Rewolucja w Telewizji Polskiej zatacza coraz szersze kręgi i oprócz dziennikarzy informacyjnych, z programem musieli pożegnać się niemal wszyscy prowadzący "Pytania na śniadanie". Okazuje się, że Tomasz Tylicki, który od dawna pracuje w TVP nie tylko został w śniadaniówce, ale jest też nowym prowadzącym i razem z Beatą Tadlą pojawili się w programie, witając widzów.

Reklama

Kim jest Tomasz Tylicki, nowy prowadzący "Pytanie na śniadanie"?

Nowa odsłona "Pytania na śniadanie" nadal budzi ogromne emocje, szczególnie po tym, jak z programem musiała się pożegnać Katarzyna Cichopek czy ciężarna Małgorzata Tomaszewska. Po rewolucji w TVP śniadaniówkę prowadzą m.in. Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Joanna Górska i Robert Stockinger oraz Beata Tadla i Tomasz Tylicki.

Dziennikarz już wcześniej był związany z "Pytaniem na śniadanie", gdzie często pojawiał się razem z Aleksandrą Grysz, a nawet kilka razy gościnnie prowadził program.

Tomasz Tylicki
Tomasz Tylicki AKPA/Niemiec

Zobacz także: Nowa para prowadzących „Pytanie na śniadanie”. To ich zobaczymy jutro rano

Tomasz Tylicki z Telewizją Polską związany jest od 2011 roku, jednak jego życie zawodowe było związane też z Polsatem oraz TVN. Co więcej, dziennikarz realizuje się też jako konferansjer i prowadził m.in. galę rozdania nagród Festiwalu Filmowego w Gdyni czy koncerty z cyklu „Roztańczona Polska”. Tomasz Tylicki nie ukrywa, że lubi pracować też ze swoją partnerką i w "Pytaniu na śniadanie" często realizowali wspólnie materiały.

Zobacz także
Tomasz Tylicki
Tomasz Tylicki Pawel Wodzynski/East News
Reklama

Prywatnie Tomasz Tylicki związany jest z Aleksandrą Grysz, która w "Pytaniu na śniadanie" prowadzi kącik show biznesowy. Dziennikarz jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie pokazuje relację z podróży i nie ukrywa, że kocha muzykę, książki i góry.

Kocham cie Polsko edycja dziesiata odcinek dziewiaty 9 Tomasz Kammel Norbi Tomasz Tylicki Robert Rozmus
Tomasz Tylicki
Tomasz Tylicki Fot. Pawel Wodzynski/East News,
Reklama
Reklama
Reklama