Kulisy rozwodu Katarzyny Glinki
ONS
Newsy

Glinka chce ratować małżeństwo. Jej mąż nie potrafi sobie poradzić z jedną rzeczą

To dlatego odszedł?

Jeszcze niedawno nic nie zapowiadało, że Katarzynę Glinkę w jednym czasie spotka tyle nieszczęść. Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia o ciężkiej chorobie ojca aktorki. To dla niego gwiazda porzuciła wszelkie imprezy i bywanie na salonach oraz skupiła się na opiece nad schorowanym mężczyzną. Skupiła się wyłącznie na ważnych wyjściach i rolach w serialach. Przypomnijmy: Rodzinny dramat Glinki. To dlatego zniknęła z salonów

Na początku maja pojawiła się jeszcze jedna smutna wiadomość dotycząca Katarzyny. Kolorowa prasa podała informację, że jej małżeństwo z Przemysławem Gołdonem przeżywa kryzys, a para jest bliska rozwodu. Sami zainteresowani niechętnie komentują sytuację, w przeciwieństwie do ich znajomych, którzy w rozmowie z magazynem "Życie na gorąco" zdradzili kulisy rozpadu ich związku.
 

Kiedy ją poznał, była nikomu nieznaną aktorką. Rola w "Barwach szczęścia" i "Taniec z Gwiazdami" bardzo to zmieniły. Przemek jak ognia unikał chodzenia z nią na bankiety i premiery. Nie znosił błysku fleszy, nie podobało mu się, że wszyscy mężczyźni oglądają się z pożądaniem za jego żoną. - zdradza znajoma aktorki


Podobno pojawienie się syna pary, który miał scementować ich związek, jeszcze bardziej zmieniło życie mężczyzny na gorsze. Przestał on bowiem czuć się potrzebny i najważniejszy w życiu Glinki. Mimo ogromnego żalu do żony, nie zdecydował się jednak złożyć jeszcze pozwu rozwodowego, co cieszy samą zainteresowaną, która za wszelką cenę chcę znowu tworzyć udaną rodzinę.
 

Na odchodne powiedział, że zmarnował dwa lata próbując odzyskać jej czułość i uwagę. A dla niej liczył się tylko Filip - zdradza informatorka gazety
 

Mamy nadzieję, że kiedy ojciec Glinki poczuje się już lepiej, para będzie miała czas na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i wróci do siebie.

Zobacz: Katarzyna Glinka przyćmiła wszystkie gwiazdy. To ona była ozdobą imprezy 
 

Glinka promuje swój nowy film:

Katarzyna Glinka przeżywa rodzinny dramat
ONS
Newsy
Prasa aż huczy od plotek. Glinka PIERWSZY raz skomentowała doniesienia o rozwodzie
Czekają ją trudne dni

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla Katarzyny Glinki . Aktorka, którą widzowie pokochali za rolę w serialu "Barwy szczęścia" na dłuższą chwilę porzuciła wszelkie imprezy towarzyskie i pojawiała się wyłącznie na ważnych wydarzeniach, takich jak premiera własnego filmu. Taka sytuacja spowodowana była złym stanem zdrowia jej ojca, który nieoczekiwanie trafił do szpitala. Kasia porzuciło wszystko, żeby być bliżej ukochanego taty i opiekować się nim.   Przypomnijmy:  Glinka przeżywa prawdziwy dramat. Na chwilę zniknęła za salonów Na początku tego miesiąca pojawiła się jeszcze jedna smutna informacja z kręgu gwiazdy. Kolorowa prasa donosiła, że jej małżeństwo z Przemysławem Gołdonem przeżywa kryzys, a para jest bliska rozwodu. Wszystko wskazuje na to, że informacje te są jak najbardziej prawdziwe. W najnowszym numerze magazynu "Viva!", Glinka odniosła się do całej sytuacji, podając jedynie krótki komentarz w tej sprawie.   Mam teraz trudny moment w życiu, ale nie chcę nic więcej na ten temat mówić - czytamy. Rozwód tej może pary dziwić, ponieważ tworzyli udany związek przez dziesięć lat. Zobacz: Synem Glinki zajmuje się... elektroniczna niania   Glinka spędza czas z synem:

Katarzyna Glinka nie rozwodzi się z mężem
ONS
Newsy
Przełom w kryzysie Glinki i jej męża. Podjęli ważną decyzję
Co dalej z ich małżeństwem?

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla Katarzyny Glinki . Uwielbiana przez widzów aktorka "Barw szczęścia" musiała zrezygnować z życia towarzyskiego i bywania na salonach z powodu ciężkiej choroby ojca. Pokazywała się tylko na ważnych wydarzeniach, które były ściśle powiązane z jej osobą. Zdecydowała również, że będzie się nim opiekowała, dopóki nie odzyska pełni sił. Przypomnijmy: Rodzinny dramat Glinki. To dlatego zniknęła z salonów Na początku ubiegłego miesiąca pojawiła się również informacja, że związek aktorki przeżywa kryzys. Kolorowa prasa podawała informację, że para jest bliska rozwodu, a mąż Glinki wyprowadził się z domu. Sami zainteresowanie nie chcieli komentować całej sytuacji, w przeciwieństwie do ich znajomych, którzy dostarczali nowych rewelacji na temat życia osobistego pary. Od tamtych doniesień nie mieliśmy żadnych nowych informacji, aż do dziś. Jak podaje magazyn "Flesz", wszystko wskazuje na to, że Katarzyna i Przemysław dali sobie jeszcze jedną szansę.   Doszli do wniosku, że za dużo ich łączy i szkoda to zmarnować. W końcu dziesięć wspólnych lat to kawał życia. Na pewno czeka ich ogromna praca nad odbudowaniem relacji. Na szczęście nie chodziło o zdradę - czytamy.    Mąż aktorki nie wprowadził się jednak do domu, ale cały czas zajmuje się synem. Temat rozwodu zastąpił teraz temat rozmów o wspólnej przyszłości. Trzymamy kciuki. Zobacz: Glinka pierwszy raz skomentowała pogłoski o rozwodzie   Kasia Glinka na premierze filmu:

Maciej Dowbor dogryzł Kasi Glince
Akpa
Newsy
Dowbor dogryzł Glince na wielkiej gali. Posłużył się Dodą
Reakcja aktorki natychmiastowa

Wczoraj w Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się uroczysta gala "Mobility trends, na której rozdano nagrody Złoty Bell w kilkunastu kategoriach, związanych z technologią. Największą gwiazdą imprezy była Doda , która zagrała dla publiczności wspaniały koncert. Przypomnijmy: Doda w szałowych butach na koncercie w teatrze. Na miejsce odwiózł ją ukochany Wczorajszą galę poprowadził duet - Maciej Dowbor i Katarzyna Glinka . Para świetnie dogadywała się na scenie, a gwiazdor Polsatu co chwila strzelał żartami. Kiedy przyszedł czas na zapowiedzenie koncertu Dody, zażartował sobie z Kasi i jej urody: Już niedługo wystąpi jedyna piękniejsza kobieta od Kasi. Sorry Kasiu - mówił Glinka przyjęła "komplement" z uśmiechem, twierdząc, że się nie dziwi, skoro Doda jest blondynką. P o zdziwieniu publiczności Dowbor szybko się zreflektował i powiedział, że oczywiście żartował. Żart jak najbardziej udany. Zobacz: Koroniewska sama przeżywała kryzys w związku. W rozwodzie Glinki odegrała ważną rolę Gwiazdy na gali Mobility Trends:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner