Kinga Duda, Agata Duda
East News

Kinga Duda podjęła decyzję w sprawie przeprowadzki do Warszawy! "Agata Duda martwi się o córkę"

Kinga Duda, Agata Duda
East News

Kinga Duda nie zamieszka w Warszawie. Córka prezydenta Andrzeja Dudy, która jest studentką prawa UJ, postanowiła, że pozostanie w Krakowie, by kontynuować studia - donosi "Dobry Tydzień". Przed Kingą Dudą stresująca sesja egzaminacyjna, lecz nie tylko trudne egzaminy spędzają sen z powiek prezydentówny. Okazuje się, że na swoim wydziale Kinga nie ma zbyt dobrej atmosfery.

Nie ma łatwego życia na uczelni. Środowisko prawnicze jest negatywnie nastawione do prezydenta. Musiała znosić drwiny ze strony kolegów, a nawet wykładowców - podaje tygodnik.

Kinga Duda nie przeprowadzi się do Warszawy

 

Mimo trudnej sytuacji na uczelni, Kinga Duda nie zdecydowała się, by na kolejny rok studiów przenieść się na Uniwersytet Warszawski. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że córka Andrzeja Dudy, po zdanych egzaminach, planuje przeprowadzkę do Warszawy, by wraz z rodzicami zamieszkać w Pałacu Prezydenckim. Jednak tak się nie stanie. Kinga będzie kontynuować edukację na swojej rodzimej uczelni. A wszystko za sprawą... dobrych rad swojej mamy! Według informatora katolickiego tygodnika, to właśnie pierwsza dama miała zachęcać córkę, by ta pozostała w Krakowie. Żona prezydenta Andrzeja Dudy ma się obawiać, że po przeprowadzce do stolicy, Kinga znalazłaby się pod ostrzałem mediów. Agata Duda ostatnio podjęła decyzję, że ona sama usunie się w cień swojego męża i to samo poradziła swojej córce.

W Krakowie jest dużo spokojniej. Agata Kornhauser-Duda radziła jej, aby podobnie jak ona, usunęła się w cień i nie dawała powodów do tego, by o niej pisać. Przestrzegła, by unikała ryzykownych wyjść, które mogą być później pożywką dla plotek. Jak każda matka, martwi się o córkę. Uważa, że Kinga powinna żyć z dala od pokus wielkomiejskiego życia i show-biznesu - pisze "Dobry Tydzień".

Uważacie, że to dobra decyzja? Kinga Duda ma świetne zadatki, by zaistnieć w show-biznesie. Jej debiut w roli modelki spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Teraz Kinga posłuchała rad swojej mamy, lecz niewykluczone, że wielki świat jeszcze się o nią upomni...

 

Zobacz też: Agata Duda w długich włosach! W młodości wyglądała jak... Kinga! ZDJĘCIE.

 

Kinga Duda nie zamieszka w Warszawie.

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy

Córka prezydenta Andrzeja Dudy pozostanie w Krakowie, by kontynuować studia na UJ.

Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy
ONS

Kinga podbno posłuchała rady swojej mamy, która woli, by jej córka usunęła się w cień.

Agata Duda i Andrzej Duda znów razem!

Więcej na temat Kinga Duda Agata Duda
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01