Wiesia z Sanatorium miłości

Wiesia w "Pytaniu na Śniadanie" o seksie i jej smutnej historii: "Wyrzuciłam męża z domu. Zdradził mnie!"

Wiesia z Sanatorium miłości

Wiesia (5 kwietnia skończy 69 lat) to jedna z najbarwniejszych uczestniczek "Sanatorium miłości". Wiesia pojawiła się w niedzielę w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie zdradziła wiele pikantnych szczegółów - ze swojego życia przed "Sanatorium miłości" oraz już z programu. Wiesię do programu zgłosił jej bratanek. Czy Wiesia ma świadomość, jakie zamieszanie wywołała w Polsce?

Nie miałam zamiaru zawojować w Polsce (...) Zobaczyłam w programie pięknie dziewczyny, bo ja nie szukam rozgłosu, ja szukam spokoju - powiedziała Wiesia w "Pytaniu na Śniadanie".

"Mój mąż mnie zdradził, przestał interesować się dziećmi"

Okazuje się, że Wiesia miała w przeszłości męża, z którym ma dzieci. Jednak jak relacjonuje kobieta, mąż ją zdradził i przestał zajmować się dziećmi, dlatego Wiesia postanowiła pożegnać go raz na zawsze.

Sparzyłam się kiedyś na moim mężu, tak bardzo że musiałam go wyrzucić z domu (...) To jest tak, że osoba zainteresowana dowiaduje się na samym końcu, tak też było w moim przypadku. Najgorsze było to, że jak rozchodzi się małżeństwo, to są jeszcze dzieci. Ja mogę powiedzieć publicznie, że mój mąż zrobił błąd, że nie interesował się dziećmi, a dzieci ma wspaniałe. Dzieci nie powinny ponosić z tego powodu żadnych konsekwencji - powiedziała Wiesia.

Czy po czymś takim pani Wiesia jest w stanie zaufać innemu mężczyźnie?

Wtedy byłam młoda, teraz inaczej o tym myśleć. Nie chcę się teraz związać z kimś i razem zamieszkać, bo to jest balast, to jest obowiązek. Czy ja mam teraz wziąć faceta, żeby być jego służącą? - dodała Wiesia.

Do tej pory Wiesia miała dwie randki:

Miałam dwie randki i jestem z nich dumna, bo to były super randki. Jak on nie gadał, to ja gadałam. Ale randka się odbyła, była piękne sceneria (...) - powiedziała Wiesia.

Zobacz także: Wiesia o koleżankach z "Sanatorium miłości": "Ja nie pojechałam na rewię mody! Raz nie wytrzymałam..."

Wiesia zdradza, co dzieje się w "Sanatorium miłości"

Wiesia nie boi się mówić o jej życiu seksualnym. W "Pytaniu na Śniadanie" zdradziła, że w "Sanatorium miłości" nie doszło jeszcze do żadnych intymnych sytuacji:

W programie jeszcze dreszczy nie było i dotknięcia nie było! - powiedziała wprost Wiesia.

Zobacz także: Wiesia z "Sanatorium Miłości" jak Madzia z "Big Brothera"! Co je łączy?

Wiesia to zdecydowanie najbarwniejsza uczestniczka programu. Zgadzacie się? Trzymamy kciuki za to, żeby znalazła bratnią duszę w programie.

Wiesia na planie Sanatorium miłości
Facebook

"Sanatorium miłości"  to reality show, w którym dwanaście osób spotka się w jednym z polskich sanatoriów. Tam, przez trzy tygodnie, uczestnicy "Sanatorium miłości" mają się poznać i przeżyć nowe przygody. "Sanatorium miłości" możecie oglądać w TVP1 w każdą niedzielę o godzinie 21.15.

Wiesia z "Sanatorium miłości"

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56