Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Joasia M jak miłość
Fot. MTL Maxfilm
Newsy

Kinga w "M jak miłość" zrezygnuje z prowadzenia bistro? Przejmie je Chodakowska?

Joanna zdecyduje się na prowadzenie bistro Kingi!?

Joanna w „M jak miłość” po rozstaniu z Leszkiem będzie miała wrażenie, że całe jej życie się wali. Straci pracę w biurze turystycznym, a tym samym zostanie pozbawiona źródła utrzymania. Niespodziewanie dla niej samej pojawi się nowa możliwość, która trochę ją zaskoczy. Okazuje się, że Kinga zrezygnuje z prowadzenia bistro i to właśnie Joanna będzie miała szansę je przejąć!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Joanna zdecyduje się poprowadzić bistro?

W 1507 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 31 marca, Kinga zostanie zmuszona, aby poświęcić rodzinie więcej uwagi. Jak informują superseriale.se.pl niepokojąca sytuacja z Lenką, i dramatyczne wydarzenia z bliźniczkami sprawią, że Zduńska zdecyduje się spędzić z dziećmi więcej czasu. To oznacza, że ktoś inny będzie musiał zająć się bistro. Kinga nie chce rezygnować z prowadzenia restauracji i pomyśli o zatrudnieniu Joanny. To ona miałby zostać menadżerką i prowadzić bistro, kiedy Zduńska poświęci się opiece nad dziećmi. 

To nie jedyna propozycja, jaką otrzyma Joanna. Michał, znając problemy Chodakowskiej zaproponuje jej przeprowadzkę nad morze i otwarcie własnego biznesu. Niestety Asia odmówi, będzie to dla nie zbyt duża rewolucja. 

Jaką decyzję ostatecznie podejmie Joanna? Oczywiście przystanie na propozycję Kingi, którą będzie dla niej wybawieniem w obecnej sytuacji. 

Zobacz także: Joanna i Leszek wezmą ślub w "M jak miłość"?! Połączy ich dramatyczny wypadek

Kinga M jak miłość
Instagram

Teraz to Joanna zostanie właścicielką bistro?

Joanna M jak miłość
Instagram

 

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek na planie "M jak miłość"
Instagram
Newsy
Kinga dowie się, że jest poważnie chora! Dramat Zduńskiej w "M jak miłość"
Kinga dowie się, że jest poważnie chora! Dramat Zduńskiej w "M jak miłość"

Kinga z "M jak miłość" już wkrótce dowie się, że jest poważnie chora! Najnowszy sezon hitowej produkcji emitowanej przez Telewizyjną Dwójkę przynosi widzom naprawdę ogromne emocje. W jednym z ostatnich odcinków serialu Olek (Maurycy Popiel) zabił Artura (Tomasz Ciachorowski), a Paweł (Rafał Mroczek) rozstał się z Julką (Joanna Kuberska). Teraz okazuje się, że wkrótce dramatyczne chwile przeżyje również Kinga(Katarzyna Cichopek)! Zduńska będzie miała problemy ze zdrowiem.  Kinga zemdleje w bistro W ostatnich odcinkach "M jak miłość" okazało się, że Kinga będzie musiała sama zajmować się dziećmi, domem i bistro ponieważ jej mąż wyjedzie do Berlina. Niestety, jak informuje portal superseriale.se.pl Kinga już wkrótce będzie bardzo zmęczona przez nadmiar obowiązków. Zduńska zauważy, że coraz gorsze samopoczucie może mieć związek z jej stanem zdrowia. Kinga zrobi sobie badania i wtedy okaże się, że jest poważnie chora! Według doniesień portalu Zduńska będzie się zmagać z anemią. Kinga nie będzie chciała jednak informować o wszystkim Piotrka (Marcin Mroczek). O swoich problemach powie tylko Pawłowi. Choroba da o sobie znać kiedy Kinga pojawi się w bistro. Okazuje się, że Zduńska zemdleje!  Co wydarzy się dalej? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Myślicie, że Paweł powie Piotrkowi o chorobie Kingi? Zduński wróci do Polski, żeby zająć się żoną? Zobacz także:   Artur to czarny charakter wszech czasów? Przypominamy jego... najgorsze momenty w "M jak miłość" Kinga Zduńska zachoruje na anemię. Zduńska zemdleje w bistro.  

Kinga M jak miłość
screen zwiastu M jak miłość
Newsy
"Kinia poszła na ostro"! Kamil w "M jak miłość" zepsuje Kindze przyjęcie! Ujawni szczegóły wspólnej przeszłości
Kamil w "M jak miłość" zepsuje Kindze przyjęcie i doprowadzi ją do rozpaczy!

Kinga w nowym sezonie „ M jak miłość ” przejdzie poważne załamanie nerwowe. Podczas nieobecności Piotrka Zduńska będzie chciała mieć wokół siebie przyjaciół i zorganizuje przyjęcie. Dawna paczka znów razem – brzmi wspaniale! Niestety, nie wszystko potoczy się zgodnie z oczekiwaniami Kingi i pijany Kamil wyzna na przyjęciu coś, po tym Zduńska sięgnie po garść leków na uspokojenie. Jak to się zakończy? Co takiego powiedział Gryc? Kamil w "M jak miłość" zepsuje Kindze przyjęcie i doprowadzi ją do rozpaczy! W 1527. odcinku, który na antenie TVP2 zobaczymy już 22 września, Kinga będzie miała trochę czasu dla siebie, bo jej dziećmi zajmnie się Marysia i Barbara. Zduńska zorganizuje na Deszczowej przyjęcie w ogrodzie. Pojawi się na nim tradycyjnie cała paczka znajomych z Łowickiej oraz Paweł z Franką. W pewnym momencie pijany Kamil będzie chciał pocałować Magdę, ale Andrzej go powstrzyma, a potem jego celem zostanie Kinga! Nasza święta Kinia poszła na ostro, szok!  - wypali Gryc i zacznie wspominać, co działo się między nimi na Łowickiej. Sugestie Kamila o ich rzekomym romansie załamią Kingę! W końcu wyjdzie z własnego przyjęcia i zamknie się w domu. Będzie czuła, że więcej nie zniesie! Oczywiście obok niej pojawi się Paweł, ale nawet jego słowa nic nie pomogą. Ostatecznie Zduński zakończy przyjęcie i posprząta po imprezie, a Kinga sięgnie po garść leków na uspokojenie. Od tego momentu fiolka z lekami będzie stale jej towarzyszyła. To nie może skończyć się dobrze!  Zobacz także:   20 lat temu ruszyły nagrania "M jak miłość". Jak dobrze znasz serial o rodzinie Mostowiaków? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ! Wydawało się, że w nowym sezonie Kamil zmieni się, ale nie będzie to takie proste... Przy opiece nad dziećmi...

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm
Newsy
Misiek w "M jak Miłość" przyłapie Pawła w łóżku Kingi! Poinformuje o tym resztę rodziny...
Co na to Piotrek? Czy wróci do żony?

Małżeństwo Kingi i Piotrka w " M jak miłość " wisi na włosku! Para, która już od dłuższego czasu żyje oddzielnie przez delegację Zduńskiego przestała się dogadywać, a teraz atmosfera między nimi zrobi się naprawdę gorąca po tym, co zobaczy Misiek! Okazuje się, że zdezorientowany chłopiec wyzna Piotrkowi podczas rozmowy telefonicznej coś, co sprawi, że zacznie on podejrzewać żonę i brata o romans. O co chodzi? Wyznanie syna Kingi pogłębi kryzys w jej małżeństwie? Kinga już od dłuższego czasu czuje, że nie radzi sobie z obowiązkami w bistro, z dziećmi i w dodatku jest załamana tym, co dzieje się w jej małżeństwie. Do niedawna to Piotrek był dla niej największym oparciem, a teraz jest w USA, a podczas wspólnych rozmów zupełnie się nie dogadują i Zduńska czuje się coraz bardziej samotna. Na szczęście Paweł jest zawsze blisko! To właśnie niepokoi Marię Rogowską, która jako pierwsza domyśla się, że jej drugi syn zakochał się w bratowej. Kiedy jedna z bliźniaczek wyląduje na ostrym dyżurze to Paweł będzie przy Kindze i we wszystkim jej pomoże. Jemu też Zduńska wyzna, że coraz częściej sięga po leki uspokajające. Mężczyzna zdecyduje się odciążyć bratową i zaoferuje pomoc nad dziećmi. Zmęczony zaśnie na łóżku Kingi i tam zastanie go Mikołaj , który powie o tym swojemu tacie podczas rozmowy telefonicznej. Jak Piotrek zinterpretuje tę sytuację? Szykuje się prawdziwa afera! Zobacz także :  W "M jak miłość" wielka tajemnica Kamila wyjdzie na jaw! Gryc ma córkę, ale wcale nie z byłą żoną! Kinga jest już załamana tym, co dzieje się w jej życiu. Zduńska w końcu sięgnęła po silne leki.  Mikołaj źle zinterpretuje sytuację i opowie o tym, co widział Piotrkowi. To już koniec małżeństwa Kingi i Piotrka?  ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner