Beata Tadla pierwszy raz wyszła za mąż, mając 20 lat. O pierwszym mężu dziennikarki nie wiele wiadomo. W jednym z wywiadów wyjawiła, że tajemniczy małżonek był aktorem legnickiego teatru. Małżeństwo przetrwało zaledwie rok. Drugim mężem Tadli był dziennikarz Radosław Kietliński, z którym związana była przez 13 lat. Owocem tej miłości jest syn Tadli i Kietlińskiego 23-letni Jan. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Po rozstaniu prezenterka była w związku partnerskim m.in.: z Jarosławem Kretem. Kim jest obecny mąż Beaty Tadli? To Michał Cebula, z którym wzięła ślub 16 lutego 2021 roku.

Reklama

Kim jest mąż Beaty Tadli?

Beata Tadla w latach 2012-2016 była jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła m.in. serwisy informacyjne. Po rozstaniu się ze stacją pracowała w "Nova TV-24 godziny", natomiast ostatnie cztery lata była jedną z prowadzących program internetowy "Onet Rano". 27 stycznia br. media obiegła informacja, że Beata Tadla powróci do Telewizji Polskiej, jako prowadząca "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka występuje w śniadaniówce u boku dziennikarza Tomasza Tylickiego.

To dzięki powrotowi do TVP nazwisko Tadli kolejny raz pojawiło się na świeczniku. Widzowie "Pytania na śniadanie" zainteresowali się przeszłością prezenterki i obecną sytuacją, jaka ma miejsce w jej życiu prywatnym. Dużym zainteresowaniem cieszy się pytanie: "kim jest mąż Beaty Tadli?"

"Do trzech razy sztuka" te słowa idealnie wpisują się w życie dziennikarki, która szczęście odnalazła trzy lata temu, u boku obecnego trzeciego męża - Michała Cebuli. Mąż Beaty Tadli jest wiceprezesem zarządu ds. pracowniczych w Enea Operator. Mężczyzna jest magistrem ekonomii Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończył również studia licencjackie o kierunku germanistyka - asystent językowy, studia podyplomowe o kierunku Menadżer Sportu. Następnie studiował MBA w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu, a także Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Zobacz także: Od lat związany z TVP, teraz prowadzi "Pytanie na śniadanie". Kim jest Tomasz Tylicki?

Zobacz także
fot Artur Zawadzki/REPORTER EastNews
fot Artur Zawadzki/REPORTER EastNews fot Artur Zawadzki/REPORTER EastNews

Od 2017 roku Michał Cebula jest związany z energetyką. Jak możemy przeczytać na stronie Enei, swoją karierę w firmie zaczął jako doradca zarządu spółki. Aktualnie od stycznia 2019 roku pełnił funkcję doradcy zarządu w obszarze logistyki.

Jak Beata Tadla poznała męża?

Obecnego męża Michała Cebulę Beata Tadla poznała w czasie pandemii, ku zaskoczeniu w biurze matrymonialnym.

Szukałam mężczyzny na całe życie. Nie wierzę w algorytmy, wierzę w człowieka. Oboje byliśmy potargani przeszłością i szukaliśmy czegoś 'na zawsze'. Dlatego zapisałam się do poważnego biura matrymonialnego i zdałam się na fachowców, którzy znajdą mi odpowiedniego mężczyznę. To jak swatka z przeszłości
- wyjawiła Tadla w wywiadzie dla magazynu Oliwia.

Sentymentalnym miejscem dla małżeństwa jest molo w Sopocie, gdzie ukochany zapytał dziennikarkę o rękę. Tadla bez zawahania się zgodziła. Para tworzy szczęśliwe małżeństwo. 16 lutego 2021 zakochani ogłosili, że są małżeństwem.

Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami
- napisała na Instagramie Tadla.
Reklama

Zakochani nie ukrywają swojego szczęścia, co możemy zaobserwować na zdjęciach dodawanych przez dziennikarkę na social mediach.

Fot. Wojciech Olkusnik/East News
Fot. Wojciech Olkusnik/East News Fot. Wojciech Olkusnik/East News
Filip Naumienko/REPORTER EastNews
Filip Naumienko/REPORTER EastNews Filip Naumienko/REPORTER EastNews
fot Artur Zawadzki/REPORTER EastNews
fot Artur Zawadzki/REPORTER EastNews fot Artur Zawadzki/REPORTER EastNews
Reklama
Reklama
Reklama