Tabloid dotarł do zeznań Kazimierza Marcinkiewicza ze sprawy rozwodowej
ONS
Newsy

Kazimierz Marcinkiewicz wydał OŚWIADCZENIE w sprawie książki jego byłej żony Izabeli! "Kłamliwy atak"

Kazimierz Marcinkiewicz wydał OŚWIADCZENIE w sprawie książki jego byłej żony Izabeli! "Kłamliwy atak"

Kazimierz Marcinkiewicz wydał oświadczenie, w którym broni się przed oskarżeniami byłej żony. Polityk zdecydował się skomentować książkę Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz, którą za pośrednictwem Facebooka ostatnio pochwaliła się jego była żona. Izabela zdradza w niej, jak wyglądało jej małżeństwo z byłym premierem oraz ujawnia kulisy ich głośnego rozstania. Jak Kazimierz Marcinkiewicz zareagował na książkę "Zmiana"?

 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta zdradziła, czy ma nowego partnera! TYLKO U NAS

Oświadczenie Kazimierza Marcinkiewicza w sprawie książki jego byłej żony Izabeli

Od kilku dni media rozpisują się o książce Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz "Zmiana", w której była żona Kazimierza Marcinkiewicza relacjonuje, jak wyglądało jej życie u boku polityka. Autorka książki zapowiedziała, że dzięki niej, czytelnicy będą mogli poznać jej prawdziwą historię "bez cenzury". Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz w swojej książce opisała m.in. jak wyglądało jej spotkanie z mężem podczas ich rozprawy rozwodowej.

Zastanawiałam się, jak będzie wyglądał. Czy będzie smutny, przygnębiony, z podkrążonymi oczami? Nic podobnego. Mój - jeszcze aktualny - mąż wyglądał kwitnąco, trochę przybrał na wadze. Twarz miał odprężoną, jakby to, co się między nami dzieje, nie wiele go kosztowało. Ja byłam rozedrgana, nogi mi drżały, za dużo mówiłam do mojego prawnika. Czułam się, jakbym miała za chwilę zemdleć.

W pierwszych fragmentach książki, które znalazły się w internecie można też przeczytać słowa Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz, która twierdzi, że były premier nigdy jej nie kochał. O książce od razu zrobiło się głośno! Teraz wydanie jej postanowił skomentować sam Kazimierz Marcinkiewicz, który zapewnia w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku, że jego była żona kłamie. Polityk zdradza, że jego była żona nie potrafiła zaakceptować jego dobrych relacji z dziećmi z poprzedniego małżeństwa. 

W związku z kolejnym, kłamliwym atakiem mojej żony Izabeli Olchowicz na mnie, jestem zmuszony przedstawiać fakty. Z Izą żyłem od 2009 roku. Od 2010 roku Iza nie pracuje i jest na moim wyłącznym utrzymaniu. Odszedłem od Izy cztery lata temu, w marcu 2013 roku, po wielu miesiącach kłótni. Iza nie mogła zaakceptować moich dobrych relacji z dorosłymi już dziećmi. W grudniu 2015 roku Iza spowodowała wypadek. Zaopiekowałem się nią. Okazało się jednak, że tę sytuację skomercjalizowała współpracując z najgorszym szmatławcem, zwanym tabloidem. Wszystkich, których powinienem, za swoje błędy przeprosiłem. Od siedmiu lat nie wypowiadam się na temat moich spraw osobistych. Przepraszam jednak także Państwo za ciągłą, bezsensowną i kłamliwą obecność mojego życia osobistego w przestrzeni publicznej - napisał Kazimierz Marcinkiewicz.

Wygląda więc na to, że historia Kazimierza Marcinkiewicza i jego żony nie zakończyła się na rozprawie rozwodowej. Sięgniecie po książkę byłej żony Marcinkiewicza?

 

Zobacz także: Izabela Marcinkiewicz przerywa milczenie! Opowiedziała o wypadku i relacjach z Kazimierzem Marcinkiewiczem

 

Kazimierz Marcinkiewicz wydał oświadczenie na Facebooku.

Oświadczenie Kazimierza Marcinkiewicza
Facebook

Polityk odpowiedział na zarzuty byłej żony:

Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy
Newsy
Była żona Marcinkiewicza odpowiada na oświadczenie polityka! "Chciałabym, żeby zajął się swoim życiem"
Dlaczego Izabel wciąż nosi nazwisko byłego męża?

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz skomentowała oświadczenie swojego byłego męża! Kilka dni temu Kazimierz Marcinkiewicz opublikował w sieci oświadczenie, w którym oskarża Izabelę o "kłamliwy atak". Polityk skomentował tym samym książkę byłej żony "Zmiana", w której autorka zdradza, jak wyglądało jej małżeństwo z byłym premierem i dlaczego, według niej, doszło do rozstania. Zobacz: Kazimierz Marcinkiewicz wydał OŚWIADCZENIE w sprawie książki jego byłej żony Izabeli! "Kłamliwy atak" Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz o byłym mężu w DDTVN Była żona Kazimierza Marcinkiewicza pojawiła się dziś w Dzień Dobry TVN, gdzie w rozmowie z Mateuszem Hładkim skomentowała oświadczenie polityka. Co ciekawe, autorka "Zmiany" pomimo tego, że w książce dość obszernie opisuje swoje małżeństwo z byłym premierem, zapewnia, że książka nie jest o Kazimierzu Marcinkiewiczu a o niej samej.  Moja książka nie jest o moim byłym mężu. Książka jest o moich historiach, moich przeżyciach, doświadczeniach. Gratuluję, że ma czas żeby usiąść i napisać takie oświadczenie. Ja mu życzę jak najlepiej i chciałabym, żeby na tym etapie już zajął się swoim życiem  - powiedziała była żona Marcinkiewicza. Napisałam książkę, żeby się podzielić moim życiem. Opowiadam o adopcji, depresji o bezpłodności, czyli o takich tematach, które się boimy poruszać na co dzień. Chciałam też dać możliwość potencjalnemu czytelnikowi poznania mojej osoby. Mateusz Hładki próbował dowiedzieć się, czym obecnie Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz zajmuje się na co dzień. Była żona Marcinkiewicza nie chciała jednak tego zdradzać w śniadaniowym programie. Na pytanie czy książka ma być sposobem na zarobienie pieniędzy Izabela zaprzeczyła. Nie, ja już spełniłam swoje marzenie. Wiesz...

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz w programie Kuby Wojewódzkiego
Instagram
TV-Show
To będzie hit! Nie uwierzycie, kto wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego! ZDJĘCIE
To będzie hit! Nie uwierzycie, kto wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego! ZDJĘCIE

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego! Okazuje się, że była żona Kazimierza Marcinkiewicza przyjęła zaproszenie do talk-show TVN. Informacje o tym, że pojawi się w programie Wojewódzkiego autorka książki "Zmiana" osobiście przekazała swoim fanom na Facebooku.    Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz u Kuby Wojewódzkiego Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz w ramach promocji swojej książki zgodziła się przyjąć zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego. Była żona polityka nie zdradziła jednak, kiedy pojawi się na planie talk-show. Jedno jest pewne - zapowiada się gorący odcinek, a internauci już ostrzegają autorkę książki "Zmiana" przed ostrymi pytaniami Wojewódzkiego.  Z Waszą pomocą rozważyłam za i przeciw i... pójdę do Kuby Wojewódzkiego porozmawiać o książce ZMIANA I o życiu.  Dziękuję za wsparcie - napisała Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz. Jak na deklarację byłej żony Marcinkiewicza zareagowali internauci? Kuba????....Odważna decyzja...   Ja bym mocno przestrzegała przed takim krokiem. Pojawienie się  Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz w programie Kuby Wojewódzkiego zaskoczyło również Karolinę Korwin-Piotrowską . Co napisała dziennikarka? A to prawda, ze Isabel M. blogerka, poetka, rozwódka, ekspertka i pisarka ma być gościem u KW?#sztos#szołbizwPolandzie. Jesteście zaskoczeni? Będziecie oglądać odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem byłej żony Kazimierza Marcinkiewicza?   Zobacz także:  Była żona Marcinkiewicza odpowiada na oświadczenie polityka! "Chciałabym, żeby zajął się swoim życiem"   Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego. Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz pochwaliła się fanom, że wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego. Zaskakujące doniesienia...

Isabel Marcinkiewicz
Newsy
"Potrzebuję pomocy, żeby się ubrać i umyć" - Izabela Marcinkiewicz walczy z byłym mężem
"Potrzebuję pomocy, żeby się ubrać i umyć" - Izabela Marcinkiewicz walczy z byłym mężem

Rozwiedli się kilka miesięcy temu. Dziś relacje Izabeli Olchowicz Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza nadal są dalekie od idealnych. Medialna wojna, którą kiedyś ze sobą prowadzili, rozgorzała na nowo. Powód? Pieniądze. Izabela twierdzi, że były premier ma wobec niej „dług na 118 tys. plus odsetki oraz dług z tytułu podziału majątku”. Zarzuca mu, że uchyla się od płacenia i ukrywa dochody. Marcinkiewicz też wydał po nich oświadczenie: „ Od 4 lat zalewa mnie fala hejtu, szkalowania, kłamstw i pomówień ze strony mojej byłej żony, od której odszedłem 6 lat temu . Myślałem, że z czasem to minie. Niestety była żona stała się moim stalkerem”. Przyznaje też jednak, że zalega jej z alimentami.  Smutny finał wielkiej miłości Ich związkiem żyła cała Polska. Były premier dla młodszej o 22 lata ukochanej porzucił żonę i czwórkę dzieci. W 2009 roku Izabela i Kazimierz wzięli ślub. Niestety, sześć lat później związek się rozpadł. Izabela domagała się od męża alimentów, dowodząc, że nie może pracować: pod koniec 2014 roku zasłabła za kierownicą i uderzyła samochodem w barierkę. Po wypadku ma niesprawną lewą rękę, musi nosić specjalne usztywnienie na ramię i bark, na które nie może nałożyć ubrania. Batalia w sądzie trwała blisko trzy lata. Pod koniec ubiegłego roku sąd orzekł rozwód, a Kazimierza zobowiązał do płacenia alimentów. Izabela szybko ogłosiła, że pieniędzy nie dostaje. Publikuje na Facebooku wpisy, w których m.in. grozi byłemu mężowi więzieniem i wypomina mu „chwalenie się fotkami z wypadów, treningów i życia hi-life”. Marcinkiewicz czuje się nimi nękany. Zwraca uwagę na krążący od ubiegłego roku w Internecie filmik. Jest na nim roznegliżowany i mówi do Izabeli, żeby...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik