Angelina Jolie w czerwonej sukni Angelina Jolie opiera się o balustradę Angelina Jolie w długich włosach Brad Pitt w kapeluszu Angelina Jolie w szarej koszulce
Angelina Jolie w czerwonej sukni
Już wtedy nie układało się między nimi najlepiej!
1/5
Angelina Jolie w czerwonej sukni

Pamiętacie kłótnię Angeliny Jolie i Brada Pitta na balkonie? To właśnie od tego momentu w listopadzie 2014 roku zaczęto rozpisywać się o kryzysie w ich małżeństwie. Co ciekawe, było to zaledwie trzy miesiące po ślubie! Para podobno przekrzykiwała się na tarasie, a Brad Pitt mocno wzburzony gestykulował i próbował wytłumaczyć coś Angelinie Jolie. Aktorka była wyraźnie smutna i sięgnęła po papierosa. Jest to o tyle dziwnie, że nieco wcześniej gwiazda poddała się podwójnej mastektomii w  obawie przed rakiem, a papierosy to przecież jedna z najbardziej rakotwórczych używek!

Czy już wtedy zaczęły się ich pierwsze sprzeczki o wychowanie dzieci? A może aktor zaczął zdjęcia do filmu "Sprzymierzeni", w którym zagrał z Marion Cotillard i to zaczęło niepokoić Angie? 

Jedno jest pewne - po dwóch latach od tej kłótni seksbomba postanowiła wnieść pozew o rozwód. Jak zakończy się ta sprawa?

 

Zobacz: Jak Jennifer Aniston zareagowała na rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta?! "I to jest właśnie..."

2/5
Angelina Jolie opiera się o balustradę
3/5
Angelina Jolie w długich włosach
4/5
Brad Pitt w kapeluszu
5/5
Angelina Jolie w szarej koszulce