M jak miłość, Katarzyna Cichopek i Rafał Mroczek na planie serialu
MTL Maxfilm

Kinga w "M jak miłość" zdradzi sekret Pawła. To zniszczy rodzinę Zduńskich?

M jak miłość, Katarzyna Cichopek i Rafał Mroczek na planie serialu
MTL Maxfilm

Kinga w „M jak miłość” jest w coraz bardziej dramatycznej sytuacji. Kolejne rozstanie z Piotrkiem, napięta atmosfera między nimi, problemy z dziećmi i dziwna relacja z Pawłem sprawiają, że powoli zaczyna się załamywać. Do tej pory to ona służyła pomocą i radą innym, a teraz sama potrzebuje szczerej rozmowy. W końcu Zduńska nie wytrzyma i zwierzy się swojej teściowej z trudnej relacji z jej synami. Jak Marysia zachowa się, kiedy dowie się prawdy o zauroczeniu Pawła?

Kinga w "M jak miłość" zdradzi Rogowskiej sekret Pawła!

W 1521 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 25 maja, Kinga obejrzy już zdjęcia Piotrka i pięknej prawniczki, które pokaże jej Werner i całkowicie ją to załamie. Dzieci widząc, że coś jest nie tak zaczną zadawać pytania, a Kinga nie będzie w stanie wyjaśnić im tego, co dzieje się między nią a Piotrkiem. Będzie miała już dosyć wszystkiego i podczas rozmowy z Marysią wyzna jej, że Paweł się w niej zakochał!

Rogowska nie spodziewała się usłyszeć takich słów! Kłopoty z Pawłem to dla niej nic nowego, ale Piotrek i koleżanka z pracy!? Marysia tak tego nie zostawi! Postanowi porozmawiać z synami i naprawić relacje rodzinne na tyle, na ile jest to możliwe. A co z Kingą? Czy otrzyma wsparcie od teściowej? A może zacznie ją obwiniać za rozłam między braćmi?

Zobacz także: Piotrek zdradzi Kingę w "M jak miłość"? Zduńska otrzyma niepokojące zdjęcia męża z prawniczką!

W rodzinie Zduńskich już od jakiegoś czasu dochodzi do poważnych konfliktów!

Katarzyna Cichopek  na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

To już koniec małżeństwa Kingi i Piotrka?

M jak miłość zdjęcia z planu serialu
MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01