Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik Maciej Szczepanik Maciej Szczepanik Maciej Szczepanik Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik
East News
1/5
Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik
East News

Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik już po ślubie! Para pobrała się dziś (29 lipca) po kilku latach związku. Ceremonia była przepiękna, a Dominika zachwycała wyglądem! Nie da się też ukryć, że ślub Dominiki Gawędy odbył się w dużym sekrecie. Zapewne więc zastanawiacie się, kim jest mąż artystki i jak się poznali? Poznaj historię miłości pary na kolejnych stronach naszej galerii!

 

Zobacz: Dominika Gawęda świętowała swój wieczór panieński! Planuje ślub ze znanym muzykiem. Szczegóły

 

Przeczytaj też: Dominika Gawęda wyszła za mąż! Znamy szczegóły sekretnego ślubu! Mamy ZDJĘCIE sukni ślubnej!

2/5
Maciej Szczepanik

Już w 2014 roku plotkowano o romansie Dominiki Gawędy i Macieja Szczepanika, ale oboje zaprzeczali tym spekulacjom. Nie da się ukryć, że para jest bardzo tajemnicza - nigdy nie pojawiła się na salonach, nie wstawia wspólnych zdjęć na Instagram. Co wiadomo o związku Dominiki i Macieja? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

3/5
Maciej Szczepanik

Maciej Szczepanik jest gitarzystą grupy Pectus. Łączy ich więc miłość zarówno do siebie, jak i do muzyki! ;). Początki ich związku nie były jednak łatwe, bo plotkowano o romansie Dominiki z założycielem Blue Cafe. 

 

Dowodem na to, że wszystko jest w porządku jest to, że pojawiliśmy się w Dzień Dobry TVN razem z nowym singlem, ponieważ w listopadzie wychodzi nasza nowa płyta „Fresh Air”. Dementuję absolutnie te wszystkie plotki, nie wiem skąd to się pojawiło, złośliwym mówię, żeby już powiedzieli sobie stop, bo wszystko jest w porządku i gramy dalej. Paweł jest bardzo ciepłym człowiekiem, z którym bardzo dobrze mi się pracuje. Plotki zawsze będą, a  muzyka się obroni i miłość - mówiła Dominika w Dzień Dobry TVN.

 

Przeczytaj więcej o związku pary na kolejnych stronach!

4/5
Maciej Szczepanik

Dominika i Maciej zaręczyli się rok temu, o czym poinformowała sama wokalistka. 

 

Potwierdzam plotki. Ślub niebawem. Będzie w Polsce, w gronie przyjaciół i rodziny. Mój ślub będzie jak z bajki, to moja słodka tajemnica. Miłość nie jest na sprzedaż, nie będzie wspólnej okładki. Proszę paparazzi, by mnie nie tropili, będzie paru ochroniarzy z dobermanami – zdradziła Dominika w rozmowie z TVN.

 

Zobacz zdjęcia pary ze ślubu na kolejnej stronie!

5/5
Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
Wedding.pl

Ślub Dominiki i Macieja był piękny! Gratulujemy! 

 

 

Więcej na temat Dominika Gawęda