Ślub Ewy Chodakowskiej
Viva! (20/2013)
Podbiła już zagranicę, zdobyła serca kobiet i ma idealne ciało
1/10
Ślub Ewy Chodakowskiej
Viva! (20/2013)

Ewa Chodakowska nazywana jest "trenerką wszystkich Polek". Określenie to jest bardzo trafne, gdyż sportsmenka dzięki swojej charyzmie trafia do kobiet, które chcą pozbyć się nadwagi, a przygotowane przez nią zestawy ćwiczeń i dieta naprawdę działają. Świadczą o tym zdjęcia "przed i po" wysyłane przez jej fanki, a następnie w ramach motywacji publikowane na Facebookowej tablicy.

Ewa zanim stała się rozpoznawalna w Polsce przez kilka lat zdobywała doświadczenie zawodowe w Anglii i w Grecji, gdzie w Atenach skończyła Akademię Pilatesu. Podczas studiów Chodakowska poznała swojego męża trenera personalnego, Greka Lefterisa Kavoukisa.

Ostatnio o Chodakowskiej zrobiło się głośno ze względu na jej odejście z TVP. Ewa przez dość spory okres czasu w "Pytaniu na śniadanie" miała swój kącik, w którym pokazywała jak ćwiczyć w domu, aby wyglądać pięknie i zdrowo. Już niedługo podobne felietony będzie można oglądać w "DD TVN". Sportsmenka od komercyjnej stacji dostała lepsze warunki współpracy i bez wahania z nich skorzystała. Zobacz: Chodakowska nową gwiazdą TVN

Na początku kwietnia w księgarniach pojawiła się pierwsza książka Chodakowskiej pt. "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską". Poradnik zawiera miesięczny plan ćwiczeń i dietę, która pomoże każdej kobiecie wrócić do formy i pozbyć się zbędnego balastu. Ponadto Ewa nagrywa płyty DVD z planami treningowymi oraz współpracuje z miesięcznikiem "Shape". Dzięki temu cieszy się uznaniem milionów Polek. Podbije kolejne serca?

Jesteście fanami Ewy?

2/10
Ewa Chodakowska w kampanii adidasa
Facebook
3/10
Ewa Chodakowska
Facebook
4/10
Ewa Chodakowska z mężem Lefterisem Kavoukisem
Facebook
5/10
Ewa Chodakowska
Facebook
6/10
Ewa Chodakowska
Facebook
7/10
Ewa Chodakowska na okładce "Shape"
Facebook
8/10
Ewa Chodakowska na okładce greckiego magayznu
Facebook
9/10
okładka książki Ewy Chodakowskiej
10/10
Ewa Chodakowska przeszła do TVN'u
ONS