Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Joasia Leszek M jak miłość
Fot. MTL Maxfilm
Newsy

Joanna i Leszek wezmą ślub w "M jak miłość"?! Połączy ich dramatyczny wypadek

Leszek zaskoczy Joannę pierścionkiem zaręczynowym! Czy Chodakowska przyjmie zaręczyny?

Związek Joanny i Leszka w "M jak miłość" jest pełen wzlotów i upadków. Na drodze do ich szczęścia cały czas stoi Nina, która posunęła się nawet do napisania listu do Joasi w imieniu Małgorzaty Chodakowskiej i zagroziła, że odbierze jej dzieci. Gdy Leszek wróci z podróży do USA, od razu pojedzie na Wietrzną, aby wyjaśnić całą sytuację. 

Joasiu, przede wszystkim chciałem cię przeprosić. Miałaś rację, sto procent racji… To Nina napisała tamten list. Nienawidzi cię, bo wie jak bardzo ja cię kocham - powie mężczyzna. 

Jego wyznanie nie spodoba się Wojtkowi, bo ma już dosyć łez Asi wylanych przez Krajewskiego. Chłopak ze złości przebije biznesmenowi oponę w aucie. Jednak największe zaskoczenie wywoła to, co wydarzy się niedługo potem...

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

"M jak miłość": Leszek po wypadku oświadczy się Joannie!

Tego samego dnia Leszek będzie miał dramatyczny wypadek. Biznesmen trafi do szpitala, a Joanna, obawiając się o stan jego zdrowia, pojedzie do ukochanego. Kobieta będzie przerażona, że Leszkowi mogłoby się coś stać i wyrazi szczerą troskę o jego zdrowie.

Tymczasem Krajewski zaskoczy ukochaną kobietę i wręczy jej... pierścionek zaręczynowy!

Nie mogę go przyjąć… - usłyszy od Chodakowskiej.

Wtedy Leszek odważy się na szczere wyznanie i zdradzi, że kupił go niedługo po tym, jak się poznali. Doda, że chce, aby Joanna go przyjęła, bo ma nadzieję, że kiedyś będą razem:

Głęboko wierzę, że kiedyś będziemy razem… Że zostaniesz moją żoną. Proszę, weź go… Zrób to dla mnie, na dobrą wróżbę…

Czy Joanna ulegnie namowom Leszka i przyjmie pierścionek? Po tym, co ostatnio wydarzyło się między nimi, byłoby to zaskakujące. Dowiemy się w 1498. odcinku, który zobaczymy już 2 marca.

Joasia M jak miłość
Fot. MTL Maxfilm

Takiego obrotu spraw Asia zupełnie się nie spodziewała

Joasia Leszek M jak miłość zaręczyny
Fot. MTL Maxfilm

Joanna przyjmie pierścionek od Leszka?

Joasia Leszek M jak miłość zaręczyny
Fot. MTL Maxfilm

 

Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Wątek Joasi w "M jak miłość" będzie ograniczony? Basia Kurdej-Szatan zdradziła nam prawdę!
Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość"

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość" i zdradziła, czy jej wątek w nowych odcinkach będzie ograniczony. Barbara Kurdej-Szatan dołączyła do jednego z najpopularniejszych polskich seriali w 2014 roku i od tamtej chwili gra Joannę, jedną z głównych bohaterek "M jak miłość". Fani z pewnością nie wyobrażają sobie serialu bez Joasi, jednak ostatnio niektóre media sugerowały, że wkrótce jej wątek zostanie nieco ograniczony. Czy to prawda?  Posłuchajcie, co o swojej roli w "M jak miłość" powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan!  Zobacz także:   Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan mają konflikt? Aktorki komentują! Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość".

Asia M jak miłość
Instagram
Newsy
Joanna w "M jak miłość" otrzyma pogróżki! Świadkiem tego będzie przerażony Wojtek!
Joanna w "M jak miłość" otrzyma pogróżki! Świadkiem tego będzie przerażony Wojtek!

Wojtek w „ M jak miłość ” będzie świadkiem nieprzyjemnej sytuacji. Kiedy Nina po raz kolejny odwiedzi Joannę, by ta przestała widywać się z Leszkiem, sięgnie po ostateczne argumenty! To wszystko usłyszy Wojtek, który poważnie zacznie się martwić o Asię. Chłopiec wie, że sam nie jest w stanie pomóc i poprosi o to Michała! Nina będzie szantażowała Joannę? W 1486. odcinku „M jak miłość” Nina znów odwiedzi Joannę i poprosi ją po raz kolejny, aby zostawiła Leszka w spokoju. Tym razem jednak będzie chciała wzbudzić w Chodakowskiej litość i powie, że bez niego nie ma dla kogo żyć! Zagrozi nawet, że się zabije... Po stracie dziecka… wszystko przestało mieć sens. Naprawdę wszystko. Tylko Leszek mi został, rozumiesz? Mam tylko jego… Wiem, że jeszcze wszystko może się między nami poukładać. Możemy mieć dziecko, założyć rodzinę… Ale jeśli on do ciebie wróci, jeśli mi go zabierzesz... to ja tego już nie zniosę. Skończę ze sobą… - powie Joannie zrozpaczona Nina. Joanna będzie załamana szantażem emocjonalnym Niny, ale nie ma pojęcia, że Wojtuś też usłyszał te groźby. Chłopiec boi się, że przez Krajewskiego Nina się zabije, a jego mama całkowicie załamie. Jak wiadomo ma doskonały kontakt z Michałem i to do niego uda się o pomoc: Nienawidzę go! Mówiłem, że to palant i głupek, a ty go broniłeś… I co? Mama ciągle przez niego płacze, ta druga kobieta też… I teraz grozi, że się zabije!(…) Michał, zrób coś, niech oni się w końcu odczepią, dadzą Joasi spokój! Przecież ona tego nie wytrzyma! To jakiś koszmar… Ostrowski postanowi działać i wyśle Krajewskiemu krótki komunikat: Jeśli jeszcze raz zrobisz im krzywdę… Joasi albo Wojtkowi zniszczę cię!  Co zrobi Leszek? Mężczyzna całą...

Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
W "M jak miłość" ostra awantura między Leszkiem a Michałem! Asia będzie miała dość
W "M jak miłość" emocje nie opadają!

W "M jak miłość" emocje nie opadają! Już we wtorek, 31 marca telewizyjna Dwójka wyemituje 1507. odcinek serialu, w którym sporo wrażeń przyniesie nam wątek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i jej adoratorów - Leszka (Sławek Uniatowski) i Michała (Paweł Deląg)! Co tym razem wydarzy się na Wietrznej? Jak zakończy się spotkanie milionera z pisarzem? Zobaczcie opis i zdjęcia z odcinka! Leszek i Michał pokłócą się o Asię We wtorek Michał (Paweł Deląg) wyzna sąsiadce, że dostał zamówienie na nową książkę i poprosi dziewczynę, by dla niego pracowała. Po cichu licząc na to, że w końcu uda mu się do niej zbliżyć. - Nienawidzę robić dokumentacji... Ale chyba wiem, jak się z tego wykaraskać! Może ty zechciałabyś mi pomóc? Wydawnictwo przeznaczyło na ten projekt całkiem przyzwoity budżet... Jakoś się dogadamy! Poczekaj, zastanów się, przemyśl to sobie spokojnie… Kilka godzin później, gdy pisarz znów wspomni o projekcie, pomysł zacznie się Asi naprawdę podobać. - Nie chcę naciskać, ale lepszej oferty nikt ci nie złoży... Praca ciekawa, inspirująca... I wszystkie twoje warunki byłyby spełnione! Bo i kontakt z ludźmi, godziny pracy elastyczne i sama byłabyś sobie szefem… - Nie ty? - O nie, najwyżej... zleceniodawcą! Szefów nikt nie lubi… - Ale kusisz… Uśmiech Chodakowskiej szybko jednak zniknie, bo koło jej domu znów pojawi się Nina (Agnieszka Judycka)! Joanna będzie przerażona. Chodakowska opowie o swoich problemach Michałowi. - Od dłuższego czasu mnie nachodzi, wysyła obraźliwe, pełne agresji SMS-y… - Powinnaś natychmiast zgłosić to na policję! - To jest chora kobieta... - Więc ktoś powinien się tym zająć! A jeśli od słów przejdzie do czynów? Nie wiadomo,...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner