Karolina Korwin Piotrowska stanowczo skrytykowała Agatę Dudę. Dziennikarka otwarcie mówi o tym, że nie jest zadowolona z biernej postawy Pierwszej Damy w kwestii planowanego wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji. Karolina Korwin Piotrowska nie ukrywa, że miała zupełnie inne wyobrażenie na temat tego, jak Agata Duda będzie pełnić swoją rolę. Niestety zawiodła się.

Reklama

Oczekiwałam Michelle Obamy. Oczekiwałam Jolanty Kwaśniewskiej bis. Kobiety, która wyjdzie i powie: Zróbmy coś razem. Inteligentnej, wykształconej. Myślałam naiwnie, że ona wejdzie w jakieś programy czytelnictwa. Coś więcej, poza czytaniem Sienkiewicza. Sorry... - powiedziała dziennikarka w wywiadzie dla Party.pl.

Karolina Korwin Piotrowska wypowiedziała się też o aborcji i skrytykował Agatę Dudę, za brak głosu w tej sprawie.

Powiedziałaby co sądzi, bo ona nie jest ornamentem, Żoną ze Stepford czy lalką Barbie... - mówi Karolina Korwin Piotrowska.

W jej wypowiedzi nie zabrakło również mocnego odniesienia do "panów w sukienkach". Zobaczcie materiał wideo! Zobacz też: Zgadniesz, o kim tak powiedziała Karolina Korwin Piotrowska? Wielki urodzinowy QUIZ!

Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała Agatę Dudę.

Reklama

Pierwsza Dama postanowiła ograniczyć swoją aktywność medialną.

Reklama
Reklama
Reklama