
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

Ruszyły prace nad filmem "Kogel mogel 3" - producenci podpisują umowy z aktorami, którzy wkrótce wejdą na plan. Nazwiska niektórych z nich pojawiały się już w mediach - Mikołaj Roznerski miał zagrać dorosłego Piotrusia, a Antoni Pawlicki syna Kasi. Teraz okazuje się, że aktorzy ostatecznie nie zostali zaangażowani. Poszukiwani są do tych ról inni aktorzy. Żałujecie?

Zobacz: Trudny quiz z Kogla Mogla! 5/10? to już mistrzostwo! 

4/4
Kogel Mogel - zdjęcia z planu
East News

Co wiadomo na temat scenariusza do trzeciej części filmu?

Kasia nie jest jeszcze babcią, jej syn jest singlem - trzydziestolatkiem, a ona nieco zgorzkniałą rozwódkąKasia mieszka ze swoją matką, graną przez Katarzyną Łaniewską i jest dyrektorką szkoły. A profesor Wolański nadal ma tę samą żonę, graną przez Ewę Kasprzyk, która jest teraz sekscoachem - zdradziła Ilona Łepkowska. 

Więcej na temat film Kogel Mogel