Dorota i Nicole Soszyńskie
ONS

Dorota Soszyńska i jej córka Nicole poczynają sobie coraz lepiej w polskim show-biznesie. W środę obie panie otworzyły już trzeci swój butik, a Nicole śmiało krytykuje stylizacje celebrytek na łamach kolorowych magazynów. Przypomnijmy: Milionerka ocenia Dodę i Kukulską. Która zachwyciła, a która zaliczyła wpadkę?

Obie Panie na otwarciu swojego butiku Gerard Darel prezentowały się bardzo szykownie. Dorota na tę okazję wybrała białą sukienkę z dość śmiałym dekoltem, a jej córka postawiło na nieco męską stylizację z marynarką i spodniami. Towarzyszył im również mąż i ojciec - Wojciech Soszyński.

Dorota Soszyńska słynie z dobrego gustu i była już w przeszłości nagradzana za swój styl, m.in. przez magazyn Elle, który przyznał jej nagrodę Najlepiej Ubranej Kobiety w kategorii "Profesjonaliści". Milionerka to przede wszystkim właścicielka firmy Oceanic, która stoi za popularnymi kremami AA. Teraz Soszyńska wraz z córką chce przybliżyć Polkom i celebrytkom "paryski szyk". Myślicie, że im się uda?Zobacz też Dorotę i Nicole Soszyńskie oraz inne gwiazdy na otwarciu butiku Gerard Darel: