TYLKO U NAS

Kinga Rusin i Marek Kujawa wyruszają w niezwykłą podróż. Gdzie?

Przed Kingą Rusin i Markiem Kujawą nowe wyzwania. Przez najbliższy rok czekają ich podróże i jednocześnie praca na całym świecie. Ich firma kosmetyczna Pat&Rub rozpocznie współpracę z laboratoriami na 5 kontynentach.

Kinga Rusin rozwija swoją markę

Już teraz korzystamy ze składników z całego świata, ale chcemy mieć jeszcze szybszy dostęp do nowości. Biotechnologia w oparciu o składniki naturalne rozwija się na świecie w olbrzymim tempie. - mówi Kinga.

Pat&Rub będzie miało najprawdopodobniej siedzibę również poza Polską, na terenie Europy. Kinga i Marek już teraz zarządzają firmą w połowie zdalnie. Włochy, Francja i Grecja - tam mogą jednocześnie uprawiać w czasie wolnym narciarstwo czy kite-surfing i zarządzać firmą. 

Jesteśmy razem praktycznie przez całą dobę. Ale ponieważ mamy podobne temperamenty, poglądy i pasje bardzo nam to odpowiada - dodaje Rusin.

 

Modne obuwie na każdą kieszeń! Sprawdź kody rabatowe i promocje na stronie 50style.pl promocje.

 

Kinga Rusin poznała Marka Kujawę dziewięć lat temu na wakacjach na Rodos. Początkowo nic nie wskazywało na to, że ich związek przetrwa tak długo. Dzisiaj są nie tylko partnerami w życiu, ale także wspólnikami w firmie kosmetycznej, którą założyła dziennikarka. Mają też wspólne pasje - podróże, kite-surfing oraz zdrowe żywienie. Czy zdecydują się na sformalizowanie związku przed dziesiątą rocznicą? Czas pokaże. Na razie czeka ich wspaniała podróż. O szczegółach przeczytacie w nowym „Party”.

Kinga Rusin na okładce „Party”

Kinga Rusin na okładce Party
Mat. promocyjne

Przed nią nowe wyzwania zawodowe

Kinga Rusin

Zobacz także: Kinga Rusin zamieszka sama po raz pierwszy od... 27 lat. Dziennikarkę czeka życiowa rewolucja!

Więcej na temat Kinga Rusin Marek Kujawa
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44