Kardashianka zapomniała córki z hotelu
YouTube

Kim zapomniała zabrać córkę z hotelu. Internauci wyśmiewają Kardashiankę [WIDEO]

Kardashianka zapomniała córki z hotelu
YouTube

Paryż przez ostatnich kilka dni był najgłośniejszą stolicą mody z uwagi na trwający tam Fashion Week. Złośliwi twierdzą jednak, że stolica Francji zamieniła się też w "Kimye City" - z uwagi na wizytę Kim Kardashian i Kanye Westa, których każde publiczne pojawienie się powodowało chorobliwe wręcz zainteresowanie mediów i wszechobecny chaos. Przypomnijmy: Chwile grozy Kim Kardashian. Została zaatakowana w Paryżu

Teraz na Kim suchej nitki nie zostawili internauci. W sieci pojawiło się wideo, na którym Kardashianka wychodzi z hotelu, otoczona oczywiście przez fotoreporterów. Celebrytka miała już wsiadać do auta, gdy zorientowała się, że... nie zabrała córki. Szybko więc wróciła się do hotelu i wróciła z małą North. Złośliwe komentarze Kim odpiera na Twitterze twierdząc, że wyszła tylko sprawdzić, czy fotelik w samochodzie jest odpowiednio zamontowany.
 

Słyszałam dziś w radiu, że zapomniałam o mojej córce w hotelu, gdy jechałam na lotnisko. To ma być jakiś żart?!?!?! LOL. Poszłam do auta, żeby sprawdzić, czy fotelik jest w środku, bo dzień wcześniej mieliśmy z tym problem. Myślicie, że naprawdę roczne dziecko zostałoby w lobby same? Och tak, czekała, żeby się wymeldować z hotelu lol - napisała na Twitterze Kim.


Wideo z całym zajściem możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz: Kardashian z córką całe w koronkach. Na te spodnie ciężko nie zwrócić uwagi

 

 

 

Więcej na temat Kim Kardashian North West
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08