Tabloid dotarł do zeznań Kazimierza Marcinkiewicza ze sprawy rozwodowej
ONS
Newsy

Kazimierz Marcinkiewicz wydał OŚWIADCZENIE w sprawie książki jego byłej żony Izabeli! "Kłamliwy atak"

Kazimierz Marcinkiewicz wydał OŚWIADCZENIE w sprawie książki jego byłej żony Izabeli! "Kłamliwy atak"

Kazimierz Marcinkiewicz wydał oświadczenie, w którym broni się przed oskarżeniami byłej żony. Polityk zdecydował się skomentować książkę Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz, którą za pośrednictwem Facebooka ostatnio pochwaliła się jego była żona. Izabela zdradza w niej, jak wyglądało jej małżeństwo z byłym premierem oraz ujawnia kulisy ich głośnego rozstania. Jak Kazimierz Marcinkiewicz zareagował na książkę "Zmiana"?

 

Doda komentuje rozwód Katarzyny Figury: "Piszczałyśmy razem po wyroku"

Oświadczenie Kazimierza Marcinkiewicza w sprawie książki jego byłej żony Izabeli

Od kilku dni media rozpisują się o książce Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz "Zmiana", w której była żona Kazimierza Marcinkiewicza relacjonuje, jak wyglądało jej życie u boku polityka. Autorka książki zapowiedziała, że dzięki niej, czytelnicy będą mogli poznać jej prawdziwą historię "bez cenzury". Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz w swojej książce opisała m.in. jak wyglądało jej spotkanie z mężem podczas ich rozprawy rozwodowej.

Zastanawiałam się, jak będzie wyglądał. Czy będzie smutny, przygnębiony, z podkrążonymi oczami? Nic podobnego. Mój - jeszcze aktualny - mąż wyglądał kwitnąco, trochę przybrał na wadze. Twarz miał odprężoną, jakby to, co się między nami dzieje, nie wiele go kosztowało. Ja byłam rozedrgana, nogi mi drżały, za dużo mówiłam do mojego prawnika. Czułam się, jakbym miała za chwilę zemdleć.

W pierwszych fragmentach książki, które znalazły się w internecie można też przeczytać słowa Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz, która twierdzi, że były premier nigdy jej nie kochał. O książce od razu zrobiło się głośno! Teraz wydanie jej postanowił skomentować sam Kazimierz Marcinkiewicz, który zapewnia w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku, że jego była żona kłamie. Polityk zdradza, że jego była żona nie potrafiła zaakceptować jego dobrych relacji z dziećmi z poprzedniego małżeństwa. 

W związku z kolejnym, kłamliwym atakiem mojej żony Izabeli Olchowicz na mnie, jestem zmuszony przedstawiać fakty. Z Izą żyłem od 2009 roku. Od 2010 roku Iza nie pracuje i jest na moim wyłącznym utrzymaniu. Odszedłem od Izy cztery lata temu, w marcu 2013 roku, po wielu miesiącach kłótni. Iza nie mogła zaakceptować moich dobrych relacji z dorosłymi już dziećmi. W grudniu 2015 roku Iza spowodowała wypadek. Zaopiekowałem się nią. Okazało się jednak, że tę sytuację skomercjalizowała współpracując z najgorszym szmatławcem, zwanym tabloidem. Wszystkich, których powinienem, za swoje błędy przeprosiłem. Od siedmiu lat nie wypowiadam się na temat moich spraw osobistych. Przepraszam jednak także Państwo za ciągłą, bezsensowną i kłamliwą obecność mojego życia osobistego w przestrzeni publicznej - napisał Kazimierz Marcinkiewicz.

Wygląda więc na to, że historia Kazimierza Marcinkiewicza i jego żony nie zakończyła się na rozprawie rozwodowej. Sięgniecie po książkę byłej żony Marcinkiewicza?

 

Zobacz także: Izabela Marcinkiewicz przerywa milczenie! Opowiedziała o wypadku i relacjach z Kazimierzem Marcinkiewiczem

 

Kazimierz Marcinkiewicz wydał oświadczenie na Facebooku.

Oświadczenie Kazimierza Marcinkiewicza
Facebook

Polityk odpowiedział na zarzuty byłej żony:

Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy
Newsy
Była żona Marcinkiewicza odpowiada na oświadczenie polityka! "Chciałabym, żeby zajął się swoim życiem"
Dlaczego Izabel wciąż nosi nazwisko byłego męża?

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz skomentowała oświadczenie swojego byłego męża! Kilka dni temu Kazimierz Marcinkiewicz opublikował w sieci oświadczenie, w którym oskarża Izabelę o "kłamliwy atak". Polityk skomentował tym samym książkę byłej żony "Zmiana", w której autorka zdradza, jak wyglądało jej małżeństwo z byłym premierem i dlaczego, według niej, doszło do rozstania. Zobacz: Kazimierz Marcinkiewicz wydał OŚWIADCZENIE w sprawie książki jego byłej żony Izabeli! "Kłamliwy atak" Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz o byłym mężu w DDTVN Była żona Kazimierza Marcinkiewicza pojawiła się dziś w Dzień Dobry TVN, gdzie w rozmowie z Mateuszem Hładkim skomentowała oświadczenie polityka. Co ciekawe, autorka "Zmiany" pomimo tego, że w książce dość obszernie opisuje swoje małżeństwo z byłym premierem, zapewnia, że książka nie jest o Kazimierzu Marcinkiewiczu a o niej samej.  Moja książka nie jest o moim byłym mężu. Książka jest o moich historiach, moich przeżyciach, doświadczeniach. Gratuluję, że ma czas żeby usiąść i napisać takie oświadczenie. Ja mu życzę jak najlepiej i chciałabym, żeby na tym etapie już zajął się swoim życiem  - powiedziała była żona Marcinkiewicza. Napisałam książkę, żeby się podzielić moim życiem. Opowiadam o adopcji, depresji o bezpłodności, czyli o takich tematach, które się boimy poruszać na co dzień. Chciałam też dać możliwość potencjalnemu czytelnikowi poznania mojej osoby. Mateusz Hładki próbował dowiedzieć się, czym obecnie Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz zajmuje się na co dzień. Była żona Marcinkiewicza nie chciała jednak tego zdradzać w śniadaniowym programie. Na pytanie czy książka ma być sposobem na zarobienie pieniędzy Izabela zaprzeczyła. Nie, ja już spełniłam swoje marzenie. Wiesz...

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz w programie Kuby Wojewódzkiego
Instagram
TV-Show
To będzie hit! Nie uwierzycie, kto wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego! ZDJĘCIE
To będzie hit! Nie uwierzycie, kto wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego! ZDJĘCIE

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego! Okazuje się, że była żona Kazimierza Marcinkiewicza przyjęła zaproszenie do talk-show TVN. Informacje o tym, że pojawi się w programie Wojewódzkiego autorka książki "Zmiana" osobiście przekazała swoim fanom na Facebooku.    Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz u Kuby Wojewódzkiego Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz w ramach promocji swojej książki zgodziła się przyjąć zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego. Była żona polityka nie zdradziła jednak, kiedy pojawi się na planie talk-show. Jedno jest pewne - zapowiada się gorący odcinek, a internauci już ostrzegają autorkę książki "Zmiana" przed ostrymi pytaniami Wojewódzkiego.  Z Waszą pomocą rozważyłam za i przeciw i... pójdę do Kuby Wojewódzkiego porozmawiać o książce ZMIANA I o życiu.  Dziękuję za wsparcie - napisała Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz. Jak na deklarację byłej żony Marcinkiewicza zareagowali internauci? Kuba????....Odważna decyzja...   Ja bym mocno przestrzegała przed takim krokiem. Pojawienie się  Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz w programie Kuby Wojewódzkiego zaskoczyło również Karolinę Korwin-Piotrowską . Co napisała dziennikarka? A to prawda, ze Isabel M. blogerka, poetka, rozwódka, ekspertka i pisarka ma być gościem u KW?#sztos#szołbizwPolandzie. Jesteście zaskoczeni? Będziecie oglądać odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem byłej żony Kazimierza Marcinkiewicza?   Zobacz także:  Była żona Marcinkiewicza odpowiada na oświadczenie polityka! "Chciałabym, żeby zajął się swoim życiem"   Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego. Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz pochwaliła się fanom, że wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego. Zaskakujące doniesienia...

Izabela Marcinkiewicz komentuje plotki o rozwodzie
ONS
Newsy
Marcinkiewicz bierze rozwód z ukochaną i wraca do byłej żony? Jest komentarz Isabel
Ile prawdy jest w doniesieniach prasy?

Od kilku tygodni prasa bulwarowa donosi o wielkim kryzysie w małżeństwie Kazimierza Marcinkiewicza i Izabeli Olchowicz , znanej szerzej jako "Isabel". W związku ponoć działo się tak źle, że para podjęła decyzję o rozwodzie. Wydawało się to o tyle zaskakujące, że jeszcze kilka miesięcy temu Marcinkiewicz udzieliła wywiadu, w którym opowiadała o miłości do męża i ich wspólnym życiu. Przypomnijmy: Żona Marcinkiewicza wróciła do Polski. Otworzyła nowy biznes Para do tej pory nie komentowała plotek, mimo tego, że kolejne publikacje przybierały na sile, a w kolejce czekały coraz bardziej absurdalne doniesienia np. te mówiące o powrocie Kazimierza Marcinkiewicza do poprzedniej małżonki. Jak donosi "Viva!", premier Marcinkiewicz i jego żona Izabela nie mają zamiaru się rozstać. Magazyn dodaje, że para nie ma pojęcia, skąd mogły się wziąć takie plotki.   Padliśmy ofiarami jakiejś wyrafinowanej gry politycznej - komentuje w rozmowie z "Vivą!" Izabela. Prawnicy pary już zapowiedzieli interwencję prawną w sprawie pomówień publikowanych w tabloidach. Zobacz: Światowe życie żony Marcinkiewicza. Na kolacje Isabel lata do... Wielki mecz polityków i dziennikarzy TVN:

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner