Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak

TYLKO U NAS: Tak naprawdę wygląda małżeństwo Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka!

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak

Pod koniec zeszłego roku Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk pobrali się. Wyszło to jednak dopiero na jaw dwa miesiące później na konferencji prasowej serialu „Pensjonat nad rozlewiskiem", w którym zagrali. Oboje poza rolami w serialach mają na swoim koncie głośne i nieudane związki. Sylwia Juszczak była zamężna dwukrotnie, a Mikołaj Krawczyk ma za sobą dwa poważne związki, ale ślub z Sylwią jest jego pierwszym ślubem. Para ze względu na burzliwą przeszłość budzi mnóstwo kontrowersji. Jednak ci, którzy ich znają, twierdzą jednak, że są bardzo dobrą parą i wróżą ich małżeństwu szczęśliwą przyszłość. Jedną z takich osób jest producentka serialu Katarzyna Kalicińska, która kibicuje im od chwili, kiedy poznała ich bliżej na planie „Pensjonatu nad rozlewiskiem”.

 

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak - jak naprawdę wygląda ich związek?

Oni długo na siebie czekali, ale doczekali się. To jest miłość. Sylwia i Mikołaj trzymają się za ręce non stop. Przyjemnie jest siedzieć obok i ogrzewać się w ich cieple – mówi w rozmowie z „Fleszem" Katarzyna Kalicińska.

Zdaniem producentki „hejt”, jaki spotyka Mikołaja, jest jej zdaniem niezasłużony. Od kilku lat wizerunek aktora w mediach osłabiają informacje o tym, że jest mało troskliwym ojcem. Ze związku z Anetą Zając aktor ma parę bliźniąt.

Cała nasza ekipa może potwierdzić, że Mikołaj jest nie tylko dobrym aktorem, ale i przeuroczym, ciepłym facetem, a Sylwia to po prostu bardzo dobry człowiek – dodaje w rozmowie z „Fleszem" Kalicińska. 

Producentka uważa, że historia miłosnych zawirowań Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka to gotowy scenariusz na film. Czy z happy endem? Więcej dowiesz się o ich związku w najnowszym numerze „Flesza".

 

Zobacz też: Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli cichy ślub, zdjęcia

 

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli ślub tuż przed wigilią, a wiadomość ta została ujawniona w lutym na konferencji serialu, w którym zagrali

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli ślub w tajemnicy
ONS

 

W dniu ślubu Sylwia zamieściła na Instagramie zdjęcie, ale nikt wtedy nie wpadł na to, że to zdjęcie z wesela

Sylwia Juszczak pokazała zdjęcie ze ślubu z Mikołajem Krawczykiem
Instagram

 

Sylwia I Mikołaj poznali się na studiach, a spotkali dwa lata temu na planie programu „Celebrity Salon". Wtedy coś zaiskrzyło.

Mikołaj Krawczyk w chustce na ustach

Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27