Klaudia El Dursi, jak wyglądała 10 lat temu?
Instagram

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcia z planu nowego show. W seksownym bikini wygląda obłędnie!

Klaudia El Dursi, jak wyglądała 10 lat temu?
Instagram

Klaudia El Dursi opublikowała w sieci naprawdę gorące zdjęcia z planu nowego show. Piękna modelka w seksownym bikini wygląda obłędnie! Musicie zobaczyć fotki, które pojawiły się na jej profilu na Instagramie. Klaudia El Dursi zaledwie kilka dni temu poleciała na Bali, gdzie jest nagrywany nowy program TVN7 "Hotel Paradise". Jedna z najpopularniejszych uczestniczek show "Top Model" została prowadzącą reality-show, w którym grupa singli będzie miała łączyć się w pary. Czy nowy program będzie hitem? Tego dowiemy się już wkrótce. Zanim jednak ruszy emisja show, zobaczcie, jak na Bali prezentuje się Klaudia El Dursi! 

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcia z basenu

Klaudia El Dursi wywołała ostatnio sporo emocji publikując w sieci nagranie, na którym zaprezentowała  bardzo zmysłowy taniec. Teraz piękna prowdząca nowego reality-show znów podgrzała atmosferę i pochwaliła się swoimi fotkami w seksownym bikini. Jej gorące zdjęcia skomentowała m.in. Paulina Krupińska!

- Drugie zdjęcie wymiata!
- Wyglądasz obłędnie 😍- komentują internauci
- Omg 🔥🔥🔥🎉- napisała krótko Paulina Krupińska.

Zobaczcie sami, jak Klaudia El Dursi prezentuje się w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym!

Będziecie oglądać reality-show prowadzone przez modelkę? Przypominamy, że premiera programu "Hotel Paradise" zapowiedziana jest na 24 lutego. Show ruszy o godzinie 20:00. "Hotel Paradise" będzie można oglądać od poniedziałku do piątku, oczywiście na antenie TVN7.

Zobacz także: Wiedzieliście, że Klaudia El Dursi prowadzi własny sklep z ubraniami? Ceny u gwiazdy Top Model robią wrażenie!

Klaudia El Dursi pokazała nowe zdjęcia z Bali.

Klaudia El Dursi pozuje w basenie
Instagram

Modelka nagrywa tam nowe reality-show "Hotel Paradise".

Klaudia El Dursi pozuje w basenie
Instagram

 

Więcej na temat Klaudia El Dursi
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13