Serial z Izabelą i Kazimierzem Marcinkiewiczem trwa w najlepsze. Para jest w trakcie rozwodu, a na jaw wychodzą coraz bardziej szokujące szczegóły z ich życia. Zobacz: Nigdy nie byli kochankami!? Znamy tajemnice z przeszłości Kazimierza i Isabel Marcinkiewicz
 

Izabela Marcinkiewicz w Dzień Dobry TVN


Redakcja "Dzień Dobry TVN" odwiedziła Izabelę w jej mieszkaniu. Marcinkiewicz została sama, więc jak podkreśliła, była bardzo zadowolona z wizyty dziennikarki. Wyjaśniła, że odwiedzają je dwie pielęgniarki, pomagające w obowiązkach domowych. Sama zaś trzy razy w tygodniu udaje się na rehabilitację (po wypadku z grudnia ubiegłego roku). 

Ostatnio do szpitala trafił Kazimierz Marcinkiewicz, u którego podejrzewano zawał serca.  Izabela skontaktowała się z mężem, jednak odpowiedź przyszła dopiero po dwóch dniach:

Ja o tym dowiedziałam się z prasy, skontaktowałam się z nim, ale bez odpowiedzi zwrotnej, tzn. nastąpiła ona po 2 dniach. Wiem, że jest dobrze i jest pod opieką. W takiej sytuacji, kiedy się dowiadujesz, że to osoba bliska, to człowieka może się przestraszyć. To obowiązek małżeński zapytać, jak się ma, jak się czuje. - mówi 

Izabel rozpoczyna teraz nowy etap w życiu. Niestety, widać, że ostatnie sytuacje mocno wpłynęły na jej kondycję psychiczną i fizyczną. W trakcie wywiadu była zmęczona i smutna. Mamy nadzieję, że wszystko wróci do normy.

Zobacz: Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel na sprawie rozwodowej ZDJĘCIA
 

Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel